Swipe (SXP) Kurs - Cena, Wykres, Notowania - Giełda Kryptowalut - CoinCasso

KALKULATOR SWIPE SXP

Przelicz SXP na PLN / PLN na SXP

Aktualny Kurs Swipe Online – jaka jest cena SXP dzisiaj?

Aktualna cena Swipe wynosi PLN, a wolumen SXP dziś wynosi 75,569,160 PLN. Cena Swipe zmieniła się o -6.04% w ciągu 24 godzin. MarketCap SXP wynosi 698,395,031 PLN co daje mu aktualny ranking CoinGecko #177.
 

Najwyższy kurs Swipe (SXP)

Zastanawiasz się jaki był najwyższy kurs Swipe? Najwyższa cena Swipe to 22,73 złotych.

Dowiedz się co to jest Swipe i dołącz do grona użytkowników, którzy codziennie sprawdzają notowania i kurs Swipe, kupują i sprzedają, poświęcają czas i…zyskują! Cena, kalkulator, notowania i prognozy SXP – wszystko to masz do wglądu w serwisie CoinCasso!

Swipe (SXP) – co to jest? 

Swipe, czyli w skrócie SXP, to natywny token używany w ekosystemie produktów Swipe. Tokeny SXP są wykorzystywane do zabezpieczenia płatności oraz obsługi wybranych kart debetowych Visa. Ze względu na rosnącą popularność tego tokena w kryptowalutowy społeczności, SXP jest częstym wyborem do tradingu. Możesz go kupić u nas – CoinCasso to zaufana giełda kryptowalut, która oferuje szybkie i bezpieczne transakcje. 

Swipe to portfel cyfrowy, który umożliwia natychmiastową wymianę kryptowalut na waluty fiducjarne. Dzięki temu możesz płacić swoimi kryptowalutami za zakupy, obiad w restauracji czy hotel. Użytkownicy Swipe mogą przechowywać tokeny SXP i korzystać z nich podczas płatności walutami tradycyjnymi, takimi jak dolar, euro czy jen. Posiadanie tokenów w aplikacji Swipe pozwala także na otrzymywanie zniżek na fee i dostęp do kart debetowych w wersji premium.

Warto wiedzieć, że SXP…

We wrześniu 2019 roku token SXP trafił do publicznej sprzedaży. Cena SXP wynosiła wtedy 0,24$. Na wzrost ceny SXP nie trzeba było długo czekać. W listopadzie token odnotował wzrost do poziomu 2$. Kolejne miesiące minęły pod znakiem niewielkich wahań ceny SXP. W lipcu 2020 roku rozpoczął się trend wzrostowy SXP. Token osiągnął swoje ATH (ang. All Time High, najwyższy wynik w historii), przebijając poziom aż 2,94$.

Jak i gdzie kupić Swipe? 

Chcesz kupić token SXP? Nic prostszego. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta na CoinCasso lub stworzysz je tutaj. Na CoinCasso możesz skorzystać z natychmiastowej wpłaty środków kartą debetową lub kredytową. O bezpieczeństwo Twoich danych dbają zaawansowane rozwiązania. Zapewniamy też szereg innych udogodnień, w tym między innymi: prosty i funkcjonalny panel obsługi, dostęp do aplikacji mobilnej, livechat 24/7, bitomat i oferujemy niskie prowizje. U nas kupisz i sprzedasz nie tylko Swipe, lecz także inne kryptowaluty: Bitcoin, Etherum, Tether, Chainlink, Serum i Unibright. Na bieżąco sprawdzisz kurs i notowania, skorzystasz z bazy wiedzy i newsów.

Załóż darmowe konto na CoinCasso

Masz wątpliwości związane z założeniem konta? Niepotrzebnie. Wystarczy, że podasz e-mail, ustawisz hasło, wprowadzisz najbezpieczniejszą weryfikację dwuetapową, klikniesz w link aktywacyjny na mailu i uzupełnisz dalsze dane. Weryfikacja dwuetapowa odbywa się poprzez SMS i aplikację Google Authenticator. Do pełnej aktywacji niezbędne będzie przesłanie skanu dokumentu tożsamości i dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania. Wymagamy tego w trosce o bezpieczeństwo Twoje i innych użytkowników. Po wykonaniu tych kroków możesz już swobodnie sprzedawać i kupować SXP. Jeśli masz więcej pytań, zachęcamy do przeglądania newsów, czytania naszych artykułów poradnikowych lub kontaktu z zespołem. 

Źródła:

Oficjalna strona: https://swipe.io/

Whitepaper: https://swipe.io/Whitepaper.pdf

Kod źródłowy: https://github.com/SwipeWallet

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022