Giełda Kryptowalut i Bitcoin - Najszybszy i Najtańszy Kantor - CoinCasso

Giełda kryptowalut CoinCasso

Gotowy na zakup krytpowalut? Stwórz konto i zacznij trading teraz! Niskie prowizje, przejrzystość oraz najlepsze ceny tylko na CoinCasso!

banner_img

Nasze cechy

Giełda Bitcoin z łatwą obsługą i szybką weryfikacją.

Jak kupić Bitcoin
Jak kupić Bitcoin

Skorzystaj z ofert typu instant lub limit oraz stop loss by bezpiecznie i szybko kupić Bitcoin oraz inne kryptowaluty.

Sprawdź, jak kupić

Łatwy trading
Łatwy trading

Traduj korzystając z kryptowalut i EUR lub PLN. Tutaj kupisz Bitcoin oraz inne kryptowaluty za pomocą karty lub przelewu.

Zacznij handel

Giełda kryptowalut
Giełda kryptowalut

Korzystaj z funkcji SWAP, który działa jak kantor kryptowalut, a Twoje środki po wymianie znajdą się natychmiast na twoim koncie.

O CoinCasso

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Nasz blockchain zapewnia bezpieczeństwo transakcji. To idealne miejsce jeśli szukasz bezpiecznej giełdy Bitcoin.

Czytaj dalej

Giełda Kryptowalut

  • Łatwa w użyciu wymiana Bitcoin
  • Kup kryptowaluty za pomocą karty
  • Niskie opłaty za wymianę kryptowalut
  • Handluj na giełdzie w wielu językach

ZACZNIJ TYLKO W 3 KROKACH

Jak szybko kupić Bitcoin?

1
Start

Start

Załóż konto

2
Weryfikacja

Weryfikacja

Zweryfikuj swoje konto

3
Trading

Trading

Kupuj, sprzedawaj i handluj

Przeczytaj
o nas

+100 publikacji z całego świata

CCWallet: Twój portfel Bitcoin

Przechowuj swoje kryptowaluty w jednym, bezpiecznym miejscu. CCWallet to moc kryptowalut w twojej dłoni.

  • Otrzymuj i wysyłaj kryptowaluty w kilka sekund
  • Eksportuj i importuj klucze prywatne
  • Śledź transakcje

W CCWallet możesz przechowywać Bitcoina, Ethereum i inne tokeny ERC-20. Pobierz aplikację już teraz na swoje urządzenie mobilne z systemem iOS lub Android.

App Store Google Play
Ccwallet Mobile App Mockup 1

OBSŁUGA KLIENTA

Zawsze przy Twoim boku

Obsługa 24/7
Obsługa 24/7

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami. Nasz zespół jest dostępny 24/7 w języku angielskim, rosyjskim i polskim.

Czytaj więcej

Społeczność
Społeczność

CoinCasso jest globalne! Dołącz do naszego kanału na telegramie.

Czytaj więcej

Akademia
Akademia

Dowiedz się więcej o świecie kryptowalut i technologii blockchain.

Czytaj więcej

CoinCasso Newsy
CoinCasso Newsy

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi CoinCasso.

Czytaj więcej

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Najnowsze wiadomości o CoinCasso

Wszystko, co musisz wiedzieć

Giełda kryptowalut CoinCasso

Czym jest giełda kryptowalut online i co trzeba o niej wiedzieć? W Internecie znajdziesz mnóstwo giełd kryptowalutowych (w tym najpopularniejszych giełd Bitcoin – w skrócie BTC). Jak więc spośród wielu propozycji wybrać tę najlepszą platformę dla siebie? Polska giełda kryptowalut CoinCasso posiada wszystkie potrzebne licencje tak, aby działać zgodnie z prawem i zapewnić bezpieczeństwo środków użytkowników. CoinCasso powstało dzięki ICO, które trwało od 2018 do 2019 roku. Wtedy udało się zebrać środki niezbędne do rozwoju giełdy kryptowalut i promocji marki.

Co wyróżnia CoinCasso na tle innych giełd dostępnych na rynku? Giełda kryptowalut CoinCasso dzieli się zyskami ze swoimi użytkownikami. Dzięki tokenom CCX aż 80% opłat transakcyjnych pobieranych przez giełdę wraca z powrotem do użytkowników. Jednak to nie jedyny przywilej posiadania naszych tokenów. Tokeny CCX dają możliwość realnego wpływu na rozwój giełdy i kierunek jej developmentu. Oprócz tego użytkownicy mogą korzystać z programu afiliacyjnego, dołączyć do programu ambasadorskiego i brać udział w regularnie organizowanych konkursach.

CoinCasso to nie tylko polska giełda kryptowalut Bitcoin, lecz także cały ekosystem usług. W brandzie CoinCasso znajdziesz również bitomat do kupowania i sprzedawania kryptowalut online, portfel kryptowalutowy CCWallet, a wkrótce bramkę płatniczą do płatności kryptowalutami w Internecie. To nie koniec: polska giełda CoinCasso jako jedyna platforma transakcyjna na świecie została oficjalnym partnerem kryptowalutowym Paris Saint-Germain, jednego z topowych klubów piłkarskich. To partnerstwo pozwoliło CoinCasso na dotarcie do nowych rynków – Paris Saint-Germain posiada aż 400 milionów fanów globalnie.

Giełda kryptowalut CoinCasso została stworzona zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Przejrzysty panel do tradingu sprawia, że kupowanie i sprzedawanie kryptowaluty jest niezwykle proste. Zaawansowane rozwiązania technologiczne zapewniają bezpieczeństwo Tobie i Twoim środkom. Jak założyć konto na naszej giełdzie kryptowalut? To naprawdę proste. W polu rejestracji podaj swój adres e-mail, wpisz hasło, a następnie wybierz metodę zabezpieczenia konta na giełdzie: SMS lub poprzez kod QR. Jeśli wybrałeś kod SMS, wpisz swój numer telefonu. W następnym kroku zostaniesz poproszony o wpisanie kodu uwierzytelniającego, który wysłaliśmy do Ciebie. Jeśli wybrałeś zabezpieczenie konta z QR kodem, musisz w tym celu pobrać specjalną aplikację Google Authenticator.

Co to jest giełda kryptowalut?

Obecnie działalność online prowadzi wiele tysięcy giełd kryptowalut. Czym jest giełda kryptowalut? Platformy tego typu działają podobnie do tradycyjnych giełd forex, na których kupujący i sprzedający handlują walutami w odniesieniu do aktualnej ceny rynkowej walut. W tym przypadku giełda kryptowalut odgrywa rolę pośrednika umożliwiającego kupno i sprzedaż kryptowalut przez osoby prywatne. Jak zarabiają giełdy kryptowalut? Platformy tradingowe pobierają opłatę za każdą transakcję (fee transakcyjne). Niektóre giełdy kryptowalut umożliwiają trading wyłącznie kryptowalutami, inne – tworzą pary do walut fiducjarnych (EUR, PLN, USD).

Jak działa giełda kryptowalut?

Jak już zostało wcześniej wspomniane, polska giełda kryptowaluty online jest niejako pośrednikiem umożliwiającym zawieranie transakcji kupna i sprzedaży wirtualnych coinów. Platformy scentralizowane, czyli większość giełd znajdujących się na rynku, dbają o wszystkie aktywa, które są przedmiotem obrotu wewnątrz platformy. Zdaniem wielu traderów korzystanie z giełdy kryptowalutowej jest bezpieczniejsze niż kupowanie kryptowalut na własną rękę. Wynika to głównie z faktu, że firmy tego typu zatrudniają szereg profesjonalistów wyszkolonych do obsługi i zabezpieczenia dużych sum pieniędzy.

Scentralizowane giełdy kryptowalut niewiele różnią się pod względem funkcjonowania od banków. Polska giełda kryptowaluty pozwala na przechowywanie pieniędzy na giełdzie online, logowanie się z zachowaniem bezpieczeństwa usera (np. poprzez uwierzytelnianie dwuskładnikowe). Dzięki temu giełdy kryptowalut są popularne wśród traderów na całym świecie.

Czy giełdy kryptowalut są bezpieczne?

Giełdy kryptowalutowe BTC i inne stosują szereg rozwiązań tak, aby jak najlepiej zabezpieczyć środki zarówno swoje, jak i użytkowników. Jednak jako że łączny miesięczny wolumen obrotu największych giełd kryptowalut przekracza setki miliardów dolarów amerykańskich, giełdy kryptowalutowe stają się coraz popularniejszym targetem dla hakerów. Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo i wybrać najlepszą giełdą kryptowalut dla siebie?

Zwróć uwagę na opłaty – z reguły giełdy, które zachowują przejrzystość opłat i informują o nich swoich użytkowników, są godne zaufania. Ważnym elementem są także dostępne metody płatności online – przed wybraniem giełdy warto sprawdzić, jakie rodzaje płatności akceptuje. Większość giełd kryptowalutowych oferuje płatności PayPal, kartami kredytowymi lub z wykorzystaniem innych procesorów płatniczych. Na koniec skontroluj ogólne standardy bezpieczeństwa. Zaufane giełdy wykorzystują wysokie standardy uwierzytelniania danych i weryfikacji konta. Rygorystyczny proces wymusza wielokrotne zweryfikowanie tożsamości, co oznacza wysoki poziom zabezpieczeń stosowanych na giełdzie kryptowaluty.

Polska giełda kryptowalut – jaką wybrać?

Najlepsza giełda Bitcoin lub innych kryptowalut to giełda odpowiadająca na Twoje oczekiwania. Skorzystaj ze wskazówek pomagających w rozeznaniu i podejmij decyzję. Jeśli zależy  Ci na szybkich depozytach kartą kredytową lub debetową, najlepszych coinach i prostym panelu obsługi, giełda kryptowalut CoinCasso to miejsce dla Ciebie. Nasza wirtualna giełda obejmuje waluty: Bitcoin, Ethereum, Chainlink, Tether, Swipe, Serum, Unibright.

 

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022