Jak i gdzie kupić Bitcoin (BTC)? Giełda Kryptowalut - CoinCasso

Jak kupić Bitcoina (BTC)

Z pewnością uwielbiasz, gdy kupowanie BTC jest łatwe i bezpieczne. Wiemy o tym, dlatego stworzyliśmy najlepsze miejsce do kupowania Bitcoinów. Spójrz na poniższe kroki i przekonaj się, jakie to proste! 

FAQ - jak kupić Bitcoin na CoinCasso?​

Bitcoina na giełdzie kryptowalut CoinCasso można kupić poprzez oferty oraz funkcję SWAP.

Sprawdź jak poniżej.

Bitcoina na giełdzie kryptowalut najczęściej kupuje się poprzez handel z innymi użytkownikami. Aby to zrobić skorzystaj z modułu ofert na CoinCasso. Proces przebiega następująco:

 1. Wybierz Giełda z paska po lewej stronie
 2. Wybierz parę walutową w górnym lewym rogu np. aby dokonać zakupu Bitcoina za Euro wybierz BTC/EUR
 3. W prawym dolnym rogu wybierz typ oferty
 4. Podaj parametry oferty (możesz również wybrać jedną z istniejących ofert rynkowych – kliknij na nią (nie musisz kupować całości oferty))
 5. Kliknij przycisk KUP
 6. Poczekaj na sfinalizowanie transakcji

Sprawdź nasz artykuł na temat typów ofert na CoinCasso i tego jak z nich korzystać:

Funkcja SWAP działa podobnie jak kantory kryptowalut. Proces zakupu kryptowalut przebiega następująco:

 1. Wybierz Wymiana z paska po lewej stronie
 2. Wybierz walutę np. Euro, którą chcesz wymienić
 3. Wpisz kwotę
 4. Wybierz Bitcoin jako kryptowalutę jaką chcesz
 5. Wciśnij WYMIANA

Aby szybko kupić Bitcoina na CoinCasso:

Cały proces powinien trwać mniej niż 5 miniut!

Aby szybko kupić Bitcoin na CoinCasso:

 1. Wybierz Giełda z paska po lewej stronie
 2. Wybierz parę walutową w górnym lewym rogu np. aby dokonać zakupu Bitcoina za Euro wybierz BTC/EUR
 3. W prawym dolnym rogu wybierz typ oferty
 4. Podaj parametry oferty (możesz również wybrać jedną z istniejących ofert rynkowych – kliknij na nią (nie musisz kupować całości oferty))
 5. Kliknij przycisk KUP
 6. Poczekaj na sfinalizowanie transakcji

Sprawdź nasz artykuł na temat typów ofert na CoinCasso i tego jak z nich korzystać:

Tak, aby kupić Bitcoina na CoinCasso za pomocą waluty fiat np. Euro musisz mieć zweryfikowane konto.

Aby kupić Bitcoin za pomocą innej kryptowaluty, nie musisz weryfikować konta.

Dlaczego CoinCasso to najlepsze miejsce do zakupu Bitcoina?

Łatwa weryfikacja
Łatwa weryfikacja

Wszystko czego potrzebujesz to jeden dokument i jesteś gotowy, aby kupić, sprzedać lub wymienić swoje krypto. Uwielbiamy proste rozwiązania.

Handluj bez limitów
Handluj bez limitów

Możesz zacząć od zaledwie $1. Sam zdecyduj, za jaką kwotę chcesz kupić BTC.

Wszystko w jednym, bezpiecznym miejscu
Wszystko w jednym, bezpiecznym miejscu

Nie musisz przenosić pieniędzy do innego portfela. CoinCasso to holistyczny projekt. Możesz skorzystać z naszej aplikacji mobilnej CCWallet, w której możesz przechowywać swoje BTC.

Dobrze wykwalifikowany zespół wsparcia
Dobrze wykwalifikowany zespół wsparcia

Jeśli napotkasz jakieś problemy lub po prostu masz pytania – zawsze otrzymasz szybką odpowiedź.

Jak kupić Bitcoiny na CoinCasso?

Nie wiesz jak kupić bitcoin? A może zastanawiasz się gdzie to zrobić i szukasz najlepszego miejsca? Pomożemy Ci w uporządkowaniu wiedzy na ten temat! Bitcoin, czyli cyfrowe złoto, to jeden z najpopularniejszych aktywów inwestycyjnych. Nic dziwnego – to najstarsza i najbardziej znana cyfrowa waluta na świecie i w Polsce.

Jak i gdzie kupić bitcoin? CoinCasso to giełda kryptowalut i najlepsze miejsce do kupienia bitcoinów. Jeśli chcesz kupić bitcoin za złotówki, sprawdź kurs bitcoin do PLN. Dzięki temu masz gwarancję, że twój zakup będzie udany. Co zrobić przed zakupem bitcoinów? Zaloguj się do swojego konta. Jeśli jeszcze go nie posiadasz, zarejestruj się. Wpisz adres e-mail i hasło. Następnie możesz wybrać metodę weryfikacji dwuetapowej: poprzez kod SMS lub aplikację Google Authenticator. Na twój adres e-mail przyjdzie link aktywacyjny dla konta. Potwierdź go, aby aktywować swoje konto.

Uzupełnij dane konta, by móc z niego korzystać i zweryfikuj to konto, aby mieć dostęp do wszystkich funkcji giełdy. W tym celu prześlij skan dokumentu tożsamości i dokumentów potwierdzających Twoje miejsce zamieszkania. Poprzez ten proces dbamy o bezpieczeństwo wszystkich userów i płatności na giełdzie. Aby kupić bitcoin lub inne kryptowaluty, musisz zasilić Twoje konto. Możesz to zrobić walutą taką jak EUR, USD lub PLN. Następnie wybierz opcję zakupu bitcoinów w Trading Dashboard. Wpisz kwotę, którą chcesz kupić i złóż odpowiednią ofertę. Dzięki temu możesz dokonać płatności bitcoinów. Jak widzisz, wszystko jest u nas proste – możesz kupić bitcoin w ciągu 5 minut.

Jak kupić Bitcoin za gotówkę?

Zastanawiasz się, czy jest możliwe kupienie Bitcoina za gotówkę? Tak, jest. Niestety wymaga poszukiwań. Jest niewiele firm, które pozwala na wymianę Bitcoin za gotówkę. Możesz poszukać również osób prywatnych, które pozwolą na kupno BTC za gotówkę. Dostaniesz w zamian wydrukowany kod. Niestety, takie transakcje budzą niepokój w wielu użytkownikach. 

O wiele prostszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem jest wpłacenie pieniędzy na giełdę za pomocą przelewu lub karty kredytowej na giełdę kryptowalut. 

Dlaczego jeszcze warto kupić Bitcoin na CoinCasso?

W Internecie znajdziesz wiele giełd kryptowalut. Jeśli jednak chcesz w szybki i bezpieczny sposób kupić trochę coinów cyfrowych, zostań z nami na CoinCasso. To pierwsza na świecie giełda kryptowalutowa o hybrydowej strukturze. Naszym oficjalnym partnerem jest Paris Saint-Germain, jeden z najlepszych klubów na świecie. Zespół z Champions League posiada ponad 400 milionów fanów na całym świecie, dzięki czemu CoinCasso może docierać globalnie do nowych rynków.

CoinCasso oprócz giełdy kryptowalut jest w trakcie tworzenia innych produktów, w tym bramki płatniczej. Wszystkie te działania mają na celu stworzenie ekosystemu usług kryptowalut, który odpowiada na potrzeby naszych użytkowników. Dzięki temu w prosty i szybki sposób możemy obsłużyć transakcje kryptowalutowe każdego typu: trading na giełdzie, płatności online czy kupowanie kryptowalut za gotówkę. Bezpiecznie, najszybciej i tanio – zapraszamy do założenia konta w CoinCasso i włączenia się do gry inwestorów.

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022