Siacoin wallet – wszystko co powinieneś wiedzieć | CoinCasso Exchange

Sia jest rozwiązaniem opartym na blockchain, które zadebiutowało w marcu 2015. Ta zdecentralizowana platforma w chmurze została ufundowana przez SiaFund oraz inwestorów VC, zespół Nebulous. Głównym zadaniem platformy Sia jest ponowne wymyślenie koncepcji przechowywania w chmurze. Mówiąc koncepcyjnie, cała technologia jest ustawiona do łączenia różnych użytkowników wymagających przechowywania plików z hostami, którzy mają niewykorzystane miejsce na dysku twardym. Podobnie jak większość zdecentralizowanych sieci, Sia działa również na poziomie globalnym, a Siacoin jest rodzimą walutą.

Co to jest Sia?

Pomysł kryptowaluty Siacoin został zaproponowany przez Luke’a Champine’a i Davida Voricka w 2013 roku. Dziś kryptowaluta Siacoin SC jest zabezpieczona za pomocą technologii blockchain Sia. Ta sieć pamięci masowej w chmurze p2p (peer-to-peer) zapewnia każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi przystępne cenowo sposoby przechowywania danych. Działa prawie podobnie do DropBox, iCloud lub Google Play. Jednak platforma Sia pobiera tylko około jednej dziesiątej tego, co te platformy wymagają do przechowywania danych.

Ta przystępna cenowo platforma wynajmu pamięci masowej zapewnia użytkownikom na całym świecie przestrzeń do przechowywania danych (zwaną również hostami). Wszystkie pliki przesłane do systemu są dzielone, szyfrowane, a następnie rozprzestrzeniane na hostach Sia. Szyfrowanie zapewnia bezpieczeństwo danych i uniemożliwia nawet hostowi dostęp do Twoich plików na Sia.

Siacoin
Siacoin logo

Do czego służy Siacoin?

Siacoin SC to token kryptograficzny platformy pamięci masowej w chmurze Sia, który jest kluczem do zapewnienia, że ​​platforma działa zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem. Aby zostać użytkownikiem, musisz kupić Siacoin (SC) jako token narzędziowy platformy. Tutaj gospodarze również otrzymują płatności w samym SC. Token SC można wymieniać i wymieniać na inne kryptowaluty. Posiadacze tokenów mogą również wymieniać je na waluty fiat na dowolnych giełdach obsługujących transakcje Siacoin.

Cechy Siacoin

Jako zdecentralizowana platforma do przechowywania w chmurze, platforma Sia działa na zasadzie bezpośredniego kontaktu między najemcą a gospodarzem. Te dwa podmioty komunikują się i realizują transakcje za pomocą kartograficznych umów SLA (umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług), które znajdują się w zdecentralizowanej sieci blockchain Sia. Projekt tych umów SLA jest podobny do projektu inteligentnych kontraktów szeroko stosowanych w transakcjach blockchain. Jednak to demon Sia (serwer Sia) umożliwia działanie na łańcuchu bloków.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Typowy cykl transakcyjny Siacoin

Najemca musi rozpocząć cykl transakcyjny Siacoin od ustalenia ilości tokena Siacoin SC do przechowywania lub transmisji finansowej. Następnie żądanie pozostaje zablokowane w portfelu, chyba że oprogramowanie wybierze 50 odpowiednich hostów. Gdy gospodarze zostaną wybrani, mogą zamknąć Siacoins jako zabezpieczenie, zanim zarówno najemca, jak i gospodarz podpiszą umowę.

Laptop On Desktop

Podstawowe cechy Siacoin

Technologia blockchain Siacoin obejmuje szereg funkcji pozwalających uniknąć niepowodzenia lub rozwiązania umów związanych z platformą pamięci masowej. Są to między innymi:

Szybkość przetwarzania

Będąc zdecentralizowaną platformą do przechowywania w chmurze, transakcje za pośrednictwem Siacoin są znacznie szybsze. W tym przypadku fizyczna lub geograficzna lokalizacja użytkownika nie jest istotna.

Oszczędności kosztów

Sieć blockchain firmy Sia działa na węzłach. W związku z tym użytkownicy nie muszą utrzymywać skomplikowanego personelu i ponosić żadnych kosztów administracyjnych.

Bezpieczne transakcje

Bezpieczeństwo to jedna z najbardziej atrakcyjnych cech sieci blockchain Sia. Platforma rozpowszechnia pliki użytkowników, szyfrując i dzieląc je na wiele węzłów na forum. W rezultacie są one całkowicie dostępne tylko dla Ciebie. Nawet jeśli inny węzeł przejmie klucze prywatne, będzie mógł uzyskać dostęp tylko do części pliku, ponieważ jest on podzielony na różne jednostki. W rezultacie kontrola dostępu pozostaje tylko z właścicielami tokenów.

Gdzie mogę przechowywać Siacoin? Portfele Siacoin

Portfele kryptowalut pełnią funkcję bezpiecznych miejsc do bezpiecznego przechowywania kryptowalut. Jednak te portfele mogą być na komputerach, fizycznym sprzętem, w telefonie komórkowymi lub po prostu witryną internetową. W zależności od wymagań bezpieczeństwa możesz wybrać najlepsze zabezpieczenie dla siebie.

Mówiąc wprost, portfel Siacoin to aplikacja, która umożliwia posiadaczom tokenów zarządzanie kluczami prywatnymi Siacoin, a także wysyłanie i odbieranie Siacoin SC.

Money
Money

Rodzaje portfeli Siacoin

Portfele Siacoin (Siacoin wallet) służą jako magazyny monet Siacoin. Są one zawsze chronione hasłem, co prowadzi do bezpiecznego przechowywania. Dlatego ważne jest, aby zrozumieć różne dostępne rodzaje. Przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania, aby znaleźć najbardziej odpowiednie portfele Siacoin. Mogą one zapewnić inwestorom kryptowalut bezpieczną przestrzeń do przechowywania tokenów Siacoin.

Omówione powyżej portfele Siacoin mają kilka doskonałych cech. Chronią użytkowników przed kradzieżami i włamaniami. W CoinCasso pomagamy użytkownikom zrozumieć różne korzyści płynące z dopasowania do najlepszego Siacoin Wallet.

Sia Cold Storage

Obiekt Sia Cold Storage umożliwia generowanie nasion i adresów portfeli dla technologii blockchain Sia. Działa bez połączenia z Internetem. Możesz być poza siecią, czyli „air gapping”. Sieć fizycznie izolowana (air gapping) chroni poufne dane przed włamaniami, zmniejszając w ten sposób ryzyko utraty. Dlatego ten portfel Sia jest idealny do bezpiecznego przechowywania tokenów Siacoin.

Jak sama nazwa wskazuje, Sia Cold Storage jest idealny do długoterminowego przechowywania Siacoin SC. Chociaż nie możesz wysyłać i odbierać tokenów za pomocą portfela Sia Cold Storage, Twoje tokeny cieszą się wysoką ochroną przed intruzami. Po pobraniu aplikacji na pulpit możesz korzystać z tego portfela Siacoin w trybie offline lub online na płycie CD z zapisem na żywo.

Dollars And Nano Wallet On The Laptop
Dollars And Nano Wallet On The Laptop

Sia UI

Sia UI to oficjalny portfel Sia do przechowywania natywnego tokena. Jest to wszechstronny klient interfejsu użytkownika do bezpiecznego przechowywania tokenów Siacoin w jednym interfejsie. Aplikację można łatwo pobrać z oficjalnej strony internetowej na komputer stacjonarny lub inną platformę cyfrową.

Jako jeden z najbezpieczniejszych portfeli Siacoin, Sia UI jest kompatybilny z najnowszymi urządzeniami technologicznymi, takimi jak iOS i Android. Po pobraniu aplikacji na komputer możesz utworzyć najlepszy portfel Siacoin (lub przywrócić istniejący) za pomocą seeda lub hasła. Tajne nasiona to słowa dostępu (w liczbie 24), których potrzebujesz, aby uzyskać dostęp do portfela Sia UI.

Aplikacja Sia na Androida

Ten popularny portfel mobilny Sia zapewnia płynne działanie i jest wyposażony w elegancki interfejs. Jako klient sieci Sia na Androida jest popularnym portfelem dla użytkowników Siacoin. Aplikacja zawiera zaawansowane funkcje, takie jak uprawnienia i umowy, umożliwiające użytkownikom wysyłanie i odbieranie Siacoin oraz przechowywanie ich plików na Sia.

Aplikacja Sia na Androida to społeczność z bardziej wszechstronną siecią Sia, która umożliwia większej liczbie osób dostęp do Siacoin i ich przechowywanie. Oprócz typowych funkcji portfela, aplikacja umożliwia użytkownikom uruchamianie węzłów Sia na urządzeniach z Androidem w celu interakcji z platformą.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Portfel Ledger Nano S.

Portfel Ledger Nano S znalazł się na naszej liście jako najlepszy portfel sprzętowy do przechowywania tokenów Sia. Zapewnia doskonałą wydajność, przechowując klucze prywatne za pomocą urządzenia sprzętowego całkowicie odłączonego od Internetu. Innymi słowy, ten portfel sprzętowy zabezpiecza twoje tokeny przed kradzieżą lub włamaniami.

Portfel Ledger Nano S umożliwia użytkownikom połączenie się z urządzeniem (komputerem lub telefonem komórkowym) w celu uzyskania dostępu do tokenów za pomocą aplikacji Ledger Live. Tutaj możesz wysyłać i odbierać tokeny, a także sprawdzać saldo.

Ledger Nano
Ledger Nano

Portfel Sia Central Lite

Jako najnowszy portfel Sia, Sia Central Lite jest idealny do przechowywania tokenów Sia. Aplikacja działa jako interfejs sieciowy i synchronizuje się z urządzeniem Ledger Nano S w celu przechowywania tokenów Siacoin. Za pomocą tej aplikacji możesz utworzyć trzy portfele Siacoin – portfel Ledger Nano S, portfel tylko do zegarka i portfel typu seed na 29 słów.

Należy pamiętać, że najlepszy portfel Siacoin musi idealnie współpracować z Twoimi tokenami. Powinien być w stanie sprostać innym wymaganiom, będąc jednocześnie odpowiednio bezpiecznym i łatwo dostępnym, kiedy tego potrzebujesz.

Wybrałeś już swój Siacoin Wallet?

Czy Siacoin pójdzie w górę?

Platforma Sia koncentruje się na rozwiązywaniu ograniczeń przechowywania w chmurze za pomocą unikalnych propozycji wartości. Jako zdecentralizowana platforma do przechowywania danych w chmurze eliminuje ryzyko eksploatacji, kradzieży lub naruszenia bezpieczeństwa danych. Jako obiecujący projekt, Siacoin jest gotowy na zrealizowanie swojego prawdziwego potencjału, a kryptowaluta dąży do masowej adopcji.

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022