Jak i gdzie kupić Dash? Giełda kryptowalut - CoinCasso

Jak kupić Dash (DASH)

Na pewno lubisz prostotę i bezpieczeństwo kupująć Dash. Zdajemy sobie z tego sprawę, więc stworzyliśmy najlepsze miejsce do zakupu DASH. Spójrz na poniższe kroki i przekonaj się, jakie to proste! 

Dlaczego CoinCasso to najlepsze miejsce do zakupu Dash?

Łatwa weryfikacja
Łatwa weryfikacja

Wszystko czego potrzebujesz to jeden dokument i jesteś gotowy, aby kupić, sprzedać lub wymienić swoje krypto. Uwielbiamy proste rozwiązania.

Handluj bez limitów
Handluj bez limitów

Możesz zacząć od zaledwie $1. Sam zdecyduj, za jaką kwotę chcesz kupić BTC.

Wszystko w jednym, bezpiecznym miejscu
Wszystko w jednym, bezpiecznym miejscu

Nie musisz przenosić pieniędzy do innego portfela. CoinCasso to holistyczny projekt. Możesz skorzystać z naszej aplikacji mobilnej CCWallet, w której możesz przechowywać swoje BTC.

Dobrze wykwalifikowany zespół wsparcia
Dobrze wykwalifikowany zespół wsparcia

Jeśli napotkasz jakieś problemy lub po prostu masz pytania – zawsze otrzymasz szybką odpowiedź.

Chcesz inwestować w kryptowaluty inne niż Bitcoin? Zastanawiasz się jak kupić Dash? Jesteś w najlepszym miejscu. Jako giełda kryptowalut proponujemy kupno i sprzedaż kryptowaluty Dash, która na rynku wyróżniła się przede wszystkim funkcją Instant Send blokującą środki przed przetworzeniem ich przez blockchain. Załóż konto w CoinCasso i zacznij inwestować. 

Jak kupić Dash w CoinCasso?

Jeśli jeszcze nie masz u nas konta, zarejestruj się i przejdź przez prosty proces weryfikacji użytkownika. Podaj adres e-mail i wymyśl silne hasło. Później wybierz metodę weryfikacji dwuetapowej: poprzez kod SMS lub aplikację Google Authenticator. Na e-maila, który podałeś, otrzymasz link aktywacyjny dla konta. Potwierdź i uzupełnij pozostałe dane, aby móc korzystać z wszystkich funkcji CoinCasso i kupić Dash.

Przy weryfikacji przyda Ci się dokument tożsamości ze zdjęciem. Wymagamy tego, aby bezpieczeństwo wszystkich naszych użytkowników było maksymalne. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie, wystarczy, że zasilisz swoje konto walutami, takimi jak EUR i USD. To za ich pomocą kupisz Dash. Sprawdź aktualny kurs Dash w naszym serwisie i śledź newsy, które publikujemy. Będąc na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku kryptowalut, Twoje spekulacje i inwestycje przełożą się na większy zysk. 

W CoinCasso kupisz też inne kryptowaluty

Wiesz już jak kupić Dash, ale nie musisz się na tym zatrzymywać! Poza Dash giełda CoinCasso obsługuje też kryptowaluty i tokeny:

Zobacz program ambasadorski i konkursy, które organizujemy. Korzystaj z live chatu działającego przez 24/7. 

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022