Basic Attention Token (BAT) Kurs - Cena, Wykres, Notowania i Wartość - Giełda Kryptowalut - CoinCasso

KALKULATOR BASIC ATTENTION TOKEN

Przelicz BAT na PLN/PLN na BAT

Aktualny Kurs Basic Attention Token Online – jaka jest cena BAT dzisiaj?

Aktualna cena Basic Attention Token wynosi 0.790555 PLN, a wolumen BAT dziś wynosi 433,856,809 PLN. Cena Basic Attention Token zmieniła się o 2.42% w ciągu 24 godzin. MarketCap BAT wynosi 1,177,087,677 PLN co daje mu aktualny ranking CoinGecko #1015.

Basic Attention Token kurs USD

Kurs Basic Attention Token USD wynosi $ 0.180719 , a wolumen BAT dziś wynosi $ 99,178,931 USD. MarketCap BAT wynosi $ 269,080,247 USD.

Sprawdź kurs Basic Attention Token w CoinCasso. Rekord padł 9 stycznia 2018 roku – to dzień, w którym kurs BAT wyniósł 0,98 USD. Zarejestruj się i zacznij inwestować!

Co to jest Bastic Attention Token (BAT)?

Basic Attention Token, w skrócie BAT, to część platformy, która wspólnie z przeglądarką internetową Brave, jest nową przestrzenią dla wszystkich użytkowników. Tokeny BAT dostępne są w ograniczonej liczbie – 1 500 000 000. Pod względem wolumenu Basic Attention Token klasyfikuje się na 50 miejscu z ponad 17 000 0000 dolarów codziennego obrotu. Nasza giełda kryptowalut CoinCasso to miejsce, w którym możesz sprawdzić aktualny kurs PLN token BTC.

Załóż darmowe konto – rejestracja trwa chwilę

Załóż konto i przejdź przez automatyczny proces weryfikacji, który trwa ok. 2 minut. Po rejestracji i zalogowaniu możesz rozpocząć transakcję. Jako CoinCasso dajemy Ci też dostęp do branżowych newsów i wiedzy, która pomoże Ci podejmować dobre decyzje i przyniesie zyski. Czytaj opinie, śledź notowania i prognozy, analizuj dostępny wykres i działaj świadomie. Cena Basic Attention Token jest zmienna, a zdobywając doświadczenie na rynku kryptowalut (i korzystając z doświadczenia innych) łatwiej będzie Ci poruszać się w świecie wirtualnych walut.

CoinCasso to też giełda innych kryptowalut i tokenów

W CoinCasso możesz też inwestować w:

Sprawdź kurs Bitcoin, kurs Ethereum, kurs Binance Coin i pozostałych kryptowalut – aktualne notowania znajdziesz na CoinCasso. Jesteśmy bezpieczną platformą, która oferuje nie tylko możliwość transakcji, lecz także dostęp do konkursów, programów afiliacyjnych, livechatu działającego 24/7 i aplikacji mobilnej. Masz więcej pytań? Napisz wiadomość na adres [email protected].

O Basic Attention Token:

Basic Attention Token (BAT) to zdecentralizowana giełda open source zbudowana na platformie Ethereum. BAT został włączony do ekosystemu Brave – przeglądarki zorientowanej na prywatność, stworzonej przez Brendana Eicha, twórcę JavaScript i współzałożyciela Mozilli.

Zasoby:

Oficjalna strona: https://basicattentiontoken.org/
Whitepaper: https://basicattentiontoken.org/BasicAttentionTokenWhitePaper-4.pdf

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022