Jak zdobyć bitcoin? Bitcoin za darmo? | CoinCasso Exchange
Howtogetbitcon Pl

Wielu entuzjastów kryptowalut uważa, że Bitcoin to przyszłość i doskonały sposób na inwestowanie. Nie sposób się z tym nie zgodzić, patrząc na wykres Bitcoina. Mimo wahań kursu Bitcoina widzimy, że jego cena stale rośnie. Osoby, które parę lat temu zainwestowały kilkaset złotych w Bitcoina teraz są bitmilionerami.

Rosnąca popularność kryptowalut sprawia, że na pewno i Ty chciałbyś mieć ich kilka w swoim portfelu. Powstaje zatem pytanie, jak zdobyć Bitcoina oraz jakie sposoby są najbardziej opłacalne. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym metodom, aby zdobyć Bitcoiny.

Jak zdobyć Bitcoin i inne kryptowaluty?

Kupić, wydobyć, a może wygrać? Jak najlepiej zdobyć Bitcoin? Sprawdźmy!

Kupowanie bitcoinów – giełda kryptowalut, kantor kryptowalut, bitomat

Pierwszym sposobem, który przychodzi nam na myśl jest kupno Bitcoina. To najprostszy i najbezpieczniejszy sposób na zdobycie Bitcoina. Jednak, aby zdobyć go w ten sposób, musisz posiadać pieniądze na inwestycje w swoim portfelu.

Bitcoina możesz kupić w różnych miejscach – na giełdzie kryptowalut, w kantorze lub w Bitomacie. Każdy z tych sposobów ma swoje wady i zalety. I tak na przykład zakupy na giełdzie są związane z najniższą prowizją, kantor jest najszybszy a bitomat zapewnia największą prywatność. My polecamy zakup Bitcoina na giełdzie kryptowalut CoinCasso. Możesz u nas handlować Bitcoinem nie tylko z innymi użytkownikami, ale również przez funkcję SWAP, która zapewnia natychmiastową wymianę krypto z niskim fee.

Według prognoz cena Bitcoina nadal będzie rosnąć, dzięki czemu możesz wiele zyskać! Możesz również zając się tradingiem, używając różnych strategii, by pomnożyć swój majątek. Wejdź na rynek kryptowalut z CoinCasso.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Kopanie bitcoinów – podstawowy sposób na zdobycie Bitcoina

Bitcoina można zdobyć nie tylko poprzez kupno, ale i tzw. mining Bitcoina, czyli cyfrowe górnictwo.

Bitcoin jest oparty na technologii blockchain oraz systemie Proof of Work, który pozwala zdobyć kryptowalutę poprzez jej kopanie. Bitcoin mining polega na tworzeniu nowych bloków i dodawaniu ich do sieci blockchain. Górnicy (osoby wydobywające) muszą posiadać sprzęt o dużej mocy obliczeniowej, ponieważ jest on potrzebny do wydobywania bitcoinów. Górnik otrzymuje wynagrodzenie za rozwiązywanie skomplikowanych algorytmów za pomocą Bitcoin.

Minusem tego rozwiązania jest konieczność zainwestowania w sprzęt wydobywczy. Dołączenie do puli wydobywczej jednak nie gwarantuje zwrotu inwestycji. Dodatkowo proces ten jest czasochłonny i nie każdy może sobie na niego pozwolić.

Bitcoin In Sand

Jak zdobyć darmowe Bitcoiny i inne kryptowaluty?

Zapewne najbardziej interesuje Cię jak możesz zdobyć Bitcoiny za darmo, bez inwestowania pieniędzy. Czy jest to w ogólne możliwe? Tak! Nasza giełda również oferuje takie sposoby.

Poniższe sposoby pozwalają na zdobycie kryptowalut, nie tylko Bitcoina. Później możesz takie kryptowaluty czy tokeny, wymienić na BTC na naszej giełdzie kryptowalut.

Konkursy czyli jak zdobyć Bitcoiny za darmo

Pierwszym sposobem jest udział w różnego typu konkursach organizowanych przez giełdy kryptowalut czy twórców różnych tokenów i projektów opartych na technologii blockchain. Darmowe kryptowaluty możesz zdobyć, wykonując różne zadania np. jeden z naszych ostatnich konkursów polegał na wykonaniu jak największej ilości trade’ów na dowolnych parach kryptowalut.

Śledź naszego bloga https://coincasso.com/pl/category/konkurs-airdrop-promocja/ aby na bieżąco być z konkursami organizowanymi przez CoinCasso.

Program afiliacyjny i ambasadorski – skuteczny sposób na zarabianie kryptowaluty?

Programy afiliacyjne i ambasadorskie to chyba najlepszy sposób na zdobycie darmowych kryptowalut. Nasza giełda CoinCasso również oferuje takie programy. Jedne co musisz zrobić to zachęcić innych do rejestracji. To już? Tak! Od teraz będziesz czerpał zyski z transakcji przeprowadzanych przez zaproszone przez Ciebie osoby w programie afiliacyjnym. Bonus z prowizji zwiększa się wraz z liczbą zamrożonych tokenów CCX.

Natomiast program ambasadorki poza prowizją z obrotu zdobytych użytkowników pozwala na zdobycie darmowych ETH. Brzmi nieźle, prawda?

Sposób ten będzie dla Ciebie szczególnie korzystny jeśli posiadasz wielu znajomych i/lub prowadzisz social media. Tym więcej aktywnych zaproszonych tym większy zysk!

Program Ambasadorski
Program Ambasadorski – korzyści

Krany Bitcoin

Krany kryptowalut to sposób na zdobycie niewielkich ilości kryptowalut poprzez wykonywanie prostych zadań w aplikacjach i na stronach internetowych. Zarabianie kryptowaluty odbywa się np. za obejrzenie reklamy czy rozwiązanie recapthy. Niestety nagrody są naprawdę małe, a nie każda strona/aplikacja jest wypłacalna.

Zarabianie Bitcoinów w grach

Kolejnym sposobem zarabiania Bitcoinów jest granie w gry online. Za wykonywanie misji możesz otrzymać kryptowaluty, a później wymienić je na gotówkę.

CoinsLoot – zysk z różnych kryptowalut

Platforma naszego partnera CoinsLoot pozwala na zdobycie dodatkowych bitcoinów ze skrzynek. Platforma jest bardzo prosta w użytkowaniu – podłączasz swój portfel kryptowalut, składasz depozyt i otwierasz skrzynkę! Na przykład możesz otworzyć skrzynkę za 100 USDC i znaleźć w środku około 0.0209 BTC (1000 USDC)! Opłacasz jedynie fee za otwarcie skrzynki i cieszysz się z darmowych BTC.

Na platformie możesz zdobyć nie tylko BTC, ale i inne kryptowaluty.

Banner Pl

Zdobywanie kryptowalut przez Airdropy

Airdrop to dobry sposób na zdobycie darmowych krypto (może niekoniecznie Bitcoina). Zazwyczaj AirDropy są organizowane przez nowe projekty, aby je spopularyzować. Aby zdobyć darmowe kryptowaluty w ten sposób, musisz promować je np. poprzez udostępnianie ich w mediach społecznościowych, dołączenie do grupy na telegramie czy założenie konta. Popularność kryptowalut często przekłada się na jej cenę, zatem AirDropy są korzystne zarówno dla Ciebie jak i ich organizatorów.

Jak zdobyć Bitcoin – Bitcoin Back

Znasz popularny program cach back? Bitcoin ma jego odpowiednika Bitcoin Back. Kup Bitcoin np. na CoinCasso, a później rób zakupy za jego pośrednictwem. Cześć środków podczas robienia zakupów online zostanie zwrócona do Twojego portfela kryptowalut.

Jak zdobyć Bitcoin – podsumowanie

Sposobów, aby zdobyć Bitcoiny i inne kryptowaluty jest wiele. Niektóre z nich wymagają inwestycji, inne czasu. Naszym zdaniem najlepszym sposobem na zdobycie Bitcoina jest jego kupno i trading, a następnie polecanie platformy z której korzystasz swoim znajomym. Doskonałym miejscem do tego jest CoinCasso, otwórz zatem konto i zacznij swoją przygodę z krypto.

Jeśli chcesz skorzystać z darmowych sposobów (free Bitcoin) na zdobycie kryptowalut, pamiętaj, aby wcześniej poczytać opinie na temat platformy, która oferuje darmowy zysk!

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022