Unibright (UBT) – co to jest? | CoinCasso Exchange

Unibright to projekt, który w ostatnim czasie cieszy się sporym zainteresowaniem. Co się za nim kryje? Przede wszystkim imponująca wydajność i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Celem Unibright jest jeszcze większa adopcja technologii blockchain w przedsiębiorstwach. Ma to być most łączący blockchain Ethereum z firmami. Chcesz dowiedzieć się więcej o Unibright? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł do końca!

Czym jest Unibright?

Unibright to całkiem nowy projekt na kryptowalutowej scenie. Głównym aspektem działalności firmy jest popularyzacja technologii blockchain w przedsiębiorstwach z różnych branż. Unibright jest tworzony po to, aby dać firmom i innym organizacjom możliwość wdrażania technologii blockchain bez dużych kosztów i konieczności posiadania zespołu wykwalifikowanych programistów.

Zamiast tego firmy mogą korzystać z łatwego uruchamiania smart contracts stworzonego przez Unibright. A wszystko to bez potrzeby posiadania jakichkolwiek umiejętności programistycznych, wiedzy na temat tworzenia smart contract’ów lub oprogramowania. Oprócz wdrażania w przedsiębiorstwie technologii blockchain, firmy mogą korzystać także z dedykowanych rozwiązań, takich jak fakturowanie, monitorowanie procesu wysyłki i wiele innych.

Użytkownicy mogą z łatwością dostosowywać funkcje dostępne w Unibright. Dzięki temu mają możliwość stworzenia dedykowanych rozwiązań tak, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał technologii blockchain w swojej firmie.

unibright what is it

Technologia blockchain to przyszłość

Dla wielu blockchain to technologia, która powinna być wdrażana w każdej gałęzi przemysłu. Blockchain znacznie zmniejsza koszty, usprawnia procesy i pozwala na lepsze śledzenie łańcucha dostaw. Jednak istnieje kilka przeszkód, które utrudniają wdrożenie technologii blockchain przez firmy. Do najważniejszych można zaliczyć braki w specjalistycznej wiedzy technicznej, która jest potrzebna do projektowania i wdrażania rozwiązań blockchain. Kolejnym problemem jest niewielka ilość programistów blockchain i wysokie koszty ich zatrudnienia. Z tego powodu wiele firm ostatecznie nie decyduje się na wprowadzenie ułatwień technologii blockchain w codziennej działalności. Ten problem rozwiązuje Unibright.

Unibright – cel firmy

Projekt Unibright ma na celu stworzenie ujednoliconej struktury, która upraszcza wszystkie aspekty integracji technologii blockchain w przedsiębiorstwach. Firma zapewnia pełen zestaw narzędzi, które służą do łączenia informacji między wszystkimi systemami. Dzięki temu zwiększa się produktywność i efektywność organizacji.

Unibright tools

Platforma Unibright została stworzona jako prosta aplikacja, którą firmy mogą dopasować do własnych, specyficznych potrzeb. To wypełnia lukę pomiędzy technologią blockchain a tradycyjnymi aplikacjami biznesowymi.

Aplikacja Unibright oferuje obecnie cztery główne narzędzia:

Mierzenie przepływu pracy – to narzędzie pozwala każdemu, nawet osobom bez wiedzy na temat blockchain, wizualnie tworzyć i śledzić przepływ pracy. Każdy użytkownik może dostosować to narzędzie do swoich potrzeb.
Tworzenie smart contracts – to najważniejszy element ekosystemu Unibright. Dzięki niemu użytkownicy mogą wprowadzać zmiany w przepływach pracy, przekształcając je w inteligentne kontrakty.
Monitorowanie procesów – to prosty interfejs, w którym użytkownicy mogą monitorować wszystkie trwające procesy. Dane agregowane są ze smart contracts.
Złącze – zapewnia umożliwienie innym systemom dostępu do smart contracts Unibright i korzystanie z nich. To narzędzie pozwala na integrację Unibright z innymi programami.

Platforma cieszy się coraz większą popularnością i już teraz może pochwalić się współpracą biznesową z naprawdę dużymi graczami. Mowa tu chociażby o SAP, Microsoft, Iconiqlab czy Ambisafe. Unibright prowadzi także rozmowy z Deutsche Bahn, aby stworzyć stokenizowany ekosystem dla transportu publicznego. Firma nawiązała także strategiczne partnerstwo z NEM. SPO Consulting współpracuje także z firmami, takimi jak Lufthansa, Unilever oraz Samsung.

Token Unibright (UBT)

Dostęp do platformy Unibright wymaga tokenów UBT. Aby odblokować możliwości platformy, userzy muszą wpłacić dowolną ilość tych tokenów. Użytkownicy są zobowiązani do zakupienia takiej ilości tokenów, które pokryją minimum 30 dni użytkowania platformy. Tokeny UBT można kupić na giełdzie CoinCasso – można wykorzystać je nie tylko do korzystania z platformy, ale przede wszystkim do tradingu. Ze względu na partnerstwa biznesowe Unibright, cena tokena rośnie, a UBT staje się coraz popularniejszym wyborem w krypto społeczności.

Korzystając z platformy Unibright, nie można wypłacić raz zakupionych tokenów. Są one blokowane w smart contract i nie można zrobić wypłaty środków podczas trwania kontraktu. Tego problemu nie ma podczas zakupu tokenów na giełdzie CoinCasso. Tokeny UBT możesz wypłacić w każdym momencie i własny portfel. Dobra wiadomość dla traderów jest taka, że użytkownicy platformy Unibright “usuwają” tokeny z otwartego rynku. Powinno doprowadzić to do wzrostu ceny UBT ponieważ zwiększony popyt doprowadzi do spadku podaży.

Z kolei tokeny z wygasłych kontraktów wracają z powrotem do Unibright. Początkowo planowano sprzedaż tych tokenów na wolnym rynku, żeby zwiększyć dofinansowanie projektu. Jednak w miarę rozwoju Unibright, zespół postanowił nie sprzedawać otrzymanych tokenów. Zamiast tego plan biznesowy Unibright zakłada wykorzystanie tych tokenów do wprowadzania na platformę organizacji non-profit. Organizacje nie dostają tych tokenów, ale są one im zdeponowane tak, aby wspierać organizacje charytatywne w korzystaniu z technologii blockchain. Oznacza to, że każdy zdeponowany token zostanie na zawsze usunięty z otwartego rynku, a podaż tokenów UBT będzie stale malała.

Token UBT – cena

W 2018 roku Unibright zorganizowało ICO, w którym zebrano 13,54 milionów USD. Podczas ICO zostało sprzedane około dwóch trzecich podaży UBT za 0,14 USD. Po sukcesie ICO cena UBT wzrosła do 0,19 USD, jednak nie trwało to długo. W październiku 2018 roku cena UBT spadła do 0,01 USD. Na początku 2020 roku cena UBT zaczęła wzrastać. Już w lutym cena UBT wyniosła 0,2 USD. Po spadku w marcu i kwietniu, cena UBT znów odnotowała wzrost. W kwietniu 2020 roku cena UBT tokena wynosiła już 0,3 USD. W maju cena tokena UBT wzrosła do 0,5 USD. Po kolejnych spadkach, w sierpniu 2020 cena UBT znów przebiła poziom 0,5 USD.

Token UBT – czy warto?

Unibright (UBT) token cieszy się coraz większa popularnością. Napędza ją przede wszystkim sama platforma Unibright, która wykorzystywana jest przez szereg partnerów biznesowych. Niedawno do partnerów biznesowych Unibright dołączyła Coca-Cola. Gigant branży spożywczej postanowił wprowadzić technologię blockchain do produkcji butelek. Pomoże to w zarządzaniu dostawcami zewnętrznymi i wewnętrznymi, wykorzystywaniu materiałów czy badaniu wpływu na środowisko.

Jeśli chcesz kupić token UBT, możesz to w kilka chwil zrobić na giełdzie CoinCasso. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i zweryfikujesz je. Na CoinCasso wdrożyliśmy weryfikację automatyczną, która trwa mniej niż 2 minuty. Dzięki temu nowi klienci CoinCasso mogą jeszcze szybciej korzystać z giełdy. Jeśli jeszcze nie masz konta na giełdzie CoinCasso, załóż je tutaj.

Żeby kupić tokeny UBT, wpłać na giełdę EUR. Możesz to zrobić korzystając z natychmiastowej wpłaty kartą kredytową lub debetową. Jeśli do wpłaty użyjesz karty kredytowej lub debetowej, środki pojawią się na twoim koncie w ciągu kilku minut. Gdy na twoim koncie pojawi się EUR, wymień je na USDT. Następnie kup UBT za posiadane USDT. Prawda, że proste?

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022