Kantor Kryptowalut Online - Bezpieczne Kupno i Sprzedaż Krypto - CoinCasso

Dlaczego CoinCasso jest najlepszym miejscem do kupowania kryptowalut?

Łatwa weryfikacja
Łatwa weryfikacja

Wszystko czego potrzebujesz to jeden dokument i jesteś gotowy, aby kupić, sprzedać lub wymienić swoje krypto. Uwielbiamy proste rozwiązania.

Handluj bez limitów
Handluj bez limitów

Możesz zacząć od zaledwie $1. Sam zdecyduj, za jaką kwotę chcesz kupić BTC.

Wszystko w jednym, bezpiecznym miejscu
Wszystko w jednym, bezpiecznym miejscu

Nie musisz przenosić pieniędzy do innego portfela. CoinCasso to holistyczny projekt. Możesz skorzystać z naszej aplikacji mobilnej CCWallet, w której możesz przechowywać swoje BTC.

Dobrze wykwalifikowany zespół wsparcia
Dobrze wykwalifikowany zespół wsparcia

Jeśli napotkasz jakieś problemy lub po prostu masz pytania – zawsze otrzymasz szybką odpowiedź.

Chcesz znaleźć zaufany kantor kryptowalut? Właśnie na niego trafiłeś! CoinCasso to profesjonalna giełda kryptowalut i kantor w jednym! Kupuj i sprzedawaj najpopularniejsze kryptowaluty – Bitcoin, Ethereum, Tether, Chainlink, Swipe, Serum i Unibright. Jako najlepszy polski kantor kryptowalut online jesteśmy alternatywą dla giełd. Załóż konto testowe, aby wypróbować CoinCasso i przekonać się o jakości naszej witryny. Bezpieczeństwo, szybkość procesów i dostęp do wielu funkcji to nasze charakterystyczne cechy.

Polski kantor kryptowalut CoinCasso

Giełda i kantor kryptowalut CoinCasso nie jest tylko po to, aby istniała przestrzeń do handlu kryptowalutami.  W ofercie naszych usług znajduje się dużo więcej. Wprowadzamy atrakcyjne rozwiązania, aby odpowiadać na potrzeby zarówno początkujących użytkowników, jak i zaangażowanych inwestorów z doświadczeniem. Proponujemy na przykład:

  • błyskawiczne depozyty kartą kredytową lub debetową,
  • w przyszłości bitomaty (transfer środków zajmuje tylko kilka sekund),
  • programy afiliacyjne,
  • programy ambasadorskie,
  • rabat 50% na transakcje za posiadanie wymaganej liczby tokenów,
  • prosty, intuicyjnie obsługiwany panel użytkownika,
  • możliwość korzystania z aplikacji mobilnej,
  • niskie prowizje,
  • sprawny kontakt za pomocą livechatu.

Szybka wymiana kryptowalut dzięki rozwiązaniu SWAP

Nasz kantor kryptowalut opiera się na funkcji SWAP. Można też ująć to inaczej: SWAP działa jak kantor kryptowalut. Funkcja SWAP umożliwia szybką i łatwą wymianę kryptowalut bez opuszczania prowadzonego portfela. Dzięki funkcji SWAP wymiana kryptowalut (sprawdź kurs bitcoinkurs etehreumkurs chainlink i kurs tether) następuje bardzo szybko. W CoinCasso tworzymy autorski blockchain zapewniający bezpieczeństwo transakcji. To przyszłość dla kryptowalut, które – tak wierzymy – będą powszechnym środkiem płatniczym w przyszłości.

Zastanawiasz się czy kantor kryptowalut niesie ze sobą ryzyko?

Kiedy myślisz o ryzyku, nie chodzi tak naprawdę o kantor kryptowalut czy samą giełdę. Ryzykiem objęte są inwestycje – lokowanie pieniędzy, które zawsze pociąga za sobą nutę niepewności. Przyglądając się historii rynku kryptowalut, warto jednak zauważyć, że to rynek stabilny. Wzrasta liczba zainteresowanych inwestorów i staje się to dużo bardziej powszechne niż na przykład inwestycja w nieruchomości. Wybierz więc zaufany kantor kryptowalut, aby móc maksymalnie i bezpiecznie lokować swoje pieniądze – bez obaw o sprawy techniczne czy formalne. W przypadku CoinCasso warto również wiedzieć, że jesteśmy partnerem klubu sportowego PSG (Paris Saint-Germain). Możesz nam zaufać i skorzystać z publikowanych przez nas newsów, porad, wskazówek – w ten sposób pomożemy Ci odnaleźć się na rynku walut internetowych.

Załóż konto testowe, zanim podejmiesz ostateczną decyzję

Jeśli masz wątpliwości i chcesz sprawdzić czy kantor kryptowalut to na pewno miejsce dla Ciebie, zachęcamy do założenia konta testowego. Wejdź na stronę  https://app.coincasso.com/register i zapoznaj się z panelem bez inwestowania pieniędzy!

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022