Kiedy kupować kryptowaluty? Kiedy sprzedawać? | CoinCasso Exchange
What is the best time to buy cryptocurrency

Jaki jest najlepszy tydzień na zakup kryptowalut? A może jest jakiś specjalny dzień tygodnia, który gwarantuje szybkie zyski? Czy istnieje w ogóle najlepszy czas na inwestowanie w kryptowaluty? Na wszystkie te pytania możesz znaleść odpowiedź w naszym nowym artykule na temat najlepszego czasu na zakup kryptowalut.

Inwestowanie w krypto. Kiedy inwestować w kryptowaluty?

Żaden idealny czas ani jakiś konkretny dzień tygodnia nie gwarantuje, że będzie najbardziej korzystny, w przypadku inwestycji w kryptowaluty. Niewątpliwie ci, którzy kupili Bitcoin/Ethereum, gdy dopiero powstały, mieli więcej szczęścia w porównaniu z osobami, które zaczęły inwestować w kryptowaluty dopiero w ciągu ostatnich kilku lat. Niemniej jednak, nie oznacza to, że jest już za późno na kupowanie i sprzedawanie cyfrowych aktywów na rynku finansowym. Poniżej opowiemy o krokach, jak zwiększyć swoje szanse na zyskowne zainwestowanie w kryptowaluty na giełdzie niezależnie od dnia tygodnia.

Best time to buy crypto
Kiedy kupować kryptowaluty – strategia

Strategia inwestycyjna na rynku kryptowalut

Jeśli chcesz zostać odnoszącym sukcesy inwestorem, kluczowym krokiem do zrobienia w tym momencie jest podjęcie decyzji o strategii inwestycyjnej. Powinna ona służyć jako solidny fundament dla wszystkich przyszłych decyzji inwestycyjnych. Taka strategia opiera się na posiadanej ilości pieniędzy, celach i oczywiście poziomie zaangażowania w handel kryptowalutami. W przypadku większości rynków finansowych, w tym kryptowalut, takie kompleksowe podejście pozwala inwestorom uniknąć pochopnych decyzji w czasach, w przypadku gdy aktywa idą w dół, a tym samym otrzymać zyski bez względu na to, co dzieje się na rynku. Teraz omówimy szczegółowo jedną z takich strategii, która okazała się bezpieczna i przynosząca rezultaty na niestabilnym i nieprzewidywalnym rynku kryptowalut.

Uśrednianie ceny do dolara

Strategia uśredniania ceny do dolara polega na regularnym inwestowaniu pieniędzy w kryptowaluty niezależnie od wahań rynkowych i zmienności wartości tego aktywa na rynku. Jeśli cena Bitcoina rośnie, kupujesz mniejsze liczby Bitcoina w tej samej cenie. Jeśli Bitcoin spada, wtedy liczba monet BTC wzrasta, w przeciwieństwie do ich wartości. Ogólnie rzecz biorąc, ta strategia handlowa ma na celu zmniejszenie ryzyka związanego ze zmiennością rynku kryptowalut. Dzięki uśrednianiu ceny do dolara możesz zapobiec dużym stratom z perspektywy długoterminowej i zamiast tego możesz zbudować silny trwały portfel.

Dollar-cost averaging strategy
Uśrednianie ceny do dolara – inwestowanie w kryptowaluty

Inwestowanie w kryptowaluty za pomocą giełdy kryptowalut

Bezpieczna wymiana kryptowalut ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami w zestawie to kolejna kluczowa rzecz do zarabiania na rynku finansowym na całym świecie. Poszukaj platformy z kryptowalutami, w które planujesz inwestować z potrzebną funkcjonalnością. Na przykład sprawdź na stronie dostępne metody depozytu, kryptowaluty, rodzaje obsługiwanych portfeli (jeśli istnieją), opłaty, ramy czasowe itp. Funkcje wymiany kryptowalut odgrywają ogromną rolę w czyimś doświadczeniu handlowym, ponieważ mogą albo uczynić rzeczy prostymi i intuicyjnymi, albo przeciwnie, pogorszyć sytuację. CoinCasso to giełda kryptowalutowa, która zapewnia wszystkie niezbędne funkcje zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów. Oprócz Bitcoina, Ethereum, Uniswap i Chainlink, wspieramy również inne duże kryptowaluty, takie jak Binance Token, Basic Attention Token, Serum, Tether, Uniswap i inne. Zapewniamy bezpieczne doświadczenie handlowe dzięki procedurom KYC i onboardingu na poziomie bankowym, a także 2FA. Załóż konto i zacznij tradować już dziś z CoinCasso.

Narzędzia handlowe

Poza funkcjami handlowymi i bezpieczeństwem, jakie gwarantuje dana giełda, innym głównym czynnikiem wpływającym na pozytywne wyniki handlu jest zestaw narzędzi do analizy technicznej. Wskaźniki techniczne zapewniają dogłębne zrozumienie trendów rynkowych na rynku kryptowalut. W konsekwencji, analizując przeszłe wyniki Bitcoina, można spróbować przewidzieć, jak zachowa się on w przyszłości na rynku finansowym. Takie przewidywania nigdy nie są w 100% precyzyjne ze względu na ekstremalną zmienność kryptowaluty. Niemniej jednak, takie analityczne podejście oparte na rzeczywistych liczbach i cyfrach zapewnia lepsze możliwości inwestycyjne i wyniki. Oto lista naszych artykułów, które zawierają przegląd najbardziej powszechnych i najważniejszych narzędzi technicznych:

Biorąc wszystko pod uwagę, kupuj wyceniane nisko i sprzedawaj wyceniane wysoko to złota zasada inwestowania na rynku kryptowalut. Pamiętaj, aby używać wskaźników technicznych i dywersyfikować swój portfel, aby zminimalizować ryzyko. I, ostatnia rzecz: najlepszy czas na zakup kryptowalut będzie się różnił w zależności od takich czynników, jak cel inwestora, aktywo, sentyment rynkowy itp.

FAQ

Jaki jest najlepszy czas na inwestowanie w kryptowaluty?

Niestety, nie ma jednego konkretnego czasu czy okresu, kiedy zdecydowanie możesz kupować kryptowaluty. Cały rynek kryptowalut jest niezwykle zmienny i wrażliwy na światową politykę i gospodarkę. Na przykład, po śmierci królowej Elżbiety II, różne NFT przedstawiające ją zalały rynek. Niektóre tokeny były niezwykle tanie, a inne drogie. Taka sytuacja jest żywym przykładem tego, jak rynek kryptowalut reaguje na ważne wydarzenia na świecie. Czas na inwestowanie w kryptowaluty zależy od strategii inwestycyjnej, budżetu, dostępnych narzędzi i celu. Jeśli jesteś inwestorem długoterminowym, mądrze jest trzymać się strategii uśredniania USD, aby wyeliminować ryzyko i straty. W przeciwnym razie możesz chcieć wejść w szybkie transakcje i szybko zarobić pieniądze.

Kiedy warto kupić Bitcoina?

Kryptowalutowi nowicjusze i amatorzy mogą zastanawiać się, czy jest już za późno na zakup Bitcoina w tym momencie. Ale mimo, że jest to pierwsza kryptowaluta i jej liczba jest ograniczona, cena Bitcoina prawdopodobnie będzie rosła w przyszłości, a co więcej, będzie definiowała wzrost lub spadek rynków kryptowalut.

Skąd wiedzieć, kiedy kupić kryptowaluty?

Nie ma najlepszego czasu na zakup cyfrowej waluty, ale na pewno jest kilka rad, które zwiększą szanse na naprawdę zyskowną inwestycję w kryptowaluty. Przede wszystkim należy dowiedzieć się jak najwięcej o świecie kryptowalut, handlu i trendach rynkowych. Nie jest rozsądne po prostu próbować szczęścia i inwestować w przypadkowe krypto na rynku bez podstawowego zrozumienia, jak to wszystko działa. Po drugie, określ najlepsze giełdy kryptowalutowe według swoich potrzeb i zbadaj narzędzia, które oferują. Mogą to być wykresy, zlecenia, różne wzory świecowe itp. Im bardziej zaawansowanych narzędzi używa inwestor, tym większe szanse na osiągnięcie zysku. Wszystkie wykresy i narzędzia do handlu kryptowalutami są oparte na analizie danych i zostały stworzone, aby zrozumieć, dlaczego i jak cena krypto będzie się zmieniać. Wreszcie, zdywersyfikuj swój portfel i nie wydawaj wszystkich dostępnych środków na handel kryptowalutami.

Jaka pora dnia jest najlepsza na zakup kryptowalut?

Zazwyczaj najlepszy czas na zakup kryptowalut to okolice południa. Średnio najlepszą porą dnia na całym świecie na zakup monet jest czas między 15.00 a 16.00 czasu europejskiego. I oto dlaczego: w tym czasie amerykańscy traderzy śpią, a co za tym idzie, wolumen obrotu na giełdach spada. Wraz ze spadkiem wolumenu, spadają również nieco ceny krypto.

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022