Kurs Axie Infinity | CoinCasso Exchange

KALKULATOR AXIE INFINITY

Przelicz AXS na PLN/PLN na AXS

Aktualny Kurs Axie Infinity Online – jaka jest cena AXS dzisiaj?

Aktualna cena Axie Infinity wynosi 20.22 PLN, a wolumen AXS dziś wynosi 105,542,980 PLN. Cena Axie Infinity zmieniła się o 1.49% w ciągu 24 godzin. MarketCap AXIE wynosi 2,653,563,357 PLN co daje mu aktualny ranking CoinGecko #64.

Axie Infinity kurs USD

Kurs Axie Infinity USD wynosi $ 4.62 , a wolumen AXS dziś wynosi $ 24,126,946 USD. MarketCap AXS wynosi $ 606,600,084 USD.

Co to jest Axie Infinity?

Axie Infinity to oparta na blockchain gra handlowa i system walki, który jest częściowo kontrolowany przez użytkowników. Zainspirowani popularnymi grami, w tym Tamagotchi i Pokémon, gracze mogą zbierać symboliczne postacie zwane Axie, hodować, walczyć lub sprzedawać je. Każdy token Axie ma niezmienne atrybuty i różne mocne strony i można go brać udział w walkach 3v3. Dostępnych jest prawie 500 postaci, w tym ptaków wodnych, roślin, części zwierząt i gadów. Axie można łączyć razem, aby wyhodować nowe indywidualne potomstwo, które można wykorzystać lub sprzedać na rynku Axie.

Kto jest założycielem gry Axie Infinity?

Axie Infinity zostało stworzone w 2018 roku przez Sky Mavis — skupionego na technologii dewelopera gier z zespołem głównie z Wietnamu. Współzałożycielami firmy byli Trung Nguyen i Aleksander Larsen. Trung Nguyen ukończył studia licencjackie z inżynierii oprogramowania komputerowego, pracował jako kierownik ds. inżynierii w Anduin Transactions. Larsen pracuje w grach blockchain od 2017 roku, gdzie nadal siedzi na planszy do gier blockchain. Łącznie firma zatrudnia 25 pracowników etatowych, z których większość ma doświadczenie w tworzeniu gier, w tym zajmujących się tworzeniem gier platformowych.

Model biznesowy „by zarobić”

zabawa,W Axie Infinity fani kupują/hodują potwory – zwane alikami. Najdroższe potwory zostały sprzedane inwestorom w 2020 roku za 300 eterów lub 30 000 dolarów. Każdy Axie jest tokenem niewymiennym (NFT), który można pozyskać lub sprzedać za pośrednictwem giełd poza grą. Średnio gracze posiadają co najmniej 3 osie, z których każda kosztuje ponad 200 USD. Najtańsze osie sprzedały się obecnie za 200 dolarów; najdroższy to 400 eterów w 2020 r., a następnie 60 000 USD.

Co sprawia, że ​​Axie Infinity jest wyjątkowa?

Axie Infinity ma własne centrum godowe, które pomaga graczom znaleźć najlepszego partnera. Kosztuje 0,05 ETH dziennie wraz z niewielką ilością żetonów miłości. Każdego Axie można rozmnażać siedmiokrotnie, aby pomóc regulować jej populację. Większość osi ma stosunkowo słabe statystyki, podczas gdy ci z najsilniejszą kombinacją cech ciała mogą mieć niesamowite statystyki. Wszyscy posiadacze tokenów AXS mogą również obstawiać swoje tokeny, aby w przyszłości otrzymywać częste nagrody. Właściciele aktywów AXS mogą być zmuszeni do grania i głosowania, jeśli chcą czerpać korzyści z premii.

Jak bezpieczna jest sieć Axie Infinity?

Token Axie Infinity (AXS) to token ERC-20, który jest udostępniany na blockchainie Ethereum. Jest on zabezpieczony mechanizmem konsensusu potwierdzającym pracę (POW). System gier NFT planuje przenieść swoje tokeny NFT do 2020 roku na specjalnie zaprojektowany sidechain o nazwie Ronin. Ronin jest rozwijany przez Sky Mavis, firmę deweloperską stojącą za główną rozgrywką. Wspomoże niemal natychmiastową weryfikację transakcji, niższe opłaty za gaz i będzie w stanie pomóc Axie Ins. Tokeny w grze, w tym osie, lądy i inne żetony przedmiotów w grze, zostaną przeniesione z sieci Loom.

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022