Prognozy cen Binance coin | CoinCasso Exchange

Świat krypto i jego wiadomości są zdominowane przez Bitcoin, Ethereum i mniej znanych, takich jak DogeCoin; część tego światła reflektorów jest spowodowana długowiecznością i wartością, a część tylko kaprysami ekscentrycznych miliarderów.

Jeśli jednak przyjrzysz się bliżej i otworzysz jakąkolwiek stronę wymiany kryptowalut, zobaczysz, że jest ona zapełniona setkami i tysiącami (obecnie w obiegu jest ponad 4000 kryptowalut) innych kryptowalut.

W tym artykule porozmawiamy o jednej z 5 Top kryptowalut – Binance Coin (BNB), która do niedawna zajmowała trzecie miejsce bez żadnej konkurencji. Binance lub BNB jest powiązany z giełdą kryptowalut Binance, która odnotowuje dzienny wolumen obrotu przekraczający 60 miliardów dolarów!

Co to jest Binance (BNB)?

Wprowadzony w lipcu 2017 roku przez CEO giełdy kryptowalut Binance, Changpeng Zhao, Binance Coin jest pierwszą kryptowalutą wyemitowaną przez giełdę kryptowalut.

Został uruchomiony za pośrednictwem ICO (początkowa oferta monet), w którym monety zostały przydzielone wybranej grupie osób, takich jak inwestorzy, zespół założycielski, a niektóre części zostały sprzedane publicznie. Sprzedano 100 milionów monet po 15 centów za BNB i zebrano łącznie 15 milionów dolarów, co dało całej platformie nowy zastrzyk środków na rozwój.

Łącznie dla ICO stworzono 200 milionów BNB, a poza 100 milionami oferowanymi publicznie, reszta została rozdzielona między założycieli i aniołów biznesu.

Binance Coin Bnb Logo

Jaki jest stack technologiczny BNB?

Binance Coin był początkowo uruchamiany na tokenie ERC-20, który działał w sieci Ethereum. Jednak od połowy 2019 roku został przeniesiony do Binance Chain, blockchainu uruchomionego przez Binance. Przełącznik uczynił go bardziej scentralizowanym, ale szybszym, zdolnym do wykonywania kilku tysięcy transakcji na sekundę.

Binance Coin wykorzystuje mechanizm konsensusu Tendermint byzantine-fault-tolerant (BFT) i nie obsługuje inteligentnych kontraktów. Model BFT opiera się na systemie wielu węzłów, który wykorzystuje połączoną moc Validator nodes, Witness notes, Accelerator nodes itp., aby pomóc w procesach transakcji, walidacji i uwierzytelniania.

Do czego służy Binance Coin?

Pierwotnie wydawany użytkownikom giełdy Binance w celu handlu i uiszczania opłat na giełdzie kryptowalut, Binance Coin jest również szeroko stosowany poza swoją giełdą macierzystą – zwykle do działań finansowych, takich jak:

1. Opłata transakcyjna na Binance

Jako zachętę, właściciele BNB otrzymują zniżkę na prowizję podczas korzystania z giełdy Binance.

2. Handel

BNB można handlować lub wymieniać na kryptowaluty poza giełdą Binance na innych platformach, takich jak CoinCasso.

3. Konwersja pyłu kryptowaluty

Dla małych górników i inwestorów giełda Binance oferuje zamianę „pyłu kryptowalutowego” (niewielkie ilości kryptowalut, których nie można zamienić na pieniądze) na BNB.

4. Dokonaj płatności za usługi

Ponieważ BNB staje się coraz bardziej popularny, jest szeroko stosowany do transakcji, takich jak płatności kartą kredytową (tam, gdzie jest to dozwolone), niektóre niszowe obszary rozrywki, a nawet do rezerwacji biletów lotniczych i hoteli.

5. Pożyczki i przelewy:

Podobnie jak tradycyjna gotówka lub aktywa, BNB może być używany jako zabezpieczenie pożyczek na niektórych platformach.

6. Jako inwestycja

Jako jeden z 5 najlepszych, BNB jest często postrzegany jako inwestycja sama w sobie. Jako waluta ułatwia inwestowanie na kilku platformach w celu inwestowania w akcje, fundusze ETF i inne aktywa za pomocą Binance Coin.

„Z punktu widzenia zysków, Binance DEX nie zwiększy bezpośrednio rentowności Binance, ale z pewnością w dużym stopniu zwiększy użyteczność BNB. To powinno być dobre dla posiadaczy BNB. Binance jest również większym posiadaczem BNB, więc odnosimy korzyści w taki sam sposób, jak wszyscy posiadacze BNB. Im więcej osób korzysta z Binance Chain, tym większa wartość jest tworzona lub tym bardziej wszyscy odnosimy sukcesy.” –Changpeng Zhao, dyrektor generalny Binance.

Binance Burn

Żadna prognoza ceny Binance Coin nie jest kompletna bez uwzględnienia regularnego „palenia” monet, które wykonuje platforma.

Co 3 miesiące Binance – platforma – przeznacza część swoich zysków na odkupienie i spalenie, czyli całkowite zniszczenie Binance Coins. Celem jest spalenie 50% całkowitej podaży, aby ograniczyć podaż BNB, dzięki czemu będą one bardziej wartościowe. To genialny sposób, aby dać dywidendę Twoim lojalnym użytkownikom!

Biance Coin

Binance Coin – historia cen

Fenomenalnie popularna kryptowaluta Binance miała 10 milionów użytkowników w ciągu roku od swojej premiery.

Rozpoczął się w lipcu 2017 r., wystartował z ceną 0,15 USD/BNB i spadł do najniższego w historii poziomu 0,10 USD/BNB, po czym 23 sierpnia wystartował i osiągnął poziom 2,6 USD. W liczbach może wydawać się niski, ale w procentach jest to naprawdę OGROMNY zysk. Następnie BNB rósł i spadał, aż wielki boom na kryptowaluty w 2017 roku zepchnął go znacznie powyżej poprzedniego poziomu oporu.

Binance Coin rozpoczął 2018 rok na wysokim poziomie 25,18 USD, zanim spadł do 5,52 USD mniej niż miesiąc później. Reszta roku była powolną powtórką tego samego cyklu ze stałymi spadkami po powolnych wzrostach, aż do krachu Bitcoina w 2018 r., kiedy BNB również spadły do ​​4,12 USD na początku grudnia.

Rok 2019 rozpoczął się dla BNB zwyżką, a prognozy cenowe Binance Coin pozostały pozytywne. Gonitwa byka trwała do połowy 2019 r., a w czerwcu BNB osiągnął nowy rekord wszech czasów w wysokości 39 USD. Następnie rozpoczął się długi spadek z BNB kończącym rok na 12 USD.

Start With Crypto Today

Podążając za znanym schematem, BNB rozpoczął rok 2020 z dobrą nutą. I osiągnął 27 dolarów do lutego. Potem nadeszła pandemia Covid-19, a w połowie marca rynek wpadł w panikę. Po ustąpieniu pierwszej blokady spragnieni inwestorzy zwrócili się do kryptowalut, aby zaparkować swoją gotówkę, a zwyżkowy trend w końcu ukształtował się i trwał przez 2020 rok. W sylwestra 2020 cena Binance wynosiła około 37 USD.

2021 był kolejną korektą ceny, która czekała na to. Bitcoin, podobnie jak inne kryptowaluty, wzbiły się na niewyobrażalne wyżyny, a zainteresowanie na rynku było najwyższe w historii (cena Binance Coin była na najwyższym poziomie na początku maja 2020 r. i wynosiła około 680 USD).

W tej nadmiernie napompowanej bańce pojawiły się przypominające kolce tweety Elona Muska, które wypuściły trochę powietrza. Ale bańka pękła naprawdę, gdy Chiny ogłosiły rozprawę z usługami związanymi z kryptowalutami przez banki i główne instytucje finansowe. Wynikający z tego krach na rynku nie oszczędził żadnej monety, a Binance spadł do 210 USD w ciągu kilku tygodni.

Rynki znów rosną, a po osiągnięciu dna cena Binance powoli rośnie i przyspiesza. BNB wahają się teraz wokół 500 USD/BNB.

Prognoza cen Binance Coin

Cóż, rynek kryptowalut znów się podnosi, gdy piszemy ten artykuł. Binance również podąża za sentymentem zwyżkowym na rynku. Jednak najwyższy w historii poziom blisko 680 USD okazuje się być trudnym do przełamania poziomem oporu.

BNB był tradycyjnie postrzegany jako zablokowany zgodnie ze wzorem, za którym podążał Bitcoin, i teraz nie jest inaczej. Nie ma jednak wartości rynkowej ani stabilności BTC, przez co jego sytuacja jest jeszcze bardziej niepewna i płynna. Najlepszą strategią jest trzymanie się BNB i czekanie i patrzenie.

Strona predykcyjna Wallet Investor (i kilku innych) pozostaje optymistycznie nastawiona do BNB w najbliższej i długoterminowej przyszłości. Większość witryn i analityków przewiduje, że BNB osiągnie poziom 600 USD przed końcem roku i od tego momentu zacznie rosnąć. W rzeczywistości przed krachem prognoza ceny Binance Coin ustalała ją na poziomie 1000 USD. Moneta z pewnością osiągnie ten cel; pytanie brzmi JAK SZYBKO.

Chcesz zdobyć BNB lub dwa?

Możesz zrobić to na naszej giełdzie kryptowalut CoinCasso. Nie zapomnij przejrzeć naszej strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji, a także powiązanych usług w ekosystemie kryptograficznym.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Często Zadawane Pytania

Czy Binance to bezpieczne krypto?

Prognozy dotyczące ceny Binance Coin – i całego krajobrazu kryptowalut – są pozytywne. Analitycy widzą stały wzrost, zwłaszcza w dłuższej perspektywie. Tak więc trzymanie się istniejących BNB lub kupowanie ich więcej to dobry pomysł.

Czy Binance Coin to dobra inwestycja?

Tak, chociaż w krótkim okresie zmienność rynku trzyma wszystkich w gotowości, Binance jest popularną opcją dla wielu inwestorów w monety. Jest wspierany przez giełdę kryptograficzną Binance, jedną z najpopularniejszych, dzięki czemu jest bezpieczniejszym zakładem niż większość innych kryptowalut. Jednak inwestowanie to decyzja, którą należy podejmować z rozwagą i wiedzą, i musi być dostosowana do ogólnej tolerancji ryzyka. Ogólna zasada brzmi – nigdy nie inwestuj tego, na utratę czego nie możesz sobie pozwolić.

Ile będzie warta moneta Binance w 2022 roku?

W 2022 r. przewidywana jest zwyżka passa odbicia. Prognozy śpiewają szeroko i podczas gdy super optymistyczni analitycy przewidują, że BNB będzie nadal rosło do października, kiedy oczekuje się, że osiągnie szczyt na poziomie 3740 USD, bardziej umiarkowane głosy przewidują, że BNB zakończy się w 2022 r. przedział 800 – 1000 USD.

Ile będzie wart BNB w 2023 roku?

Większość ekspertów ds. kryptowalut zgadza się, że ogólnie rzecz biorąc, wartość BNB będzie nadal rosła, a 2023 przyniesie skromne zyski do końca roku 2023 między 1000 a 1500 USD na BNB.

Ile będzie warta moneta Binance w 2025 roku?

Każda strona z przewidywaniami cen Binance Coin ma inny numer przypisany do BNB. Ale wszyscy zgadzają się, że przyszłość monety BNB jest świetlana. Według szacunków Binance Coin do 2025 r. wyniesie około 1800 USD; inny podnosi to aż do 4500 USD.

Gdzie mogę kupić BNB?

Oczywiście pierwszym portem dla kupujących Binance byłaby giełda kryptowalut Binance. Ale jeśli nie chcesz zostać użytkownikiem Binance, inne giełdy kryptowalut, takie jak CoinCasso, również oferują BNB dla swoich kupujących i sprzedających.

Czy możesz przelać pieniądze z Binance na swoje konto bankowe?

Tak, jak większość innych kryptowalut, możesz w dowolnym momencie zamienić swoje BNB na gotówkę. Możesz to zrobić na giełdzie kryptowalut CoinCasso.

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022