Wdrażanie tokenów ICO oraz IEO na giełdzie | CoinCasso Exchange

Jeśli szukasz IEO lub listingu tokenów ICO za darmo – CoinCasso jest właściwym miejscem. W ramach promocji naszych produktów, przez pewien czas oferujemy bezpłatny listing oraz bezpłatną usługę IEO dla wielu krajów i wielu projektów.

Wprowadzanie tokenów ICO vs IEO

Czym jest CoinCasso?

CoinCasso jest zarejestrowaną w UE giełdą kryptowalut. Platforma obecnie oferuje bezpłatny listing dla wielu projektów z całego świata. CoinCasso to także oficjalny partner i giełda kryptowalut drużyny sportowej Paris Saint-Germain. Dla listingu tokenów dostępnych jest kilka par transakcyjnych do kryptowalut, takich jak EUR, GBP, USDT lub BTC. 

Jaka jest różnica między listingiem tokenów ICO a IEO?

ICO z  ang. to Initial Coin Offering. Można porównać to do emisji wtórnej papierów wartościowych lub akcji na giełdzie. Zbierasz od inwestorów środki w formie podobnej do finansowania społecznościowego (crowdfunding), w zamian oferujesz im token, aby w przyszłości mogli wymienić go na giełdzie np. takiej jak CoinCasso. IEO to forma gromadzenia funduszy poprzez wystawianie tokenów lub monet cyfrowych bezpośrednio na giełdę kryptowalut, bez wstępnego przeprowadzania ICO na pierwszym etapie lub jeśli było przeprowadzone ICO, zostało dokonane na ograniczonej grupie inwestorów. IEO w rzeczywistości może być przeprowadzone bez potrzeby uruchamiania. 

Czy możemy prowadzić IEO na kilku giełdach na raz? 

Tak, możesz, ale nie jest to zalecane. Umieszczenie tokenów ICO na wielu giełdach w tym samym czasie jest możliwe i może pomóc w zwiększeniu zasięgu w danym projekcie, a także zwiększyć wolumen transakcyjny. Jednak w przypadku pierwszej oferty (IEO), lepiej wybrać jedną z najlepszych giełd kryptowalutowych, z którą ma się najlepszy kontakt. Aktualnie giełda kryptowalut CoinCasso oferuje bezpłatny listing tokenów oraz IEO dla różnych projektów. 

Najlepsza giełda do IEO

Co oznacza skrót IEO?

Oferta wymiany początkowej – dotyczy projektów, które zwykle mają już zbudowaną dużą  społeczność lub/i inwestorów, którzy tylko czekają na listing monet cyfrowych lub tokenów. Wdrażanie jest też równie skuteczne na giełdach o dużym wolumenie, ponieważ są już zbudowane grupy inwestorów i sam projekt cieszy się popularnością. IEO jest też łatwiejszym rozwiązaniem dla dużych projektów, których właściciele nie chcą budować lub tworzyć własnej platformy do ICO. Co za tym idzie, mogą wdrożyć własny token na giełdę kryptowalut bez potrzeby skomplikowanych procedur prawnych, informatycznych i zapewnienia utrzymania całej infrastruktury. Po stronie technicznej stoi wtedy giełda, zapewniając opiekę nad użytkownikami. 

Jak przeprowadzić IEO?

Właściciele projektów muszą wypełnić formularz na naszej stronie giełdy kryptowalut. Po przesłaniu formularza nasz zespół dokładnie sprawdzi projekt pod kątem wiarygodności i oceni szanse powodzenia. Nasz zespół udzieli także ewentualnych porad, aby cały proces mógł przebiec bezkolizyjnie i z jak najlepszym rezultatem. W niektórych przypadkach może jednak odmówić. Bardzo ważne dla nowej oferty IEO jest dobrze napisany i opisany whitepaper oraz sam projekt. Przed uruchomieniem IEO, dokładnie sprawdzamy każdy projekt także pod kątem prawnym. Proces ten może potrwać od 5 do 20 dni roboczych, a czasem dłużej. Usługa IEO w CoinCasso jest obecnie bezpłatna. Ważna będzie także sama postawa właścicieli oraz twórców projektów, ale też budżet przeznaczony na działania marketingowe. Jeśli projekt ma większe zaangażowanie marketingowe lub ma zbudowaną dużą społeczność inwestorów – IEO w takim przypadku ma większą szansę powodzenia. Dlatego oferty IEO są zalecane w przypadku projektów o wysokim budżecie marketingowym, a w innym przypadku – listing ICO. 

Ile czasu zajmuje w całości przeprowadzenie IEO?

Pełny proces od wstępnej weryfikacji do wystawienia IEO zajmuje ok. 5–20 dni roboczych. Lepszy marketing, więcej użytkowników oraz inwestorów zaangażowanych i przygotowanych na IEO = szybszy czas na sprzedaż. To zależy również od tego, jak atrakcyjny jest sam projekt. Niektóre z nich są lepiej odbierane przez ludzi, ale są też takie, do których trudno przekonać społeczność. Jest jedna zasada – więcej środków na marketing, daje większe szanse na sukces. Jednak w większości, najlepsze IEO są związane z tym, „ile z tych innowacji” użytkownicy lub świat otrzyma korzyści. Wstępna oferta wymiany wymaga od właścicieli projektów dużego zaangażowania. 

Listing tokenów ICO lepszy niż oferta IEO

Wiele ICO zawiodło z powodu problemów ze zbyt późnym wdrożeniem tokenów na giełdę, a sporej części projektów się to po prostu nie udało. Jest to bardzo ważne, aby przygotować się podczas ICO: zebrać odpowiedni fundusz i znaleźć 2–3 alternatywne giełdy, które pomogą “wylistować” twój projekt.

Listing ICO zamiast IEO?

Jeśli już zbierałeś fundusze i Twój projekt ma zbudowaną społeczność – najlepszą odpowiedzią jest listing ICO. Jeśli Twoje ICO było prowadzone etapami, takimi jak sprzedaż prywatna – wykorzystaj część swojego budżetu, aby odkupić tokeny na początku wystawiania tokena na giełdzie. Bardzo ważne jest, aby przynajmniej jedna giełda była przygotowana na listing Twojego  tokena. Dlatego CoinCasso może uatrakcyjnić Twój projekt przez gwarantowany bezpłatny listing.

Która giełda najlepsza do wdrożenia tokenów?

Na rynku dostępnych jest wiele giełd, które zapewniają listing tokenów ICO, jednak wiele z nich jest bardzo drogich. Ceny notowań tokenów ICO wynoszą od $3000 do $150 000 USD, a niektóre z giełd kryptowalut wymagają jeszcze większego zaangażowania budżetu. CoinCasso oferuje bezpłatny listing tokenów dla każdego pozytywnie zweryfikowanego projektu.

Jak wdrożyć token ERC-20 na giełdzie?

Jeśli Twoje ICO zakończyło się sukcesem – teraz czas na listing. Umieszczanie tokenów na giełdzie kryptowalut CoinCasso jest całkowicie bezpłatne. Musisz wypełnić formularz, a Twój token zostanie zweryfikowany przez nasz zespół. Cały proces trwa 5–20 dni roboczych. W trakcie procesu będziesz zobligowany, aby poinformować posiadaczy tokenów o tym fakcie po pomyślnej wstępnej weryfikacji. Użytkownicy muszą być zarejestrowani na platformie jeszcze przed listingiem. Samo otwarcie konta przez użytkowników jest bardzo proste dzięki szybkiemu procesowi KYC. Nasz zespół pomoże Ci i posiadaczom tokenów w każdym kroku.

W stosunku do jakich walut i par użytkownik będzie mógł handlować?

Przy listingu na naszej giełdzie możemy dodać co najmniej jedną parę kryptowalutową w stosunku do Twojego tokena lub waluty cyfrowej. Może to być Bitcoin, Ethereum lub dowolnie inna dostępna kryptowaluta. Mamy także możliwość listingu w stosunku do pary z walutą FIAT lub USDT.

Jak zacząć listing na giełdzie?

Bardzo dobrze jest przygotować i zagwarantować użytkownikom, że Twoja cyfrowa moneta, dla której wykonywałeś ICO, znajdzie się na giełdzie. Dobrze, aby taka możliwość była zapewniona przez jedną z giełd, nawet podczas zbierania funduszy lub tuż po. Jeśli nadal zbierasz fundusze, informacja o takim fakcie będzie bardzo pomocna w samej zbiórce. Aby rozpocząć proces listingu, wypełnij formularz znajdujący się na dole naszej strony głównej, a my zajmiemy się resztą. Dostarczymy również narzędzia marketingowe dla Twojego projektu, takie jak banery lub logo z linkiem polecającym. To wszystko pomoże w monitorowaniu, ilu użytkowników z Twojego polecenia zarejestruje się na naszej giełdzie.

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022