Czym są kryptogry? Top 10 gier opartych na blockchain | CoinCasso Exchange

Branża gier niezmiennie przyciąga użytkowników ze wszystkich grup wiekowych. Nic więc dziwnego, że sektor blockchain zainteresował się tą grupą osób, dając im to czego potrzebują – kryptogry. Jednak nawet dla zapalonych graczy gry kryptowalutowe mogą być nieznanym terytorium. Na przykład, aby zacząć grać w gry oparte na blockchain, musisz posiadać kryptowaluty i portfel kryptowalutowy. Czytaj dalej i dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o fenomenie crypto gier (cryptogames).

Zrozumienie roli kryptowalut w grach

Gry blockchain to nowa forma na rynku gier. Dlatego nie ma się co dziwić, że nie ma jednej definicji terminu „cryptogame”. Mówiąc najogólniej, są to gry online, które obejmują przechowywanie tokenów w rozproszonym rejestrze znajdującym się na szczycie sieci kryptowalut. Konfiguracja umożliwia handel przedmiotami gry za pomocą aktywów kryptowalutowych. Tokeny można dalej konwertować i wymieniać na walutę fiducjarną.

Jak działają gry crypto?

Gracze online przyjmują strategie zarabiania, takie jak w aplikacji, reklamy, zakupy i marketing polecający. Mogąotrzymać za to dodatkowe monety, niestandardowe postacie i dodatkowe życia. Podobnie, gry bitcoin online pozwalają graczom na dokonywanie zakupów za pomocą tokenów.

Ponadto większość gier opiera się na „elemencie kolekcjonerskim”. Należy jednak pamiętać, że wciąż jesteśmy w pierwszej generacji takich gier. Dlatego w miarę dojrzewania branży prawdopodobnie będzie zawierać bardziej atrakcyjne gatunki i tematy.

Czym gry kryptowalutowe różnią się od zwykłych gier online?

Gry Blockchain działają na tej samej mechanice, co zwykłe gry online. Główna różnica polega na tym, że większość gier crypto nie akceptuje tradycyjnych walut. Transakcje odbywają się najczęściej w tokenach opartych na Ethereum. Co więcej, popularne gry kryptowalutowe są również zgodne ze standardowymi definicjami gier online i hazardu, takich jak ruletka, kasyno, blackjack, poker wideo itp. To sprawia, że ​​gry krypto i gry online są bardziej podobne niż inne.

Ponadto coraz większa liczba graczy online szuka gier blockchain, aby rozwiązać problemy związane z oszustwami i transakcjami, na które narażeni są gracze w grach online. Zdecentralizowana konfiguracja gier kryptowalutowych pomaga zwiększyć przejrzystość i poprawić poziom własności graczy. Uproszczone płatności poprawiają również kompatybilność między różnymi grami.

Ethereum

Jak zacząć grać?

Przed aktywnością na platformie blockchain należy spełnić kilka warunków wstępnych. Porozmawiajmy o nich.

Posiadanie kryptowaluty

W przeciwieństwie do zwykłych gier, gry kryptowalutowe wymagają od użytkownika dokonywania transakcji za pomocą kryptowalut. A ponieważ większość popularnych gier w tym zestawieniu opiera się na stabilnym łańcuchu blokowym Ethereum, musisz mieć Ether (ETH), aby grać. Możesz otworzyć konto, rejestrując się na renomowanej giełdzie kryptowalut, takiej jak www.coincasso.com, i zamienić swoją walutę fiducjarną na kryptowalutę. Rejestracja na naszej giełdzie kryptowalut https://app.coincasso.com/login jest niezwykle wygodna i bezpieczna.

Przechowywanie kryptowaluty

Upewnij się, że przechowujesz swoją walutę we właściwym typie portfela kryptowalutowego, aby była bezpieczna i dostępna. Portfele cyfrowe są najszybszą opcją w dzisiejszych czasach.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Wybór gry Crypto

Wreszcie jesteś gotowy, aby wybrać grę kryptowalutową, w którą chcesz zagrać. Pamiętaj, że gry kryptowalutowe nie są tak dobrze ustalone, jak główny sektor gier online. Nadal znajduje się w początkowej fazie; w rezultacie większość gier jest w wersji beta (a nawet alfa). Błędy i zakłócenia w grach są dość częste.

Jednak stając się zapalonym graczem krypto, pośrednio pomagasz programistom w stowrzeniu lepszego produktu. Twoje opinie użytkowników mogą pomóc im zdecydować, które funkcje należy ulepszyć, a które całkowicie pominąć.

Playing Cryptogames

10 najlepszych gier opartych na technologii Blockchain

# 10 Ethermon

Zaprojektowana na wzór popularnej gry online Pokemon, Ethermon to gra oparta na świecie potworów, która pozwala graczom zbierać i trenować różne potwory w miarę postępów w grze. Popularność Ethermon polega na jego doświadczeniu w rzeczywistości rozszerzonej.

# 9 Crypto Dozer

Crypto Dozer to Twój Coin Pusher z crypto zwrotem, w którym upuszczasz monety i zbierasz lalki. Każda lalka ma wartość, którą można zamienić na tokeny ETH. Te wartości są różne dla każdej lalki. Wartości lalek rosną wraz z poprawą twoich rankingów. Crypto Dozer to jedna z niewielu popularnych gier kryptowalutowych, w które można grać zarówno na telefonach komórkowych, jak i na komputerach PC.

Cryptodozer

# 8 Splinterlands

Splinterlands działa na blockchainie Steem. W grze karcianej każda karta działa jako element kolekcjonerski, który możesz posiadać i przechowywać w łańcuchu bloków. Możesz handlować lub wymieniać i kupować, jak tylko zechcesz. Z drugiej strony gra działa tylko w trybie przeglądarki. Mimo że ma elementy podobne do Pokemonów, które sprawiają, że chcesz grać w nią w podróży, ograniczenia przeglądarki są rozczarowujące. Temat gry jest ekscytujący – gracze mają kontakt z różnymi królestwami, muszą walczyć, aby wygrać i rozwijać się w grze.

Splinterlands

# 7 Gods Unchained

Gods Unchained to gra karciana, podobna do popularnej gry online, Hearthstone. Jednak w typ wypadku każdy rodzaj karty jest elementem tokenu ERC 721. W miarę postępów w grze gracze zdobywają zestawy kart do kolekcjonowania, tworząc talie rzadkich kart. Karty te są zasadniczo zasobami kryptowalutowymi, które są w całości własnością gracza. Można nimi łatwo handlować i wymieniać. W tę ekscytującą grę można grać w trybie dla jednego lub wielu graczy z cotygodniowymi konkursami. Dzięki dofinansowaniu w wysokości piętnastu milionów dolarów gra Gods Unchained ma świetlaną przyszłość.

Godsunchained.com

# 6 Forgotten Artifacts

Gra w poszukiwanie skarbów w lochach jest idealna dla osób, które szukają niekończącej się przygody. Gracze wyruszają na ekscytującą wyprawę, której celem jest odkrycie zapomnianych artefaktów ukrytych w intrygujących miejscach. Gdy wygrywają, zbierają tokeny ERC-1155.

Chociaż ta gra krypto jest oparta na popularnym temacie, użytkownicy muszą mieć portfel Enjin, aby grać i przechowywać swoje tokeny ERC-1155. To jedyny sposób, w jaki gracze mogą handlować swoimi tokenami w sieci blockchain.

# 5 OxUniverse

Box Universe to pomysłowa gra oparta na blockchain, przenosząca graczy w kosmos. Celem gry jest zdobywanie i kolonizowanie innych planet poprzez budowanie statków kosmicznych w celu eksploracji Wszechświata. Wszystkie planety mają swój unikalny zestaw postaci, zasobów i elementów, dzięki czemu każde doświadczenie jest inne. Przedmioty kolekcjonerskie i ich wartość zdobyta w trakcie gry są przechowywane w łańcuchu blokowym Ethereum. Dzięki temu gracze mają łatwy dostęp do swoich zarobków.

# 4 Neon District

Neon District to odpowiedź blockchaina na Blade Runner, Final Fantasy i inne tego typu gry Cyberpunk, które nadal przyciągają graczy z różnych grup wiekowych i środowisk.

Chociaż nie ma nic wyjątkowego w tej grze kryptowalutowej opartej na Cyberpunk RPG, to właśnie ta znajomość sprawia, że ​​gracze są uzależnieni od niej przez długi czas. Gra działa na podstawowych zasadach planowania strategicznego i walki o awans na Króla Dzielnicy Neonów, aby wygrać grę. Walcząc, zbierasz różne elementy postaci, zwiększając swoją siłę, status i umiejętności.

# 3 EOS Knight

Pod numerem 3 mamy grę mobilną EOS Knight opartą na łańcuchu bloków. Gra jest popularna w branży gier kryptowalutowych, ponieważ jest prosta i jest kompatybilna z urządzeniami z Androidem oraz iOS. Użytkownicy preferujący przeglądarkę rónież mogą grać w tę grę – za pomocą rozszerzenia Chrome.

Biorąc pod uwagę, że blockchain EOS jest aplikacją zdecentralizowaną, nie jest zaskoczeniem, że gra ma przyciągać szerokie grono graczy.

W grze wcielasz się w postać dzielnego rycerza, który walczy ze złem przy użyciu różnych elementów. Możesz także zbierać, wymieniać, kupować i handlować przedmiotami opartymi na EOS za pomocą inteligentnych kontraktów.

Eosknights.io

# 2 Mythereum

Na drugim miejscu polecamy kolekcjonerską grę karcianą Mythereum z 2018 roku. Jako pierwsza w historii gra karciana na blockchainie Ethereum, Mythereum z pewnością zasługuje na miejsce w pierwszej trójce.

Gra motywuje graczy do utrzymania swoich postaci przy życiu, aby wygrać – podobnie jak Pokemon czy The Gathering. Podobnie jak w przypadku tych gier, gracze w Mythereum rozpoczynają grę z całkowicie darmowymi kartami z edycji Survivor. Karty na różnych poziomach mają inne limity tappingu. Im wyższy poziom, tym wyższy limit. Z czasem zwiększa się z 30 do 50000 kart.

Pamiętaj, że te karty są zasobami blockchain. Użytkownicy mogą je wypłacać i przechowywać w portfelu Ethereum, aby w dowolnym momencie zmienić je lub zamienić na zwykłe waluty.

# 1 Spells Of Genesis

Spells of Genesis jest oparty na technologii blockchain, umożliwiającej użytkownikom wymianę kul lub zbieranie ich w miarę postępów w grze. Gracze mogą testować i tworzyć talie gier w świecie Askian.

Spells of Genesis zajmuje nasze pierwsze miejsce wyłącznie dlatego, że jest to pierwsza w historii gra fabularna (RPG) na rynku gier kryptowalutowych. Ta gra Bitcoin zawiera elementy rozrywkowe związane z kartami kolekcjonerskimi, a także standardowe funkcje zręcznościowe. Co więcej? Gra Spells of Genesis jest całkowicie darmowa, co czyni ją doskonałym punktem wyjścia dla początkujących graczy Bitcoin.

Spells of Genesis pozwala graczom nagradzać przypływy i przedmioty, które mogą zebrać, wygrywając. Co ciekawe, te kolekcje mogą być przechowywane w łańcuchu bloków. Innymi słowy, zaklęcia Genesis działają jako bariera dla każdego, kto jest zainteresowany gromadzeniem bitcoinów (BTC). Ale to nie wszystko. Podobnie jak większość innych gier krypto, użytkownicy mogą wymieniać lub wycofywać elementy kryptowalutowe i konwertować je na waluty fiducjarne.

Spellsofgenesis

#Bonus CoinsLoot z algorytmem „Provably fair”

Na koniec spójrz na CoinsLoot. To nie jest gra, to coś więcej! CoinsLoot to pierwsza tego typu zdecentralizowana aplikacja oparta na blockchain Ethereum, która umożliwia użytkownikom kupowanie skrzynek z łupami za pomocą USDT, ERC-20, a następnie otwieranie ich w celu odkrycia nagrody. Mechanizm jest podobny do mechanizmu szybkiej wymiany używanego na zwykłych giełdach, ale CoinsLoot dodał do niego element rozrywki, jednocześnie umożliwiając użytkownikom zdobywanie ulubionych kryptowalut i dywersyfikację ich portfela. Najlepsze jest to, że nie możesz otrzymać przedmiotu o wartości mniejszej niż początkowa wpłata! Płacisz opłatę 10% gdy otwierasz skrzynkę.

Jedną z sił napędowych powstania CoinsLoot było nadanie pikanterii procesowi handlu i inwestowania w kryptowaluty. Ludzie będą mieli więcej radości ze sprzedaży kryptowalut z systemem opartym na nagrodach i będą mogli uzyskać bezpłatne kryptowaluty i / lub produkty ze świata rzeczywistego.

Co więcej, CoinsLoot jest nominowany do nagrody „Najlepszy projekt roku NFT” na AIBC Summit Dubai!

Jak więc zarabiać pieniądze na grach kryptowalutowych?

Jak widać, zarabianie jest kluczowym elementem wszystkich popularnych gier kryptowalutowych. W niektórych grach możesz także wydobywać tokeny; większość z nich pozwala na konwersję zgromadzonych wartości na aktywa kryptowalutowe, które można przechowywać w łańcuchu bloków. W idealnym przypadku każdy gracz musi wyszukiwać i przechowywać swoje aktywa kryptowalutowe w bezpiecznym portfelu, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.

Zdobyte w ten sposób żetony są w całości własnością gracza. Gracz może wymienić je na inne aktywa kryptowalutowe lub zatrzymać je i wypłacić w zamian za waluty fiducjarne.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Kryptowaluty i branża gier

Ponieważ gry kryptowalutowe ewoluują i ulepszają się, kryptowaluty już wkraczają do głównych gier online. Zdecentralizowana platforma aktywów kryptograficznych jest idealna do rozwiązywania kilku istniejących problemów, w tym oszustw. Poniżej omówiono niektóre istotne korzyści płynące z używania kryptowaluty w branży gier online.

Transakcje w czasie rzeczywistym

Bez pośredników i stron trzecich transakcje między dwiema stronami są prawie natychmiastowe i bez żadnych opóźnień. Usunięcie pośredników umożliwia również graczom szybszy dostęp do ich gier. Ponadto programiści gier mogą sprzedawać swoje oprogramowanie w środowisku blockchain nawet poza areną sklepów z aplikacjami.

Bezpieczeństwo

Świat gier online jest pełen oszustw i problemów. W przeciwieństwie do gier kryptograficznych, użytkownicy muszą dokonywać zakupów online, podając swoje dane. Z kryptowalutą jako sposobem transakcji, zakupy online w grze są bezpieczniejsze. Ponadto zapobiega hakowaniu lub nielegalnemu handlowi aktywami.

Blockchain Technology Concept

Łatwość i elastyczność

Kryptowaluta znosi ograniczenia geograficzne i cyfrowe, umożliwiając graczom grę na arenie międzynarodowej bez narażania ich bezpieczeństwa lub wysokich kursów wymiany. Jako waluta globalna, tokeny zapewniają graczom elastyczność w wycofywaniu środków z dowolnego miejsca bez napotykania standardowych ograniczeń dotyczących waluty fiducjarnej.

Zapobiegaj kradzieży tożsamości

Niewiele gier online ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa Twojej tożsamości tak samo, jak Twoich pieniędzy. Z drugiej strony gry kryptowalutowe online zapewniają użytkownikom bezpieczniejsze i wygodniejsze środowisko do bezpiecznego udostępniania informacji i danych. Anonimowy charakter łańcucha bloków pozwala, delikatnie mówiąc, na dyskretne zakupy.

Zwiększona wartość

Nie ma wątpliwości, że transakcje dokonywane na kryptowalutach są znacznie bardziej opłacalne niż tradycyjne metody, w tym przelewy bankowe i karty kredytowe. Kryptowaluty takie jak Bitcoin (BTC) nie wiążą się z żadnymi ukrytymi opłatami, a pieniądze są przesyłane natychmiast. Nie ma kosztów wymiany ani opłat manipulacyjnych. Dlatego z pewnością jest to bardziej zaufane środowisko zarówno dla programistów, jak i graczy. Możesz czerpać korzyści z gier online przy użyciu kryptowaluty z pierwszej ręki, otwierając konto na https://app.coincasso.com/login.

Końcowe przemyślenia

Jesteśmy daleko od czasów, kiedy kryptowaluta była postrzegana jako złożona technologia, ograniczona do domeny deweloperskiej. Chociaż jest to nadal dość trudna techniczne, bez wątpienia, branża gier kryptograficznych cały czas się poszerza. Korzyści dla graczy są nieograniczone. Ogólnie rzecz biorąc, świat gier kryptograficznych ma ogromny potencjał do modyfikowania i ulepszania całej rozgrywki graczy. Jednak większość gier jest nadal w fazie beta, więc nie znamy ich pełnego potencjału.

Lubisz gry oparte na blockchain? Czy grałeś w którąś z tych gier kryptograficznych?

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022