Meme coiny do kupienia w 2022 roku | CoinCasso Exchange
The next meme coin

Rynek kryptowalut rozwija się z niesamowitą prędkością i wprowadza nowe monety i inne kryptowaluty każdego miesiąca, jeśli nie każdego dnia. Dziś porozmawiamy o największej grupie kryptowalutmeme coinach. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czym są meme coiny i jaka jest ich wartość i rola na rynku kryptowalut.

Czym są meme coiny na rynku kryptowalut?

Meme coiny to kryptowaluty inspirowane żartem/memem. Po raz pierwszy pojawiły się wkrótce po Bitcoinie (BTC) jako alternatywa dla znanych i drogich kryptowalut. Pierwszym znanym meme coinem jest Dogecoin (DOGE) i, prawie 10 lat później, nadal jest uważany za jednego z najlepszych meme coinów. Fenomen meme coinów można wyjaśnić dużą liczbą osób wspierających i rozwijających je. Społeczność krypto rośnie i rozwija się wokół konkretnego meme coina, co zwykle gwarantuje znaczny wolumen obrotu i zainteresowanie tą kryptowalutą na całym świecie.

W przeciwieństwie do tradycyjnych kryptowalut, takich jak Ethereum (ETH), Tether (USDT), Binance Coin (BNB) lub XRP (XRP), meme coiny zaczęły się jako projekty żartów. Niemniej jednak większość meme coinów są raczej stabilne w swojej cenie w ostatnich latach i mają wysokie stopy zwrotu.

W które meme coiny warto inwestować?

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych kryptowalut, istnieje wiele i wiele meme coinów. Przygotowaliśmy krótki przegląd najbardziej trendowych meme coinów do kupienia w 2022 roku:

Dogecoin (DOGE)
Inwestycje w Dogecoin (DOGE). Dogelon Mars. Meme coiny
  • Dogecoin (DOGE)

Zacznijmy od najstarszego i najbardziej rozpoznawalnego meme coina – Dogecoin. Jego obecna kapitalizacja rynkowa wynosi 8 021 521 414 dolarów, co czyni go 10. najczęściej handlowaną kryptowalutą według CoinMarketCap. Dogecoin ma nieograniczoną podaż a jego wartość nigdy nie osiągnęła nawet 1$. Wydobycie jednego bloku DOGE zajmuje tylko 1 minutę.

Powszechna popularność Dogecoin i innych DOGE monet na rynku kryptowalut, w ogóle, jest ściśle związana z uwagą Elona Muska – znanego biznesmena i inwestora w mediach społecznościowych. Po tym, jak w połowie 2021 roku kilka razy zatweetował o DOGE, cena kryptowaluty gwałtownie wzrosła. Następnie powstał projekt kryptowalutowy Dogelon Mars (ELON), który jest obecnie 4. meme coinem pod względem coinmarketcap. Baby Doge Coin (BabyDoge) z kolei zajmuje odpowiednio 3 miejsce.

Takie firmy jak Tesla, GameStop, AirBaltic, EasyDNS, Newegg i Twitch akceptują płatności internetowe w Dogecoinach.

Shib token (SHIB)
Inwestycje w Shiba Inu (SHIB). Meme coiny. Ryzykowna inwestycja?
  • Shiba Inu (SHIB)

To cyfrowe aktywo zostało zbudowane na blockchainie Ethereum zaledwie 2 lata temu i jest drugim najlepszym meme coinem. Shiba Inu zajmuje 14 miejsce na CoinMarketCap, a jego maksymalna podaż również jest nieograniczona. Podobnie jak DOGE, SHIB ma liczne kopie, takie jak Shiba Fantom, Shibalana, King Shiba, BitShiba i inne. Społeczność Shiba Inu zachęca artystów do tworzenia nowych tokenów przedstawiających psy Shiba Inu i sprzedawania ich jako NFT.

Big Eyes (BIG) - the next meme token?
Inwestycje w Big Eyes (BIG). Meme coiny
  • Big Eyes (BIG)

Ten nowy projekt kryptowalutowy znajduje się w 3 fazie przedsprzedaży i otrzymał już prawie 4 miliony dolarów. Zespół stojący za coinem Big Eyes twierdzi, że w momencie startu dostępne będzie tylko 80% całkowitej podaży tokenów. 5% zostanie utrzymane w tzw. tokenie charytatywnym i przekazane na ochronę oceanów. Społeczność nazywa się Kitty Cuddlers, a strona internetowa jest brandowana wokół kociego obrazu – koty mają duże oczy.

TamaDoge (TAMA) - the next meme coin?
Czy TamaDoge (TAMA) to najleprzy z meme coinów?. Meme coiny
  • TamaDoge (TAMA)

Ta platforma play-to-earn wzięła swoją nazwę od gry Tamagotchi. Aby zacząć grać, trzeba kupić TamaDoge NFT i opiekować się nimi (karmić, bawić się, itp.), aż będą gotowe do walki z NFT innych graczy. Użytkownicy mogą również kupować jedzenie i zabawki dla swoich szczeniaków. Gdy psy walczą ze sobą, gracze zdobywają nagrody.

Jedną z głównych zalet tego projektu krypto jest to, że każdy TamaDoge NFT jest związany z animacją 3D właściciela. Tak więc gracze używają tych animacji jako awatarów w grze, a nawet mogą je przenieść na kompatybilne platformy i Metaversy.

Projekt TamaDoge zebrał 2 miliony dolarów podczas pierwszej fazy przedsprzedaży i obecnie jest w drugiej fazie.

Battle Infinity - the next big meme coin?
Czy warto inwestować w Battle Infinity? Meme coiny
  • Battle Infinity

Ta zdecentralizowana platforma finansowa (DeFi) oferuje liczne produkty, takie jak Battle Swap, Battle Market, Battle Games itp. Battle arena, na przykład, zapewnia dostęp do 6 różnych trybów play-to-earn. Zapewnia również wirtualne Metaversy, aby uczestniczyć w koncertach i wydarzeniach.

Natywny token Battle Infinity nosi nazwę IBAT – każdy gracz musi je zakupić, aby rozpocząć grę. Projekt rozpoczyna nawet pierwszy turniej piłkarski fantasy oparty na NFT – IBAT Premier League.

Jak kupić meme coiny? Kupowanie meme coinów

Jeśli chodzi o zakup, handel i wydobywanie meme coinów, nie różnią się one od jakichkolwiek innych kryptowalut. Po pierwsze, musiałbyś wybrać platformę wymiany kryptowalut w celu założenia konta w zależności od swoich preferencji (obsługiwane meme coiny i inne kryptowaluty, czas transakcji i opłaty, oferty, bezpieczeństwo itp.) Po drugie, utwórz lub podłącz swój portfel kryptowalutowy. Po trzecie, upewnij się, że masz wystarczająco dużo środków lub innych kryptowalut na giełdzie kryptowalut, aby kupić meme coiny. Wreszcie, ustaw zlecenia z odpowiednimi limitami i czekaj na ich realizację na giełdzie kryptowalut. Jeśli handel się uda, będziesz miał najlepsze meme coiny w swoim portfelu krypto i możesz je przechowywać, sprzedawać lub przenosić do innego portfela.

Niniejszy artykuł nie jest poradą inwestycyjną i nie powinien być w ten sposób traktowany.

FAQ:

Czym są meme coiny na rynku kryptowalut?

Meme coiny to kryptowaluty poświęcone słynnym memom lub żartom. Pierwszy meme coin, Dogecoin, został stworzony w 2013 roku, wkrótce po Bitcoinie (BTC). Te cyfrowe aktywa nie są zwykle tak drogie jak tradycyjne kryptowaluty, ale mają ogromne społeczności krypto zbudowane wokół nich. Można kupić, wydobywać, handlować na giełdzie kryptowalut i tworzyć meme coiny, tak jak każdą inną kryptowalutę.

Które meme coiny mają większe szanse pod względem potencjalnych zysków?

Dość trudno jest powiedzieć na pewno, które meme coiny są najbardziej obiecujące, biorąc pod uwagę zmienność rynku kryptowalut. Dogecoin (DOGE) i Shiba Inu (SHIB) zajmują najlepszą pozycje meme coinów pod względem kapitalizacji rynkowej według CoinMarketCap.

Jakie są najlepsze meme coiny w czasie rzeczywistym?

Oprócz takich liderów, jak Shiba Inu (SHIB) i Dogecoin (DOGE), rynek krypto oferuje nowe projekty, które prawdopodobnie rozwiną się w najbliższej przyszłości. Na przykład takie meme coiny jak TamaDoge (TAMA) i Battle Infinity są obecnie szeroko omawiane innymi graczami jako najbardziej obiecujące z meme coinów.

Jakie są najlepsze meme coiny do kupienia w 2022 roku?

Sektor memów stale się rozwija, a jednym z decydujących czynników jest tutaj wsparcie ze strony ogromnej społeczności na całym świecie. Meme coiny są stosunkowo tanie, ale często mają wysoką stopę zwrotu. W ten sposób handlowcy i inwestorzy mogą uzyskać zysk nawet przy niewielkich kwotach inwestycji. Od 2022 roku Shiba Inu (SHIB) i Dogecoin (DOGE) są najpopularniejszymi tokenami w sektorze meme. Jednak takie nowe meme coiny jak Battle Infinity i TamaDoge (TAMA) mają wszelkie szanse, aby stać się topowymi kolejnymi meme coinami wśród inwestorów.

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022