Hakkımızda: CoinCasso Alım/Satım

Hakkımızda

İşlevsel ve demokratik bir kriptopara alım/satım platformu yaratmaya çalışıyoruz! Piyasada bir ilk olarak aktif kullanıcılara finansal fayda sağlıyoruz. CoinCasso, kullanıcıların kullanımını kolaylaştırmak için farklı iş alanlarında kriptopara birimi çözümlerinin uygulanması anlamına gelen bütünsel bir projedir.

Vizyonumuz

Yakın gelecekte, blokzinciri teknolojisinin yayılacağından ve kriptopara birimlerinin faydalarının artacağından eminiz. Teknolojik yeniliklerin yanı sıra, eğitim aracılığıyla küresel çözümler sunan kripto dünyasının ekosistemi, zamanla herkes için daha erişilebilir bir hale gelmektedir.

GELİŞİM AŞAMASI

Hizmetlerimiz

KRİPTOPARA TİCARET PLATFORMU – COINCASSO ALIM/SATIM

100%
İlk aşamada size 10 adete kadar kriptopara ve jeton takas etme, üç FIAT para birimine kadar da alım/satım imkanı verilecektir.

COINCASSO CÜZDAN UYGULAMASI – CCCÜZDAN

100%
Blokzinciri cüzdanımız Android ve IOS sistemleri için uygundur. Kriptopara birimlerini anında ve güvenli bir şekilde depolama/aktarma imkanı sağlar.

COINCASSO BLOKZİNCİRİ – HİBRİT ÇÖZÜMLERİMİZ

95%
“CoinCasso Blokzinciri” her kullanıcıya bir düğüm yerleştirme ve blokzincirinin mevcut durumunu izleme olanağı sağlar. Bu, her işlemi denetleyebileceğiniz ve kazancınızı hesaplayabileceğiniz bir sistemdir.

ICO/IEO PLATFORM - CCLAUNCHPAD

70%
CoinCasso platformuyla kullanıcılar ICO ve IEO başlatma sürecini otomatikleştirebilir, ICO ve IEO değerlerini zirveye çıkarabilirler!

MOBİL ALIM/SATIM UYGULAMASI – COINCASSO TİCARET UYG.

35%
Tüm popüler mobil cihazlarla uyumlu çalışan alım/satım platformumuz ATM ağlarıyla da entegre bir hizmet sunmaktadır.

PAYMENT GATEWAY VİA THE API - COİNBRİDGE

20%
Ödeme sistemlerimiz açık API sistemleriyle uyumludur. WordPress tabanlı web siteleri dahil olmak üzere tüm web sitelerinde sanal ödemeleri kolaştıran CoinBridge, kriptopara birimleriyle hızlı ve güvenli bir ödeme sağlar.

ULUSLARARASI ATM AĞI

10%
Kriptopara alım/satım platformumuzda banka kullanmaya gerek kalmadan işlemlerinizi birkaç saniyede gerçekleştirebilirsiniz.

BİRLEŞMİŞ POS SİSTEMLERİ

0%
Özel yazılımlarımız ve hatta alım/satım platformumuzla tamamen entegre çalışan donanımlarımız, kullanıcılara ödemeleri için hızlı sanal para birimi seçeneği sunmaktadır.
CoinCasso OU
CoinCasso OU

Roosikrantsi tn 2-K521
10119 Tallinn, Estonia

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022