W jakie kryptowaluty inwestować w 2021 roku? | CoinCasso Exchange
W jakie kryptowaluty zainwestować w 2021 roku

Rynek kryptowalut dynamicznie się rozwija, a popularność walut cyfrowych sprawia, że Polacy coraz chętniej decydują się na inwestycję w kryptowaluty. Wysoka cena Bitcoina przyciągnęła uwagę inwestorów. Według danych Revoluta w I kwartale 2021 roku liczba kupujących Bitcoiny Polaków wzrosła o 140 procent! Rosnące zaufanie do aktywów cyfrowych pokazuje, że warto inwestować w kryptowaluty.

Inwestować w kryptowaluty czy nie? Oto jest pytanie.

Podjąłeś decyzję o rozpoczęciu swojej przygody w świecie kryptowalut, ale nie wiesz, jaką kryptowalutę kupić teraz? Bitcoin to nie jedyna słuszna decyzja, istnieje wiele ciekawych projektów na których możesz wiele zyskać. Podpowiadamy co kupić na giełdzie kryptowalut w 2021 roku.

Jaka jest najlepsza kryptowaluta do kupienia 2021?

Bitcoin – król na rynku kryptowalut

Bitcoin jest pierwszą kryptowalutą opartą na technologii blockchain. Zdominował on branżę kryptowalut, stając się najbezpieczniejszą inwestycją. Jego popularność sprawia, że ludzie chętnie go kupują. Cena Bitcoina na przestrzeni lat zmieniła się od 0,063 USD w 2010 roku do 65 000 USD w kwietniu 2021! Kurs Bitcoina ciągle się waha – po kwietniowym skoku cena Bitcoina spadła do 37 000 USD. Wielu inwestorów wykorzystało moment bessy na zakup większej ilość Bitcoinów, co sugeruje kolejny sukces Bitcoina w najbliższym czasie!

Analitycy pozytywnie nastawieni do kryptowalut przewidują, że kurs Bitcoina może osiągnąć nowy rekord jeszcze w tym roku. Cena Bitcoina na koniec roku szacowana jest między 100 000 a 400 000 USD. Zachęciła Cię przewidywana cena Bitcoina? Załóż konto na CoinCasso i kup Bitcoin w zaledwie kilka minut !

Nadal zastanawiasz się jaką kryptowalutę kupić 2021? Przejdźmy zatem do altcoinów czyli alternatyw Bitcoina.

Bitcoin
Jakie są najnowsze kryptowaluty w które warto inwestować?

Ethereum – altcoin przyszłości dostępny na giełdzie kryptowalut CoinCasso

Ethereum jest największym konkurentem Bitcoina na rynku kryptowalut. Na rok 2021 jest planowany szereg odważnych aktualizacji, które mogą sprawić, że Ethereum wyprzedzi Bitcoin. Główną zmianą wprowadzaną w tym roku jest zmiana protokołu Proof of Work na Proof of Stake. Co to oznacza dla użytkowników sieci? Przede wszystkim większą wydajność, a także obniżenie zużycia energii o ponad 99%! Ethereum ma szansę stać się jedną z najbardziej przyjaznych środowisku kryptowalut, co w dobie ocieplenia klimatu ma szczególne znaczenie.

Ostatnia aktualizacja sieci Ethereum (Ethereum hard fork London), która była na początku sierpnia sprawiła, że kurs Ethereum wzrósł o kilka procent. Kolejna duża aktualizacja sieci Ethereum jest planowana na grudzień 2021 roku. Czy znów przyniesie wzrosty cen Ether (cyfrowa waluta sieci Ethereum)? Przekonamy się już niedługo, a w tym czasie możesz kupić trochę Etheru na CoinCasso

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Cardano – czy warto zainwestować?

Cardano to trzecia pod względem kapitalizacji rynkowej kryptowaluta według coinmarketcap.com (na dzień 25 sierpnia 2021). Głośno zrobiło się o niej w ostatnim czasie ze względu na wysoki kurs (około 30% w ciągu ostatnich 7 dni). Skąd taki skok cen? Związany jest z uruchomieniem pierwszej sieci testowej Alonzo, a dokładniej z uruchomieniem smart kontraktów Plutus. Mają one możliwość wyrażenia zdecentralizowanych aplikacji finansowych. Pełne wdrożenie sieci Alonzo Blue ma potrwać około 3 miesięcy – w tym czasie cena Cardano może (ale nie musi) wzrosnąć.

Kolejnym powodem dla którego warto inwestować w nowe kryptowaluty, a dokładnie w Cardano jest jego przyjazność środowisku. Cardano to kryptowaluta stworzona przez Charlesa Hoskinsona w oparciu o protokół Proof of Stake, który jak już pisaliśmy jest bardziej wydajny niż protokół PoW na którym oparty jest Bitcoin. Cardano, podobnie jak Ethereum ma szansę więc zyskać przychylność inwestorów na rynku kryptowalut.

cardano

Binance Coin – podbija rynek kryptowalut w 2021 roku

Kryptowaluta stworzona przez największą giełdę kryptowalut Binance szybko zyskuje na wartości. Jej kurs aktualnie wynosi 473 USD, stawiając ją na czwartym miejscu względem wartości rynkowej. Binance Coin pozwala przede wszystkim na obniżenie fee na giełdzie Binance, a także jest tokenem użytkowym platformy. Tokeny użytkowe są jak akcje firm – jeśli giełda utrzyma swoją pozycję lidera na rynku kryptowalut inwestycja w BNB może okazać się trafna.

Binance Coin można kupić nie tylko na Binance, ale także na CoinCasso. Sprawdź, jak kupić Binance Coin na CoinCasso już teraz!

Ripple XRP

Handel kryptowalutami to wieczny rollercoaster. Raz kurs Bitcoina i innych kryptowalut jest wysoki, a raz niski. Dzięki temu pojawia się wiele ciekawych możliwości na zarobek (ale i stratę pieniędzy). Takie wahania widać dobrze na wykresie Ripple XRP z ostatniego czasu. Zastanawiasz się, czy to dobra decyzja, aby inwestować w Ripple XRP?

Ripple XRP jest scentralizowany i kierowany do instytucji finansowych. Stworzona jest po to, aby błyskawicznie przelewać pieniądze między kupującym a sprzedającym w wielu walutach. Jest przejrzysty, co lubią rządy Państw. Oznacza to, że Ripple XRP może być kluczowym graczem podczas masowej adopcji kryptowalut. Ale czy tak będzie? Niestety na razie możemy jedynie spekulować czy warto inwestować w kryptowaluty takie jak Ripple XRP.

Loot Token – wschodząca gwiazda?

Loot Token to coin dopiero wchodzący na rynek kryptowalut. To natywna waluta zdecentralizowanej platformy CoinsLoot, dającej element rozrywki w kupowaniu kryptowalut. Zasada funkcjonowania CoinsLoot jest prosta – płacisz depozyt, otwierasz skrzynkę, a w środku… możesz znaleźć tyle samo lub więcej. W skrzynkach CoinsLoot można aktualnie znaleźć tylko kryptowaluty, ale projekt ma o wiele więcej do zaoferowania.

Dlaczego warto inwestować w kryptowaluty, a dokładniej Loot Token? Wiemy, że nasz partner CoinsLoot szykuje wiele aktualizacji i ciekawych funkcji na ten rok, sprawiając, że projekt stanie się bardziej atrakcyjny, a jego może wzrosnąć. Co więcej, Loot Token pozwala na uzyskanie dochodu pasywnego. Kupujesz Loot Token, mrozisz swoje LOOTy i czerpiesz zyski z platformy. Nie musisz nic więcej robić! W ten sposób możesz zyskać na inwestycji w Loot Token na dwa sposoby! Czy to nie jest wspaniałe?

Jeśli zainteresował Cię projekt CoinsLoot, kup Loot Token na naszej giełdzie kryptowalut CoinCasso.

Chainlink – interesujący altcoin na rynku kryptowalut

Gdy cena Bitcoina rośnie na rynku kryptowalut pojawią się wzrosty również innych coinów. Cena Chainlink podobnie jak kurs Bitcoina wzrosła w ostatnim czasie. Chainlink jest uważany przez ekspertów za kryptowalutę z przyszłością oraz inwestycję długoterminową. Chainlink ma potencjał na kolejne wzrosty ze względu na problemy jakie rozwiązuje, w tym wypadku jest to problem łączności smart kontaktów z zewnętrznymi źródłami danych.

Platforma Chainlink współpracuje z dużymi firmami takimi jak AXA, Intel czy SWIFT okazując swoje zaufanie Chainlink. A Ty? Jeśli chcesz zainwestować w Chainlink, otwórz konto na CoinCasso i kup swoją pierwszą kryptowalutę już dziś!

Buy Crypto With Low Fees

W jakie kryptowaluty inwestować – ogólne zasady

  • Handel kryptowalutami jest zazwyczaj szczególnie opłacalny w momencie aktualizacji sieci – przykładem jest Ethereum i Cardano
  • Kurs Bitcoin i innych kryptowalut jest uzależniony od poparcia społeczeństwa i jego opinii – śledź więc Twitter Elona Muska i innych czołowych graczy na rynku kryptowalut
  • Ceny kryptowalut mogą być coraz bardziej zależne od tego czy dana kryptowaluta jest przyjazna środowisku czy nie
  • Uważaj na inwestycje w tzw. penny stocks. Są to tanie kryptowaluty, których cena może poszybować szybko w górę, ale i mogą zniknąć całkiem z rynku kryptowalut. Inwestycja w penny stocks jest objęta ryzykiem większym niż w przypadku innych kryptowalut.
  • Zanim zainwestujesz w kryptowaluty, sprawdź informacje o danym coinie. Dowiedź się, jakie założenia ma dany projekt i pomyśl, czy ma szansę na powodzenie. Tym większy sukces projektu opartego na technologii blockchain tym większa szansa na wzrost ceny jego kryptowaluty.

Rynek kryptowalut znacząco rozwinął się w ostatnim czasie, a inwestorzy przekonują się do walut cyfrowych. A Ty? Nadal zastanawiasz się, czy w jakie kryptowaluty inwestować w 2021 roku, czy już wiesz, co kupisz?

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022