Giełda kryptowalut bez weryfikacji | Kup i sprzedaj Bitcoin | CoinCasso Exchange

Jeśli szukasz giełdy kryptowalut bez weryfikacji, to dobrze trafiłeś.  CoinCasso jest pierwszą giełdą kryptowalut rodem z Polski, która stała się oficjalnym partnerem Paris Saint-Germain. Klub ten przyciągnął za sobą 400 milionów fanów z całego świata i jednocześnie potencjalnych przyszłych klientów platformy do wymiany kryptowalut. Więcej o tym partnerstwie można przeczytać na stronach polskich magazynów branżowych jak Fintek czy Comparic, a także u nas w tym artykule

Załóż swoje darmowe konto na giełdzie bez weryfikacji.

Giełda jest w pełni licencjonowana, i chociaż prowadzona przez Polaków, jest zarejestrowana w Estonii. Partnerstwo z tak dużą marką sportową jest tylko podpisem do weryfikacji rzetelności i wiarygodności firmy. CoinCasso to tak naprawdę polska giełda bitcoin, która nie wymaga weryfikacji do wymiany BTC czy innych topowych kryptowalut (podobnie jak Binance, giełda z Azji). To znaczy, że każdy nowy użytkownik, który zarejestruje konto, może dokonywać transakcji w parze do innej kryptowaluty. W przypadku rejestracji konta, podania danych osobowych i adresu email, możesz kupić kryptowaluty za BTC lub wymienić je na inne krypto. Limit na platformie wymiany CoinCasso w porównaniu do każdej innej giełdy nie jest ściśle określony.  W przypadku Binance to 2 BTC – zaraz po rejestracji konta i potwierdzeniu adresu email, kupisz inne krypto bezpośrednio za Bitcoina. Niestety przez ten limit możesz wypłacić kryptowaluty z tej giełdy, które nie przekraczającą łącznej wartości 2 BTC.  Bez znaczenia jest to, czy wypłacasz ETH, LTC, czy też inne kryptowaluty. Zawsze wartość transakcji wypłat przelicza cały proces do bitcoina. Oczywiście po dokonaniu weryfikacji konta, platforma Binance zwiększa limit na zakup i wypłatę każdej kryptowaluty oraz możliwość zasilenia za pomocą innych walut.

CoinCasso umożliwia handel i szybką wymianę jako giełda kryptowalut bez weryfikacji danych osobowych oraz bez limitu w porównaniu do Binance. Sama weryfikacja KYC, czyli weryfikacja tożsamości przebiega bardzo szybko, a w niektórych przypadkach niemal natychmiastowo. Dane użytkowników są bardzo bezpieczne – wszystko dzięki odpowiednim licencjom i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom.  Wystarczy zarejestrować konto za pomocą swoich danych i adresu email, a następnie potwierdzić link weryfikacji. To pozwala na dokonywanie transakcji za pomocą wielu dostępnych kryptowalut. W przyszłości giełda CoinCasso będzie pierwszą na świecie giełdą hybrydową. Oznacza to, że połączy giełdę scentralizowaną z giełdą zdecentralizowaną. O różnicach tych giełd kryptowalutowych możecie przeczytać tutaj.

giełda_kryptowalut-bez-weryfikacji

W niedalekiej przyszłości CoinCasso umożliwi handel w wielu innych kryptowalut, w pełni natychmiastową rejestrację, szybkie dokonanie weryfikacji i ekspresowe przelewy oraz płatność kartą. Wyobraź sobie, że po bardzo szybkiej rejestracji, podaniu danych i wpisaniu w formularzu swojego adresu email możesz natychmiastowo kupić kryptowaluty czy dokonać transakcji w parach do walut fiat, takich jak PLN.  Ze względu na prawo, praktycznie nie ma w tej chwili na rynku innej platformy, która oferuje tego typu rozwiązanie swoim klientom. Większość giełd bardzo ogranicza możliwości kupna czy dokonania przelewu, nawet po dodaniu wymaganego dokumentu. W CoinCasso możesz kupić lub sprzedać kryptowaluty, a także wymienić waluty fiat jak euro czy polski złoty do kryptowalut po szybkiej weryfikacji i wypłacić je całkowicie bezpłatnie.  Aktualnie giełda nie pobiera opłat przy dokonywaniu transakcji wypłat z konta na portfelu użytkownika.

Jak podsumować to w kilku zdaniach? Po pierwsze CoinCasso jest platformą, która pozwala użytkownikom na zasilenie swojego portfela za Bitcoiny bez weryfikacji. Z nami zrobisz to szybko, wygodnie i w pełni bezpiecznie. Po przejściu na pełną hybrydowość, CoinCasso będzie pierwszą i jedyną giełdą, która zapewni taką możliwość w 100%.  Po rejestracji konta i wpłacie na swój adres BTC, możesz kupić inne kryptowaluty bez limitu tak samo szybko – także bez limitu możesz je wypłacić. W przypadku transakcji w walutach fiat, po dokonaniu błyskawicznej weryfikacji, możesz zasilić swoje konto przez PLN, EUR, GBP, a w przyszłości także innych walut fiat. Zaraz po zatwierdzeniu przelewu możesz kupować kryptowaluty za ich pomocą.  Decentralizacja w prowadzeniu kont i portfeli użytkowników ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa płatności, pieniędzy oraz nie wymaga weryfikacji. Sama rejestracja jest dokonywana za pomocą klucza prywatnego, ale o tym rozwiązaniu więcej możesz dowiedzieć się tutaj. CoinCasso to w przyszłości także kantor Bitcoin bez rejestracji – dzięki współpracy z instytucjami płatniczymi te rozwiązania będą o poziom wyższe niż te, które świadczą inne kantory.  Aktualnie stworzyliśmy portfel, który należy do jednych z najbardziej bezpiecznych portfeli kryptowalut na świecie. Możesz go pobrać zupełnie za darmo na stronie ccwallet. Nasz portfel kryptowalut jest także dostępny na urządzenia mobilne.

giełda_kryptowalut-bez-weryfikacji

Zarabiaj z domu lub w dowolnym miejscu na kryptowalutach razem z CoinCasso.

Nasza firma oferuje wiele możliwości zarobkowych i inwestycyjnych w ramach nie tylko kryptowalut, ale także działań marketingowych. Dlatego przygotowaliśmy program afiliacyjny oferujący 10% zarobków od opłat każdej transakcji wykonanej przez poleconych osób na giełdzie.  Oznacza to, że “bez kosztów” masz możliwość zarobienia swoich pierwszych kryptowalut bez wychodzenia z domu. W programie afiliacyjnym możesz zarobić nawet do 50% opłaty od transakcji wykonywanych przez zaproszone przez ciebie osoby. 

Dodatkowym i ciekawym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby zacząć inwestowanie za nawet niewielkie kwoty, jest nasz autorski token CCX. CoinCasso rozdziela opłaty pobierane od transakcji pomiędzy użytkownikami w stosunku 80 do 20. Większość opłat transakcyjnych wędruje z powrotem do użytkowników CoinCassoo. Od marca jest dostęp do nowej platformy giełdowej CoinCasso, która zapewnia powyższe możliwości i wiele więcej. Inwestując środki finansowe w CoinCasso dywersyfikujesz swoje portfolio. Giełdy kryptowalut jest to przecież biznes online, ale działa jak tradycyjny biznes, podobny do kantorów – zarabia bez znaczenia czy rynek idzie w górę, czy w dół. Giełdy zarabiają na ilości dokonywanych transakcji, czyli im więcej użytkowników, tym lepiej.  Więcej informacji w tym temacie znajdziesz tutaj.

 

Kryptowalutowa edukacja, czyli Blockchain Academy

W firmie stawiamy także na edukację. Niektórzy wciąż zastanawiają się, co wybrać i które kryptowaluty kupić. Są też osoby, które nie wiedzą np. jak kupić Ethereum. Większość osób na świecie nie posiada jeszcze walut cyfrowych – głównym powodem jest brak wiedzy dotyczący tego, w jaki sposób mogą takie waluty kupić. Jak i gdzie zarejestrować konto i na której giełdzie? 

Naszym celem jest być giełdą numer jeden. Chcemy być najlepszym rozwiązaniem dla nowych i zaawansowanych użytkowników, a do wszystkiego, co tworzymy dokładamy pasję świata cyfrowego. Dlatego tak ważna jest edukacja nowych osób, których jest więcej niż tych, którzy są już w świecie krypto.  Wielu z nas, pomimo ogromnej medialnej popularności kryptowalut, wciąż zadaje takie pytania: “Czy Bitcoin jest bezpieczny?”, “Czy Bitcoin to najlepsza inwestycja?”, “W jaki sposób kupić kryptowaluty?” lub “Gdzie bezpiecznie można je przechowywać?”. My zapewniamy odpowiedzi na te pytania. 

Obserwując rynek kryptowalut od wielu lat widzimy, jak dynamicznie się rozwija, ale widzimy też jego słabe punkty, które możemy udoskonalać. Tworząc kryptowalutową edukację w postaci Blockchain Academy, spełniamy nasza misję mającą na celu przynieść obustronne korzyści i wygodę poruszania się po świecie cyfrowym, także tym finansowym.  W tej sekcji znajdą się wszelkie materiały pomocnicze – każdy bez znaczenia na poziom zaawansowania znajdzie swoje brakujące elementy, by jeszcze lepiej zrozumieć świat kryptowalut, ale także, by jeszcze łatwiej i bezpieczniej się po nim poruszać. 

Kryptowaluty zostały przecież stworzone po to, aby ułatwić i uwolnić transakcje na globalnych rynkach finansowych, a rozwiązania te powinny być dostępne dla każdego, bez znaczenia na obszar zamieszkania czy poziom majętności. Wiecej na temat kryptowalutowej edukacji i pierwszych krokach w Bitcoin dowiecie się tutaj.

giełda_kryptowalut-bez-weryfikacji

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022