Kurs Binance USD | CoinCasso Exchange

KALKULATOR BINANCE USD

Przelicz BUSD na PLN / PLN na BUSD

Aktualny Kurs Binance USD Online – jaka jest cena BUSD dzisiaj?

Aktualna cena Binance USD wynosi 4.36 PLN, a wolumen BUSD dziś wynosi 18,615,550,082 PLN. Cena Bitcoina zmieniła się o 0.05% w ciągu 24 godzin. MarketCap BUSD wynosi 9,913,078,067 PLN co daje mu aktualny ranking CoinGecko #28.
 

Biannce USD kurs USD

Kurs Binance USD / USD wynosi $ 1.00, a wolumen BUSD dziś wynosi $ 4,271,049,921 USD. MarketCap BUSD wynosi $ 2,274,402,374 USD.

BUSD – co to jest Binance USD?

Binance USD jest stablecoinem co oznacza, że jego wartość odpowiada wartości waluty fiat (w tym wypadku dolara). Gwarantami bezpieczeństwa i utrzymania stabilnej ceny BUSD jest firma Paxos, która jest jednocześnie eminetem BUSD oraz depozytariuszem środków u USD. Biance USD pierwotnie zostało wyemitowane na giełdzie kryptowalut Binance. BUSD jest oparty na Ethereum, ale i może działać przez blockchain Binance – obsługuje standardy ERC-20 oraz BEP-2. Podwójny blockchain zwiększa bezpieczeństwo tego stablecoina.

Jak kopać BUSD? Binance USD w przeciwieństwie do Bitcoina nie nadaje się do wydobycia. Nie ma ograniczonej podaży BUSD, co oznacza, że nie jest tokenem deflacyjnym. Można wyprodukować dowolną ilość BUSD (która ma pokrycie w dolarach).

Notowania BUSD – od czego zależy cena Binance USD?

Cena BUSD nie podlega tak dużym wahaniom jak w przypadku większości kryptowalut, ponieważ jest odzwierciedleniem kursu dolara. 

Dlaczego warto kupić Binance USD?

Główną zaletą BUSD są niskie koszty przesyłania oraz szybkość transakcji. Token jest rygorystycznie kontrolowany – co miesiąc możesz zobaczyć raport z audytu BUSD. W dodatku jest w 100% zabezpieczony przez walutę FIAT (dolara).

Mimo tego, że nie jest jeszcze tak popularny jak USDT, BUSD jest dostępny na wielu giełdach w różnych parach tradingowych. 

Binance USD może być wykorzystywany nie tylko do tradingu, ale również dokonywania płatności. Co więcej, zabezpiecza podczas uzyskiwania pożyczek czy w kontraktach futures na Binance. Oznacza to, że token BUSD ma dużą użyteczność. Binance USD jest uważany za stabilną inwestycję w świecie kryptowalut.

Nie zwlekaj więc, załóż konto na CoinCasso i zacznij handel BUSD!

 

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022