Kantor Bitcoin (BTC) | Bezpieczne Kupno i Sprzedaż Bitcoin - CoinCasso

CoinCasso to profesjonalna giełda i kantor bitcoin. Użytkownicy mogą kupować i sprzedawać najpopularniejsze bitcoiny oraz inne kryptowaluty – Ethereum, Tether, Chainlink, Swipe, Serum i Unibright. Od lat działamy jako giełda kryptowalut, ale też kantor kryptowalutowy, który jest alternatywą dla giełd. Poznaj naszą specyfikę i zacznij inwestować. Jeśli dopiero zastanawiasz się nad wejściem do gry, załóż konto testowe.

Giełda i kantor kryptowalut CoinCasso

Czy działając jako giełda i kantor kryptowalut naszą rolą jest wyłącznie stworzenie miejsca do handlu wirtualnymi walutami? Oczywiście, że nie. Mamy dużo więcej do zaoferowania. Każda giełda i kantor kryptowalut jest w jakiś sposób rozwijany – na platformach pojawia się szereg funkcjonalności, które oferują np. dostęp do nowych tokenów, przeprowadzanie zbiórek i konkursy. Możliwości, które są wprowadzane mają na celu odpowiedź na potrzeby zarówno początkujących inwestorów, jak i użytkowników od lat zaangażowanych i aktywnych na rynku kryptowalut. W CoinCasso zapewniamy między innymi:

  • szybkie depozyty kartą kredytową lub debetową,
  • w przyszłości bitomaty (transfer środków w ciągu kilku sekund),
  • programy afiliacyjne i ambasadorskie,
  • rabat 50% na transakcje za posiadanie wymaganej liczby tokenów,
  • intuicyjnie obsługiwany panel administracyjny,
  • dostęp do aplikacji mobilnej,
  • niskie prowizje,
  • livechat.

Natychmiastowa wymiana kryptowalut dzięki SWAP

Nasi użytkownicy mają okazję skorzystać z funkcji SWAP, która umożliwia szybką i łatwą wymianę kryptowalut bez opuszczania posiadanego portfela. Dzięki funkcji SWAP wymiana kryptowalut następuje natychmiastowo. SWAP działa jak kantor Bitcoin i pozostałych kryptowalut. Zwróć też uwagę na to, że tworzymy autorski blockchain, który gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i ich przejrzystość. Wyznajemy, że blockchain jest przyszłością, a kryptowaluty będą wkrótce najbardziej znanym środkiem płatniczym.

Czy inwestowanie w kryptowaluty to ryzyko?

Nawet bezpieczny kantor bitcoin nie wyeliminuje samego ryzyka lokowania pieniędzy. Historia rynku kryptowalut pokazuje jednak, że jest to rynek stabilny, który daje oparcie. Przez lata wzrosła liczba osób, które wolą inwestować w kryptowaluty niż np. standardowo w nieruchomości. Nasza giełda i kantor bitcoin jest partnerem klubu sportowego PSG (Paris Saint-Germain), co dowodzi zmianie perspektywy i postrzegania rynku kryptowalut zgodnie z jego istotą: jako legalne, bezpieczne miejsce do inwestowania.

Zanim zaczniesz inwestować, załóż konto testowe

Masz wątpliwości? Zapraszamy do założenia konta testowego na giełdzie kryptowalut  https://app.coincasso.com/register, zapoznaniu się z panelem i przetestowaniu go, bez konieczności inwestowania. Zobacz, jak działa szybki i najtańszy kantor bitcoin, a jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się z artykułami na naszej stronie. Dowiesz się z nich między innymi jak kupić bitcoin i jaki jest kurs bitcoin. Poznaj newsy, bądź na bieżąco i zacznij inwestować, kiedy będziesz na to gotowy. Najlepszy kantor bitcoin i giełda kryptowalut jest tam, gdzie bezpieczeństwo, rozbudowane funkcje i duża dawka informacji.

Dlaczego CoinCasso jest najlepszym miejscem do kupowania kryptowalut?

Łatwa weryfikacja
Łatwa weryfikacja

Wszystko czego potrzebujesz to jeden dokument i jesteś gotowy, aby kupić, sprzedać lub wymienić swoje krypto. Uwielbiamy proste rozwiązania.

Handluj bez limitów
Handluj bez limitów

Możesz zacząć od zaledwie $1. Sam zdecyduj, za jaką kwotę chcesz kupić BTC.

Wszystko w jednym, bezpiecznym miejscu
Wszystko w jednym, bezpiecznym miejscu

Nie musisz przenosić pieniędzy do innego portfela. CoinCasso to holistyczny projekt. Możesz skorzystać z naszej aplikacji mobilnej CCWallet, w której możesz przechowywać swoje BTC.

Dobrze wykwalifikowany zespół wsparcia
Dobrze wykwalifikowany zespół wsparcia

Jeśli napotkasz jakieś problemy lub po prostu masz pytania – zawsze otrzymasz szybką odpowiedź.

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022