Najlepsze podcasty o kryptowalutach w 2021 | CoinCasso Exchange

Mroczny, supertechniczny świat kryptowalut może być zniechęcający dla wielu laików. Technologia stale się rozwija i wypuszcza nowe głowy niczym Hydra – gdy tylko jeden opanuje koncepcję, na jej miejsce pojawiają się dwa kolejne!

Chociaż wszystko może wydawać się bardzo tajemnicze (gra słów, zamierzone), monety krypto to przyszłość. Aby mieć pewność, że zarabiasz pieniądze na dłuższą metę, musisz zakasać rękawy i poświęcić czas i wysiłek na zrozumienie blockchain i rynku kryptowalut.

Jednak zdobycie głębokiej wiedzy na temat kryptowalut nie musi być zbyt trudne. Istnieje wiele kompetentnych i dokładnych podcastów dostępnych online, co daje ludziom ze wszystkich środowisk wiele opcji, aby być na bieżąco z informacjami o rynku kryptowalut. Proste wyszukiwanie w Spotify lub Apple Podcasts spowoduje wyświetlenie setek kanałów. Oczywiście wszystkie te wybory mogą być przytłaczające, dlatego przygotowaliśmy listę najlepszych podcastów kryptograficznych, aby dotrzymać Ci towarzystwa podczas następnego joggingu, spaceru lub jazdy.

Najlepsze krypto podcasty

1. Unchained i Unconfirmed

Częstotliwość: Raz w tygodniu

Czas trwania: Unchained  (1 godzina+), Unconfirmed (20 minut)

Zalecane dla: Wszystkich typów entuzjastów kryptowalut, w tym początkujących

Zacznijmy od staruszka w przestrzeni kryptograficznej. Prowadzony przez Laurę Shin „Unchained” wystartował w 2016 roku – co czyni go jednym z najstarszych podcastów na liście. „Unconfirmed”  to jego siostrzany podcast, którego gospodarzem jest również Laura, a oba razem mogą pochwalić się ponad 14 milionami pobrań i wyświetleń.

Podczas gdy „Unchained” jest długi i głęboki, zajmuje się niektórymi z najbardziej istotnych tematów w świecie kryptowalut, takich jak regulacje, bezpieczeństwo i prywatność; Unconfirmed” to ostrzejszy, krótszy format (20 minut), który koncentruje się na zdobyciu informacji o nagłówkach popularnych wiadomości w kryptowalucie.

Mieszkająca w Nowym Jorku gospodarz obu podcastów kryptograficznych, Laura Shin, jest niezależnym reporterem na temat wszystkiego, co dotyczy kryptowalut i blockchain. Była starszym redaktorem w Forbes i zajmowała się aktywami kryptograficznymi w pełnym wymiarze do 2018 roku, kiedy odeszła, aby poświęcić się swoim podcastom.

Dzięki swojej reputacji, wiedzy i obserwatorom w podcastach Laury regularnie pojawiały się jedne z największych nazwisk w krajobrazie finansowym i regulacyjnym, a także pionierzy branży w przestrzeni krypto.

2. The Bad Crypto Podcast

Częstotliwość: dwa razy w tygodniu

Czas trwania: każdy podcast trwa od 30 minut do godziny

Zalecane dla: wszystkich typów entuzjastów kryptowalut, w tym początkujących

Kolejna starsza pozycja na liście (zaczęła się w 2017 r.), podcast o Bad Crypto, to nic jak jego nazwa! Prowadzony przez Joela Comma i Travisa Wrighta podcast to urocza mieszanka zabawy i poważnych krypto-głębokich nurkowań. Gospodarze mają eklektyczne gusta i szerokie zainteresowania – Joel jest autorem bestsellerów, ekspertem NFT, entuzjastą blockchain, strategiem marketingu w mediach społecznościowych i technologem, a Travis jest autorem najlepszych technologii marketingowych, prelegentem, doradcą blockchain i dziennikarzem technicznym.

Prowadząc własną markę rozmów i dyskusji, gospodarze podcastu rozpakowują najnowsze wiadomości dotyczące kryptowalut, skandale i awarie z kompetentnymi i osobistymi interpretacjami.

Recording Crypto Podcast

3. Stephen Livera Podcast

Częstotliwość: Raz w tygodniu

Czas trwania: Każdy Podcast trwa co najmniej godzinę

Zalecany dla: Najbardziej przydatny dla entuzjastów Bitcoin

Światowej sławy influencer Bitcoin Stephana Livera prowadzi wyjątkowo dobrze przygotowane treści edukacyjne o przestrzeni krypto. Stephan Livera to australijski podcaster Bitcoin oraz odnoszący sukcesy przedsiębiorca i inwestor w świecie krypto. Jest także dyrektorem zarządzającym Swan Bitcoin International, współzałożycielem Ministry of Nodes i partnerem w Bitcoiner Ventures.

Podcast Stephen Livera koncentruje się głównie na dostarczaniu wiedzy na temat technologii i ekonomii Bitcoin, ponieważ jest to główny obszar zainteresowań Stephena. Podcast Stephana gościł wielu głośnych gości Bitcoin, libertarian i  austriackich ekonomistów.

4. What Bitcoin Did

Częstotliwość: Trzy razy w tygodniu

Czas trwania: Każdy podcast to co najmniej godzina+

Zalecane dla: Najbardziej przydatne dla entuzjastów Bitcoina

To tylko czas, aby wspomnieć o innym świetnym podcastie skoncentrowanym na Bitcoinie – „What Bitcoin Did”. Ten podcast kryptograficzny, prowadzony przez Petera McCormacka od 2017 roku, może pochwalić się zróżnicowaną listą gości i rozmowami z kim jest kto ze świata Bitcoin.

Peter McCormack jest pełnoetatowym dziennikarzem/podcasterem zainteresowanym tematami takimi jak prawa człowieka, cenzura i Bitcoin. Oczywiście nic nie jest niedostępne, a podcast WBD zachęca i bada szeroko zakrojone problemy wykraczające poza przestrzeń kryptograficzną wąskiego rozwoju, prywatności, inwestycji i adopcji Bitcoina.

Podcast był jednym z pierwszych, które upubliczniły swoje dochody i nadal angażuje się w dostarczanie bezstronnych informacji i opinii społeczności Bitcoin.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

5. Crypto 101

Częstotliwość: Raz w tygodniu

Czas trwania: Każdy podcast trwa od 30 minut do 45 minut

Zalecane dla: Świetne źródło informacji dla początkujących

Inny podcast weterana, „Crypto 101”, robi dokładnie to, co sugeruje jego nazwa – edukuje i wprowadza nowicjuszy w kryptowalutę świat kryptowalut i blockchain. Prowadzony przez Bryce’a Paula, eksperta ds. kryptowalut z udokumentowanym doświadczeniem jako profesjonalista w zakresie rozwoju biznesu w przestrzeni kryptowalut, oraz Aarona Malone, płodnego eksperta w zakresie eksploracji danych, doradcy ds. kryptowalut i badacza.

Bryce jest szanowanym mówcą publicznym i jest odpowiedzialny za nawiązywanie partnerstw kryptowalutowych i blockchain między korporacjami i agencjami kryptograficznymi, podczas gdy Aaron jest częstym współautorem projektów blockchain i kopaczem kryptowalut.

Podcast jest popularny wśród wszystkich grup wiekowych, ponieważ zarówno Bryce, jak i Aaron udaje się wydestylować esencję zaawansowanych technologicznie koncepcji w prostsze i zrozumiałe pomysły.

6. The Pomp Podcast

Częstotliwość: Raz w tygodniu

Czas trwania: Każdy podcast może trwać od 30 minut do godziny+

Polecane dla: osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z punktu widzenia inwestora

Prowadzący „The Pomp Podcast”, Anthony Pompliano, jest jedną z osób, która wstrząsa krajobrazem kryptowalut. Jako przedsiębiorca i inwestor technologiczny Anthony zarządza portfelem inwestycyjnym o wartości ponad 500 milionów dolarów, w tym inwestycji w niektóre z największych firm kryptograficznych.

Jego podcast o kryptowalutach jest dobrze znany z prezentowania ekscytujących rozmów i opinii na temat kryptowalut od wpływowych gości i ekspertów w szerokim zakresie tematów. „The Pomp Podcast” jest wyjątkowy w tym sensie, że zbiera opinie ludzi sukcesu z różnych środowisk. Podcast uzupełnia biuletyn – The Pomp Letter – który dociera do ponad 150 000 inwestorów!

Best Crypto Prodcast Is Listening By Man

7. Crypto News Alerts and The Breakdown

częstotliwość: Dzienny

Czas trwania: Podcast trwa poniżej 20 minut

Zalecane dla: Każdego, kto chce być na bieżąco z wiadomościami z tego sektora.

W naszym ostatnim wpisie ściskamy DWA podcasty kryptograficzne! Wspólnym czynnikiem jest ich format prezentacji codziennej analizy wiadomości kryptograficznych ze świata kryptowalut. „Crypto News Alert” o kryptowalutach jest prowadzone przez Justina Verrengię i jest rozliczane jako podcast, w którym można znaleźć wszystkie najnowsze wiadomości dotyczące Bitcoin (BTC) i kryptowalut.

„The Breakdown” jest prowadzony przez Nathaniela Whittemore i jest prowadzony przez CoinDesk, zaufaną platformę medialną w świecie kryptowalut. Podczas gdy Nathaniel również zaprasza gości do podcastu, koncentrujemy się na dostarczaniu znaczącej codziennej analizy makroekonomii, bitcoinów, geopolityki i dużych zmian siły obrazu w świecie kryptowalut.

Wyróżnienia

HashR8

Świetne źródło informacji dla górników i innych osób zainteresowanych technologią kryptowalut i blockchain oraz powiązanymi tematami.

Invest Like the Best

Hostowany przez proinwestora Patricka O’Shaughnessy’ego; ten podcast został specjalnie zaprojektowany, aby zainteresować społeczność inwestorów. Podcast zawiera takie tematy, jak trendy rynkowe, strategie inwestycyjne i oczywiście wspaniałych gości.

Epicenter

Jeden z najstarszych – jeśli nie pierwszy – podcast krypto, Epicenter istnieje od 2013 roku. Oczywiście jego archiwa to kopalnia złota z rozmowami na temat najwcześniejszych wypraw i trendów w świecie blockchain i kryptowalut, z długimi rozmowami z niektórymi pionierzy całej przestrzeni.

Untold Stories

Untold Stories prowadzone przez Charliego Shrema, daje słuchaczom wgląd w historię najbardziej wpływowych liderów kryptowalut.

Crypto Campfire Podcast – Mitch oraz the Perfesser

Zabawny i zrelaksowany podejście do Bitcoin i sektora krypto.

Który z nich jest najlepszym podcastem krypto?

Wygląda na to, że skończyliśmy z tymi samymi pytaniami, od których zaczęliśmy!

Wybór podcastu (lub 2 lub 3) do słuchania to kwestia osobistego wyboru. Eksperci udostępniają absolutnie fantastyczne i bardzo kompetentne treści i nie możesz się pomylić z żadnym z podcastów z naszej listy.

Jednak, aby uzyskać najlepsze wrażenia, zaleca się, abyś zrozumiał, gdzie jesteś pod względem wiedzy o Bitcoin i kryptowalutach, i wybrał podcast, który pasuje do Twoich zainteresowań. Jeśli żargon sprawia, że ​​ziewasz, lepszym rozwiązaniem może być dla Ciebie lżejszy, łatwiejszy do strawienia podcast. Podobnie, jeśli czas i koncentracja uwagi są ograniczone, godzinny podcast jest zdecydowanie na nie.

Posłuchaj kilka odcinków tu i tam, a na pewno znajdziesz taki, który się kliknie. A jeśli słuchanie ich sprawia, że ​​chcesz zainwestować w kryptowaluty, udaj się na naszą platformę, otwórz konto i kup sobie kilka monet.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

FAQ

Jakiego podcastu o kryptowalutach najlepiej posłuchać?

Krajobraz treści jest przepełniony setkami podcastów, a powyższa lista może służyć jako punkt wyjścia dla większości początkujących. Najlepszy krypto podcast może być zdefiniowany tylko przez Ciebie – zgodnie z Twoimi zainteresowaniami i wymaganiami.

Czym jest podcast o kryptowalutach?

Podcast o kryptowalutach to podcast poświęcony tematowi kryptowalut i blockchain. Większość podcastów przedstawia dobrze poinformowanych gości, przedstawia trendy oraz oferuje porady i dostęp do informacji.

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022