Jak działa koparka bitcoinów USB? Czym jest USB bitcoin miner? | CoinCasso Exchange
Usb Bitcoin Miner

Kopanie kryptowalut to podstawa branży kryptowalut. W szczególności wydobywanie bitcoinów zapewnia niezbędne bezpieczeństwo i potwierdza transakcje bitcoinowe. Dlatego w przypadku braku górników Bitcoin, cały blockchain stałby się dysfunkcyjny. Zanim jednak zagłębimy się w górników USB, zrozummy potrzebę procesu kopania.

Zrozumieć wydobywanie bitcoinów

Wydobywanie bitcoinów przeszło ogromną transformację w ostatniej dekadzie. Odbywa się to zazwyczaj przy użyciu specjalistycznych urządzeń górniczych lub sprzętu górniczego. Koparka Bitcoin zabezpiecza sieć w celu przetworzenia transakcji Bitcoin. Aby to osiągnąć, górnik rozwiązuje problemy obliczeniowe, umożliwiając łączenie bloków transakcji. Górnicy są następnie nagradzani nowo wydobytymi tokenami Bitcoin.

Jak działa wydobywanie bitcoinów?

Proces wydobywania wiąże się z trzema istotnymi rezultatami – emisją nowych tokenów Bitcoin, potwierdzeniami transakcji i bezpieczeństwem. W przeciwieństwie do walut fiducjarnych, Bitcoin nie jest emitowany przez banki centralne. Zamiast tego górnicy wydobywający Bitcoiny są nagradzani co dziesięć minut. Nie da się oszukać systemu, ponieważ wskaźnik emisji jest z góry określony w samym kodzie. Nowe Bitcoiny mogą być generowane tylko przez górnika przy użyciu mocy obliczeniowej.

Potwierdzanie transakcji

Górnicy potwierdzają transakcje, w tym te wysyłane przez sieć Bitcoin w ramach swoich bloków. Aby transakcja została uznana za kompletną i bezpieczną, musi być zawarta w bloku. W ten sposób transakcja zostaje oficjalnie osadzona w łańcuchu bloków Bitcoin.

Potrzeba górników Bitcoin

Górnicy pomagają zabezpieczyć sieć Bitcoin. Sprawiają, że sieć jest bardziej odporna i trudna do zmiany lub ataku. Wraz ze wzrostem liczby górników sieć staje się o wiele bezpieczniejsza. Osoby fizyczne są zachęcane do udziału w systemie w celu walidacji transakcji. To sprawia, że ​​wydobywanie bitcoinów jest atrakcyjnym procesem również dla górników.

Blockchain Technology Concept

Co to jest koparka bitcoinów USB?

USB Bitcoin Miner (koparka bitcoin USB) jest tak samo zdolny do walidacji i wypuszczania do obiegu nowych tokenów Bitcoin, jak inne metody kopania.

Połączenie

Koparka bitcoin USB musi być podłączona do odpowiedniego komputera z wymaganym oprogramowaniem. Jest niezbędny do wykonywania funkcji wydobywczej przy dużej szybkości haszowania.

W rzeczywistości, jeśli kilka urządzeń zostanie podłączonych razem, niewątpliwie poprawi to jakość wyjścia haszującego. Na przykład, jeśli dołączysz sześciu górników oferujących 335 megaszaszy na sekundę, możesz wygenerować skonsolidowane dwa gigahasze ogólnej mocy wydobywczej.

Większość komputerów ma od dwóch do czterech portów USB. Dlatego będziesz potrzebować koncentratora USB do jednoczesnego podłączenia więcej niż 4 górników USB.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Oprogramowanie

Teraz podłącz zespół koparki USB do komputera z oprogramowaniem, które może sterować górnikami USB wraz z operacjami wydobywczymi. Oprogramowanie może zapewnić monitorowanie wydajności koparek USB w czasie rzeczywistym. Najpopularniejsze produkty oprogramowania to Asteroid, MacMiner, BFGMiner i MinePeon. Konfigurację koparki USB można łatwo podłączyć do mniejszych, ekonomicznych urządzeń komputerowych, takich jak Raspberry Pi. Zapewniają one górnikom wystarczającą wydajność.

Woman Plugging A Usb Bitcoin Miner Into Her Laptop

GPU – jednostki przetwarzania grafiki

Proces wydobycia stał się rzeczywistością na komputerach PC i komputerach domowych. Nie jest to jednak pozbawione szczególnych wyzwań. Na przykład wysokie zużycie energii może sprawić, że zastanowisz się dwa razy przed uruchomieniem konfiguracji. Ten problem został rozwiązany przez lepszy sprzęt oferujący wysokowydajny proces kopania.

Wydobywanie bitcoinów rozpoczęło się od standardowych procesorów wbudowanych w zwykłe komputery. Jednak wraz z wprowadzeniem procesorów graficznych (Graphic Processing Units) wydajność wydobycia wzrosła wielokrotnie.

FPGA — programowalne macierze bramek

Ale po co zatrzymywać się na GPU, skoro masz dostęp do mocy programowalnych macierzy bramek (FPGA)? Wykonują one obliczenia skrótu znacznie lepiej niż procesory lub karty graficzne. FPGA zmieniły ideę skoncentrowanych farm górniczych. To pierwsze w swoim rodzaju urządzenie górnicze obsługujące łączność USB. Zostały one teraz wzbogacone o nowe układy scalone do specyficznych zastosowań (ASIC). Zużywają one znacznie mniej energii, oferując jednocześnie większą prędkość przetwarzania.

Jak korzystać z koparki bitcoinów USB w 2021 roku?

Z biegiem lat kopanie koparką USB zajęło miejsce na tylnym siedzeniu, ponieważ zmniejszyło rentowność. Podczas gdy górnicy USB bardzo ułatwili użytkownikom rozpoczęcie wydobycia bitcoinów, miały na to wpływ inne czynniki. Na przykład wzrost adopcji Bitcoina doprowadził do zmniejszenia o połowę, obniżając ogólną rentowność procesu.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

ASIC – układy scalone specyficzne dla aplikacji

Obecnie najlepszą opcją dla górnictwa jest technologia ASIC, czyli układ scalony do konkretnych zastosowań. Urządzenia te oferują doskonały stosunek ceny do wartości skrótu, a jednocześnie są energooszczędne. W rzeczywistości mogą przewyższyć procesory graficzne (lub jednostki przetwarzania graficznego) z wysoką wydajnością w tych ostatnich.

Większość z nich to urządzenia oparte na ASIC, które można zasilać za pomocą standardowego portu USB. Zapewniają konkurencyjne stawki haszowania odpowiednie dla potrzeb nawet nowych górników. Są niedrogie i niezawodne, dzięki czemu użytkownicy mogą wypróbować wydobywanie bitcoinów bez dużych inwestycji lub opracowywania niestandardowej platformy do kopania USB. Potrzebujesz komputera z jednym portem USB 2A do podłączenia koparki. Port musi być kontrolowany przez twoją dystrybucję Linuksa.

Bitcoin Cryptocurrency Miner Stacking Btc Coins

USB Bitcoin Miner – podsumowanie

Biorąc pod uwagę niski koszt instalacji, koparka USB oferuje świetny sposób na poznanie kopania kryptowalut. W CoinCasso mocno wierzymy w potrzebę utrzymania zdrowej społeczności wydobywczej bitcoinów. Niezależnie od kraju, w którym się znajdujesz, otwierając u nas konto, możesz wejść w atrakcyjny świat kryptowalut. Nie musisz zostać kopaczem kryptowalut, żeby zdobyć swojego pierwszego Bitcoina!

Często zadawane pytania

Czy warto zainwestować w USB bitcoin miner?

Tradycyjne kopanie BTC jest z pewnością bardziej opłacalne niż kopanie za pomocą koparki USB. Tradycyjna konfiguracja wymaga jednak wcześniej dużej inwestycji. Z drugiej strony koparka USB jest niedroga i łatwa w użyciu. Może być dobra dla początkujących.

Jak długo trwa wydobycie 1 Bitcoina?

Wydobycie Bitcoina za pomocą koparki USB zajmuje dziesięć minut.

Czy mogę kopać Bitcoin na moim komputerze?

Górnicy USB mogą korzystać z komputera PC, muszą jednak mieć zainstalowane odpowiednie oprogramowanie, aby obsłużyć wydobywanie bitcoinów.

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022