Jak kupić Bitcoina – w 5 minut | CoinCasso Exchange

Jak kupić Bitcoina?

Jeśli chcesz kupić Bitcoina, możesz to zrobić za pomocą giełdy krypto, jaką jest CoinCasso. Platformy do wymiany kryptowalut opierają się na otwartym rynku, na którym uczestnicy kupują bądź sprzedają swoje cyfrowe aktywa. BTC i inne krypto możesz przechowywać zarówno w swoim prywatnym portfelu bądź na giełdzie, z której korzystasz. Ta druga opcja sprawia, że masz możliwość szybkiego kupna bądź sprzedaży swoich cyfrowych pieniędzy.

Podczas pierwszej rejestracji konta na CoinCasso będziesz musiał przejść proces weryfikacji tożsamości, który jest jedną z form zabezpieczenia platformy. Zazwyczaj odbywa się to w ramach procesu KYC, w który polega na podaniu najważniejszych danych użytkownika. Po zakończeniu tej procedury i zweryfikowaniu konta, będziesz mógł połączyć swoje konto bankowe z wpłatą środków na swój profil bądź możesz wybrać opcję dokonania wpłaty za pomocą karty debetowej.

Na platformie dostępna jest opcja wymiany walut FIAT na BTC lub inną krypto, która chcesz kupić np. USD/BTC – to oznaczenie dotyczy zamiany dolara amerykańskiego na Bitcoina. Jeśli chcesz zobaczyć film instruktażowy, jak krok po kroku kupić BTC na CoinCasso obejrzyj nasz film – JAK KUPIĆ BITCOIN.

Krok 1. Zarejestruj się bezpłatnie na giełdzie krypto np. CoinCasso.
Krok 2. Zweryfikuj swoje konto przez proces KYC. Prześlij zdjęcia potrzebnych dokumentów.
Krok 3. Zasil konto walutą typu fiat: EURO, USD lub PLN.
Krok 4. Wybierz opcję kupna bitcoin w Trading Dashboard, wpisz kwotę, którą chcesz kupić, i złóż ofertę.
Krok 5. Możesz świętować! Właśnie kupiłeś swój pierwszy BTC.
Na giełdzie CoinCasso cały proces zakupu BTC może się zakończyć w ciągu 5 minut.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak założyć konto zobacz film NEW ACCOUNT TUTORIAL.

Proces kupna oraz sprzedaży BTC, może być naprawdę prosty, ważne, abyś wybrał odpowiednią giełdę. Tę kwestie poruszono również w wielu artykułach dostępnych w Internecie. Mamy więc nadzieję, że ta publikacja rzeczywiście pomoże Ci kupić pierwszego Bitcoina.

Masz konto bankowe?

Jedną z kluczowych rzeczy do zapamiętania jest to, że trzeba mieć konto bankowe lub jakąś inną możliwość, która pozwoli Ci przenieść środki na giełdę. To warunek konieczny, jeśli naprawdę chcesz zacząć handlować krypto.

Niektóre instytucje bankowe w swojej ofercie posiadają specjalne konto, które bezpośrednio można połączyć z wybraną giełdą, korzystając z prostego loginu zamiast tradycyjnego przelewu. Jeśli chcesz się dowiedzieć, które platformy posiadają taką opcję jest sprawdzenie ich strony internetowej.

Czy możesz kupić część Bitcoina?

BTC możesz nabyć w dowolnej ilość. Niektóre giełdy mają wyznaczoną minimalną wartość transakcji np. Od 5 dolarów, ale w zasadzie możesz handlować dowolną ilością BTC. Możemy się posłużyć przykładem. Więc jeżeli na inwestycje w BTC posiadasz $10 to na giełdzie otrzymasz za tę kwotę 0,0014 Bitcoina.

Aktualnie jeden BTC jest warty około $7000. Bitcoin może być również podzielony na jednostkę miary o nazwie Satoshi. Jeden Bitcoin składa się ze 100 milionów Satoshi. W przyszłości wartość jednego BTC będzie bardzo wysoka. Dlatego prawdopodobnie ludzie będą używać terminu satoshi, aby opisać miarę Bitcoina.

Czy Bitcoin to dobra inwestycja?

To trudne pytanie i nie da się na nie odpowiedzieć jednoznacznie. Na początku warto wyjaśnić czym jest dobra inwestycja. Po prostu dobrze ulokowany kapitał, z czasem zyskuje na wartości. Dlatego działania na giełdzie to dobry sposób na inwestycje. Jednak istnieją pojedyncze podmioty, których pozycja na rynku nie jest pewna i można stracić swoje środki. Aby zapobiec takim problemom, najlepiej mieć zdyersyfikowany portfel inwestycyjny. Dywersyfikacja portfela oznacza połączenie akcji, obligacji, ETF, towarów, krypto.

Kiedy występuje kryzys na rynku, wiele osób wymienia swoje pieniądze na złoto. Robią to, ponieważ boją się strat, a statystycznie w czasach niestabilności finansowej wartość złota rośnie. Powodem, dla którego złoto jest cenne, jest fakt, że jego podaż jest ograniczona. BTC również ma ograniczoną podaż. W obiegu może być tylko 21.000.000 coinów, dlatego ludzie uważają je za tak cenne. Jeśli wartość dobra wzrasta, inwestycja również uważana jest za dobrą okazję. Analitycy rynku przewidują, że BTC będzie kiedyś warty $100.00, więc jeśli kupisz Bitcoina teraz za $7000 to zyskasz o wiele więcej. Sprawdź nasz kanał na Youtube, gdzie przygotowaliśmy specjalną playlistę z 10 filmami na temat podstawowej wiedzy o krypto.

Najprostszy sposób na inwestowanie w BTC

Warto omówić, jak w najłatwiejszy sposób zainwestować w krypto. Przygotowanie do zakupy BTC jest kluczową częścią tego procesu. Na początku warto dokształcać się w tym temacie. Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić to kupić BTC i zachować go przez jakiś konkretny okres. Jeśli zainwestowałeś Bitcoina dzisiaj i w ciągu 20 lat, jego wartość wzrośnie do ponad $100.000, dokonałeś mądrej inwestycji.

Dlatego najłatwiej jest stworzyć konto na CoinCasso, kupić BTC i zachować go na najbliższe 10 bądź 20 lat. Tak, jest to sprzeczne z tym, co mówi większość ludzi, którzy sugerują, że ważne jest kontrolowanie swoich inwestycji oraz śledzenie wszystkich statystyk. Jednak mimo wszystko, wywołuje to głównie niepokój i może doprowadzić do tego, że niedoświadczony inwestor podejmnie emocjonalną decyzje, która będzie miała fatalny skutek.

Czym jest Bitcoin?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Bitcoina zobacz nasz film, w którym dokładnie omówiono tę krypto.

Warto również przytoczyć krótki opis BTC, który z definicji jest kryptowalutą opartą na zdecentralizowanym rozwiązaniu. Tej cyfrowej waluty nie kontroluje żadna instytucja finansowa czy rząd. Może być przesyłana i odbierana przez użytkowników w sieci peer-to-peer.

Samo słowo krypto oznacza kryptografię, metodę ochrony informacji i komunikacji za pomocą kodów. Jej główną funkcją jest zabezpieczenie informacji przed osobami nieupoważnionymi. Zaczynając z kryptowalutami otrzymujesz swój klucz publiczny i prywatny. Klucz prywatny jest używany do inicjowania transakcji, w zasadzie jest to twój podpis cyfrowy. Klucz publiczny jest wykorzystywany przez węzły w całej sieci Bitcoin Network, aby zweryfikować i upewnić się, że transakcje są legalne. Ten proces nazywamy miningiem.

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022