Cryptosteel – unikatowy portfel kryptowalut z Polski | CoinCasso Exchange

Szukasz bezpiecznego rozwiązania do przechowywania wszystkich cennych danych? Cóż, przedstawiamy do dyspozycji ekskluzywne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych, a jednocześnie sprzętowy portfel kryptowalut, który umożliwia zabezpieczenie wszystkich ważnych informacji. Portfel lub kapsuła Cryptosteel to wielka innowacja na rynku portfeli sprzętowych. Możesz przechowywać swoje recovery seed (ziarenka odzyskiwania ) na tym solidnym portfelu sprzętowym, aby uzyskać wyjątkowy stopień bezpieczeństwa. Kaseta została zaprojektowana tak, aby sprostać ekstremalnym warunkom środowiskowym. Co więcej, cryptosteel posiada wiele ekskluzywnych cech, o których dowiesz się w kolejnych sekcjach.

Co to jest portfel Cryptosteel?

Zacznijmy ten artykuł od zrozumienia, czym jest kapsułka lub portfel Cryptosteel. Po pierwsze, jest to jeden z najlepszych portfeli do przechowywania kluczy prywatnych wraz z hasłami i materiałem do odzyskiwania krypto-portfeli. Mnemonik Cryptosteel to unikalne urządzenie zaprojektowane, aby zapobiec ingerencji osób trzecich. W przeciwieństwie do innych portfeli sprzętowych, ten wykorzystuje odwieczną koncepcję grawerowania, która dodatkowo nadała współczesny charakter dzięki formatowi montażu DIY, a także materiałom. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów, takich jak stal i płytki, jest on ognioodporny, nierdzewny, a także zapobiega rdzewieniu. Jego odporność na ogień wynosi do 1200 ° C w nieoczekiwanych przypadkach.

Cryptosteel Laptop
Cryptosteel on Laptop (source: cryptosteel.com)

Filozofia kryptowalut

Ważnym pytaniem, które przychodzi na myśl, jest to, co doprowadziło do stworzenia czegoś tak ekskluzywnego i skutecznego. Cóż, twórcy tego wyjątkowego portfela chcieli rozwiązać problemy użytkowników Bitcoin, aby zachować kopię zapasową swoich seed’ów (ziaren). W końcu stworzyli coś przydatnego dla użytkowników kryptowalut, a także dla giełd kryptograficznych. Urządzenie zapobiega niedoskonałościom bezpieczeństwa w dobie nowoczesnych technologii. Wsparcie udzielane przez różnych użytkowników kryptowalut, ostatecznie doprowadziło do powstania kapsuły Cryptosteel. Te sprytne kapsułki są kompatybilne z różnymi algorytmami, a także portfelami, takimi jak KeepKey, Trezor i Ledger.

Cryptosteel With Trezor T
Cryptosteel With Trezor T (source: cryptosteel.com)

Innowatorzy kryptowalut!

Kapsuła Cryptosteel powstała w Polsce w wyniku udanego projektu finansowania społecznościowego zainicjowanego przez ich spółkę macierzystą – Sword Ltd. Ponadto tworzenie kopii zapasowych w trybie offline w metalu było również obsługiwane przez firmę Blockstream, która jest wiodącą firmą technologiczną. Platforma powstała w 2017 roku, aby pomóc ludziom zabezpieczyć swoje klucze. Pomysł polegał na wykorzystaniu produktów portfela sprzętowego w celu zabezpieczenia frazy odzyskiwania, a także danych. Cryptosteel posiada obecnie znaczne zapasy kapsułek, aby zapewnić odpowiednią podaż na całym świecie.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Jak produkowane są portfele Cryptosteel?

Bity do kasety Cryptosteel są opracowywane w Polsce, w przeciwieństwie do innych elementów, które są sprowadzane do produkcji z Chin.

Ponieważ cały produkt jest wytwarzany we własnych jednostkach firmy, mogą one jednocześnie uczynić produkt doskonałym. Wysoki nacisk na jakość produktów pozwala firmie wnieść również swój wkład w gospodarkę. Jednym z ciekawszych aspektów portfeli sprzętowych Cryptosteel jest to, że mają niesamowite opakowanie. Opakowanie oparte jest na grafice stworzonej przez francuskiego i japońskiego artystę Rafaela Akahirę. Projekt ich opakowania naprawdę ucieleśnia myśl i inspirację stojącą za urządzeniem. Naklejka i inne elementy opakowania sprawiają, że wygląda oszałamiająco.

Cryptosteel Closed
Cryptosteel Closed (source: cryptosteel.com)

Sposób na użycie kasety Cryptosteel!

Aby skorzystać z kasety wystarczy ją otworzyć i rozłożyć uchylny front oraz panele. Następnie postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

 1. Odblokuj “urządzenie”. Śrubę należy przesuwać w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara w kierunku poziomym.
 2. Dalej musisz odblokować zastawkę. Aby to zrobić, możesz użyć płytek, aby przesunąć dźwignię znajdującą się w długiej szczelinie.
 3. Następnie musisz wyjąć zastawkę. Upewnij się, że dźwignia jest wciśnięta podczas jej wyjmowania.
 4. Dodaj kafelki z literami. Wprowadzć swoje poufne informacje, a także upewnij się, że załadowałeś wszystkie wiersze. Aby przechowywać frazy zabezpieczające, wystarczy dodać początkowe 4 znaki. W przypadku, gdy słowo ma tylko 3 znaki, weź pustą płytkę, aby wypełnić pozostałą przestrzeń. Umieść płytki na gładkiej powierzchni, zanim umieścisz je z powrotem w gniazdach. Użyj wielkich liter, aby dodać informacje. Upewnij się, że używasz obu paneli.
 5. Uszczelnij kasetę. Musisz zamknąć ramkę i przesuwać śrubę zgodnie z ruchem wskazówek zegara w sposób pionowy. To po prostu przeciwieństwo sposobu, w jaki go otworzyłeś. Nie zapomnij dodać kłódki, aby zapobiec wypadnięciu kafelków ze słowami.

Jak działa Cryptosteel?

Kapsuła Cryptosteel, kieszonkowe urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej, to kapsuła zabezpieczająca, która pozwala na przechowywanie różnego rodzaju ważnych informacji, w tym danych karty kredytowej, adresy odzyskiwania, adresy nasion Bitcoin i różne inne hasła. Kapsuła pozwala na stemplowanie w postaci kafelów. Dodatkowo uzyskuje wyjątkową trwałość. Hasła, kody lub inne informacje są składane za pomocą częściowo losowego zestawu kafelków. Możesz zablokować żądaną sekwencję w kasecie Cryptosteel, aby uzyskać trwałe przechowywanie bez względu na warunki. Nie musisz się o nic martwić! Bez względu na to, czy wybuchnie pożar domu, czy trzęsienie ziemi, kapsuła przetrwa. To najlepszy sposób na zapewnienie całkowitego bezpieczeństwa informacji.

Kaseta Cryptosteel zawiera zestaw ponad 800 płytek ze stali nierdzewnej z nadrukowanymi znakami ASCII, które są wygrawerowane na określonej stronie. Każdy może zapisać więcej niż 123 znaki informacji i nic nie zostanie uszkodzone. Kaseta Cryptosteel może zablokować cenne dane do 96 znaków. Produkt może być używany z różnymi pakietami listów.

Jak otworzyć Cryptosteel?

Możesz zacząć używać kapsułek natychmiast po otrzymaniu przesyłki. Aby dodać znaki i zabezpieczyć wrażliwe dane, możesz wykonać kroki podane powyżej. Ponadto, po zabezpieczeniu płytek, zamknij zasuwkę. Otwarcie portfela trochę trwa, dlatego jeśli potrzebujesz szybko, naucz się otwierać kapsułkę wcześniej. Różne witryny z recenzjami pokazują, że otwarcie Cryptosteel jest proste, ale trochę długotrwałe.

Cryptosteel Unlocked With Letters
Cryptosteel Unlocked With Letters (source: cryptosteel.com)

Gdzie kupić Cryptosteel?

Możesz kupić kapsułki Cryptosteel na oficjalnej stronie internetowej, która oferowałaby bezpłatną wysyłkę przy określonej kwocie zakupu. Ponadto dostępna jest tylko jedna opcja kolorystyczna, tj. stalowoszara. Na oficjalnej stronie internetowej możesz znaleźć obszerne alternatywy dla głównego produktu. Przejrzyj każdą opcję, a następnie dokonaj wyboru idealnego dla siebie. Pojedyncza kaseta na stronie produceta kosztuje około 133 Euro, a kapsuła 91 euro.

Rodzaje kluczy do przechowywania w Cryptosteel.

Jest to jeden z portfeli sprzętowych, który obsługuje wiele formatów i słów do zabezpieczania informacji oraz kluczy prywatnych. Zapoznaj się z różnymi obsługiwanymi formatami.

 • BIP39 zawiera 12-wyrazowe nasiona odzyskiwania bez skrótu.
 • BIP39 z 4-literowymi skrótami na 20 nasion regeneracyjnych.
 • BIP32
 • Shamir Backup SLIP0039
 • Nasiona Monero Mnemonic
 • WIF
 • Kody PIN
 • Losowe hasła ASCII
 • Współrzędne GPS
 • Cyfry konta ubezpieczeniowego
 • Poświadczenia konta bankowego
 • Hasła główne
 • Kody Rainbow
 • Haiku i Poems
 • Kody krzywych eliptycznych i nie tylko.
Cryptosteel Mix
Cryptosteel Mix (source: cryptosteel.com)

Dlaczego potrzebujesz kapsułek CryptoSteel?

Jeśli handlujesz na giełdach kryptowalut lub na ryzykownych rynkach i platformach finansowych, posiadanie tego portfela lub jego akcji ma kluczowe znaczenie. To narzędzie do tworzenia kopii zapasowych jest idealne do autonomicznych opcji przechowywania kodów odzyskiwania Bitcoin i wielu innych. CoinCasso, jako giełda kryptowalut podkreśla zalety wykorzystania Cryptosteel. Konstrukcja tego solidnego metalowego przedmiotu jest niezwykle wytrzymała i dodatkowo zapewnia odpowiednie rozwiązanie zabezpieczające. Co najważniejsze, projekt jest odporny na hakerów.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Funkcje Cryptosteel Capsule

Dostępny jest także inny model i opcje produktu w magazynie Cryptosteel, więc mogą występować pewne niewielkie różnice w funkcjach, jednak podstawowy model obejmuje 24 czterocyfrowych ciągów znaków, a także 245 kafelków z dużymi literami. Poza tym ma puste płytki podłogowe, które pomagają w tworzeniu 3-literowych słów mnemonicznych. Co więcej, cechy wszystkich produktów Cryptosteel są o wiele bardziej interesujące i ekskluzywne niż alternatywa Cryptosteel.

Cryptosteel Capsule Sliding Tiles
Cryptosteel Capsule Sliding Tiles (source: cryptosteel.com)

Korzyści z Cryptosteel Mnemonic

Cryptosteel, będąc jednym ze słynnych niezniszczalnych portfeli, ma do zaoferowania wiele ciekawych funkcji. Możesz mieć pewność co do bezpieczeństwa ich danych osobowych, które mogą wpłynąć na Twoje finanse. Struktura zapewnia łatwe przechowywanie haseł. Co więcej, jego kompatybilność z Ledger Nano S & X oraz dwoma modelami Trezora czyni go bardzo użytecznym i pożądanym. Najlepszym aspektem kapsuły Cryptosteel jest fakt, że żadne słowo nie jest wyświetlane bezpośrednio.

Czego można się spodziewać po Cryptosteel?

Centralizacja informacji może skutkować wyższym ryzykiem dla integralności liter i wartości, jakie przechowują. W związku z tym modele Cryptosteel umożliwiłyby rejestrację sprzętu lub zapis klucza Bitcoin w celu zabezpieczenia zasobów cyfrowych i innych haseł.

Jakość, bezpieczeństwo i dyskrecja

Cryptosteel to polska innowacja stworzona przez zespół ekspertów metalurgów, którzy dostarczają gotowe produkty portfelowe o wyjątkowej jakości. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, Cryptosteel zapewnił wyższą wydajność i trwałe bezpieczeństwo Twoich haseł. Do produkcji użyto stali nierdzewnej ASI 304, co sprawia, że ​​portfel jest odporny na korozję i ogień, a także jest lekki. Możesz go przechowywać w bezpiecznym miejscu i dodatkowo zapewnić całkowitą dyskrecję.

Płytki

Ekskluzywny portfel zapasowy jest wyposażony w tabliczki znamionowe, czyli jeden z najważniejszych elementów produktu. Każda jednostka składa się z zapasu płytek, które są wyposażone w znaki ASCII zawierające maksymalnie 96 zmiennych. Obejmują one również znaki specjalne i cyfry. Oferuje pełny zestaw znaków dla wszystkich typów nasion odzyskiwania portfela i większości ciągów szesnastkowych do 123 znaków, a także 55 znaków losowych ciągów ASCII. Płytki te posiadają głęboki nadruk płytek, aby przedłużyć ich wytrzymałość. Dzięki dużym czcionkom czytanie jest łatwe. Ponadto małe lub małe litery mają rozróżnienie na podstawie projektu graficznego. Każdy produkt ma również płytki zamykające, które mogą służyć jako zamknięcie. Ogólnie rzecz biorąc, płytki są niezwykle wytrzymałe i przydatne.

Cryptosteel Letter Container Detail
Cryptosteel Letter Container Detail (source: cryptosteel.com)

Zastosowanie Germain ze stali nierdzewnej

Sprwność kapsułki Cryptosteel można stwierdzić na podstawie perfekcyjnego wykorzystania stali nierdzewnej Germain. Końcówki kapsuł są produkowane z gatunku stali 303, 316 i 304. Gatunek stali nierdzewnej 304 ma takie cechy, jak zapobieganie przegrzaniu, wytrzymałość i zapobieganie zużyciu. Gatunek stali 316 zapewnia wyjątkową ochronę przed korozją. Stal gatunku 303 jest przystosowana do obróbki mechanicznej, dzięki czemu zapewnia wyjątkowe korzyści. Dzięki tym gatunkom stali i niemieckiej technologii stali powstało urządzenie idealne.

Próba ciepła

Kaseta Cryptosteel przeszła różne testy. Po latach badań i rozwoju ekskluzywna kapsuła zaczęła funkcjonować w obiegu. Twoje hasła oparte na słowach są bezpieczne. Cryptosteel został przetestowany w różnych testach cieplnych, aby upewnić się, że jest bezpieczny również w ekstremalnych warunkach. Po przejściu testów końcowych produkt był gotowy do wysyłki w różnych krajach. Produkt jest głównie eksportowany do krajów o największej liczbie użytkowników kryptowalut, takich jak Ameryka.

Wysoka elastyczność

Dzięki perfekcyjnemu zastosowaniu regulowanych separatorów kapsuła wyróżnia się wieloma alternatywami użycia. Większość zamienników oferuje po prostu 96 liter, jednak opisywany sprzęt przenosi elastyczność na inny poziom – z pojemnością 123 znaków. Możesz dodać losowe hasło lub listę haseł i zapisać kopię zapasową na wieki. To wydanie zajmuje się 12-słowowym nasieniem mnemonicznym lub początkowymi 4 literami mnemotechnicznego ziarna utworzonego z 25 fraz wyrazowych.

Najlepsze wykorzystanie Cryptosteel

Aby zabezpieczyć swój adres Bitcoin uzyskany z giełdy kryptowalut CoinCasso, możesz użyć tego ekskluzywnego urządzenia. Możesz być na bieżąco z różnymi portfelami, takimi jak CCWalletapp. Możesz również zwiększyć poziom bezpieczeństwa, zabezpieczając różne portfele w różnych lokalizacjach. Ważne jest również, aby oddzielić portfele kryptowalut, aby w przypadku zagrożenia ocalić kopię zapasową. Zdobądź wymagany zapas kaset i przechowuj listę swoich haseł w bezpiecznym miejscu. Długoterminowe funkcje przechowywania Cryptosteel zabezpieczają krytyczny klucz Bitcoin i sprawiają, że Twoje transakcje cyfrowe są bezpieczne.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Za i przeciw

Zalety

 • Nieograniczona różnorodność płytek umożliwiająca tworzenie różnych kombinacji haseł i słów.
 • Dożywotnia gwarancja, która sprzyja wyjątkowej satysfakcji.

Wady

 • Rozwiązanie może wydawać się trochę drogie, szczegółnie jeśli będziemy potrzebować kilku urzadzeń do przechowywania najważniejszych danych.
 • W przypadku braku zamknięcia płytki, taca może się rozsypać

Podusmowanie

Podsumowując, Cryptosteel jest wyjątkowy i bardzo korzystny w zabezpieczaniu haseł oraz narzędzi kryptowalutowych. Ponieważ cały proces ochrony jest wykonywany w trybie offline, Twoje informacje i cenne zasoby są wolne od jakichkolwiek naruszeń bezpieczeństwa online. Skorzystaj z odpowiedniej oferty z bezpłatną wysyłką.

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022