Polska giełda kryptowalut - CoinCasso | O nas

O Nas

CoinCasso to pierwsza na świecie hybrydowa giełda kryptowalut, która łączy świat zdecentralizowany ze scentralizowanym. Dzięki naszemu autorskiemu blockchainowi gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i całkowitą transparentność. To nie wszystko – 80% opłat transakcyjnych pobieranych przez giełdę wraca do naszych użytkowników, posiadaczy tokenów CCX.

Nasza Wizja

Wierzymy, że technologia blockchain to przyszłość, a kryptowaluty w ciągu kilku lat staną się powszechnym środkiem płatniczym. Naszym celem jest tworzenie nowej jakości tradingu.

ETAPY ROZWOJU

Nasze Usługi

GIEŁDA COINCASSO

100%
Pozwala bezpiecznie kupić lub sprzedać najpopularniejsze kryptowaluty na świecie. Jest to możliwe dzięki autorskiemu blockchainowi, który zapewnia transparentność przesyłu środków.

CCWALLET

100%

Mobilny portfel kryptowalutowy pozwalający na natychmiastowy transfer środków. Umożliwia przechowywanie i przesyłanie Bitcoina, Ethereum i innych tokenów ERC-20.

BLOCKCHAIN COINCASSO

95%

CoinCasso to pierwsza na świecie giełda hybrydowa, łącząca świat zdecentralizowany ze scentralizowanym. Wszystko za sprawą autorskiego blockchaina, który umożliwia tworzenie własnych node’ów i śledzenie bieżącego statusu łańcucha bloków.

CCLAUNCHPAD – PLATFORMA DO ICO I IEO

70%
Platforma, na której każdy użytkownik może w prosty sposób uruchomić ICO lub IEO. Crowdfunding jeszcze nigdy nie był tak prosty.

APLIKACJA MOBILNA

35%

Przełomowa aplikacja w pełni zintegrowana z giełdą CoinCasso i naszą siecią bitomatów. Aplikacja przygotowywana na wszystkie urządzenia mobilne.

COINBRIDGE – BRAMKA PŁATNICZA

20%
Bramka płatnicza pozwala na szybkie płatności w kryptowalutach oraz wymianę waluty fiducjarnej na cyfrowe coiny. Pełna zgodność z Open API umożliwi płatności kryptowalutami na każdej stronie.

BITOMATY

10%
Globalna sieć bitomatów CoinCasso umożliwia szybkie wpłaty i wypłaty gotówki. Pełna integracja z giełdą CoinCasso zapewnia transfer środków w kilka sekund, bez konieczności korzystania z banków.

SYSTEM POS

0%
Narzędzie dedykowane platformom ecommerce. Pozwala na szybką obsługę klientów i bezpieczne płatności w kryptowalutach.

Podział zysków

Aaż 80% opłat transakcyjnych pobieranych przez giełdę wraca do użytkowników dzięki tokenom CCX.

Funkcja SWAP

Szybka wymiana środków. Wpisujesz ilość, a po wymianie środki natychmiast znajdują się na Twoim koncie.

Konkursy

Reguralnie organizujemy konkursy, w których możesz wygrać USDT, tokeny CCX czy nagrody rzeczowe takie jak iPhone czy Apple Watch

Program Ambasadorski

Możesz zostać naszym ambasadorem i otrzymywać prowizje i premie w ETH za zaproszone osoby.

Łatwy trading

Swoje konto możesz zasilić poprzez przelew oraz za pomocą karty. Nasz panel jest przejrzysty i dopasowany do Twoich umiejętności

Mockup Phone

Support 24/7

Możesz porozmawiać z naszymi konsultantami w dowolnym momencie w 3 językach: angielskim, polskim i rosyjskim.

Akademia

Edukujemy i dzielimy się wiedzą! Zależy nam na wysokich zyskach naszych klientów oraz ich bezpieczeństwie

Paris Saint-Germain

Jako jedyni możemy pochwalić się zaufaniem od klubu piłkarskiego Paris Saint-Germain posiadającego miliony fanów na całym świecie

Program Affiliacyjny

Zaproś znajomych za pomocą swojego linku polecającego i ciesz się dodatkowym zyskiem (aż do 50% od prowizji)

Team ekspertów

Nasz zespół

CoinCasso to niewielki, ale zgrany zespół specjalistów z zakresu programowania, marketingu oraz obsługi klienta. Dynamicznie się rozwiajmy – wciąż zatudniamy i poszukujemy nowych, zdolnych ludzi. Tworzymy niesamowity zespół oparty na wzajemnym szacunku i zaufaniu, o dużej wiedzy z różnych branż.

CoinCasso Team
Centrum pomocy
Centrum pomocy

Help Center

CoinCasso LT UAB
CoinCasso LT UAB

Kod rejestracyjny: 305813174
Wilno, ul. 22, LT-03151, Litwa

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022