BTC do GBP | Zobacz wykres i kup w najlepszym momencie | CoinCasso Exchange

Chcesz kupić Bitcoin za GBP? To najlepsze miejsce na wymianę. Głęboki rynek w parze BTC do GBP z najlepszym kursem wymiany. Poniższy wykres pokazuje historię handlu walutami między BTC a GBP.

btc to gbp

Zarejestruj się już dziś za darmo, aby handlować na platformie wymiany kryptowalut.

Rynek brytyjski otwiera się na Bitcoin z GBP

Na naszej stronie internetowej będzie można sprawdzić bieżącą wartość Bitcoin, w stosunku do funta brytyjskiego oraz historię jego najlepszego kursu. CoinCasso jako giełda kryptowaluta oferuje szybką i łatwą rejestrację dla mieszkańców  Wielkiej Brytanii za pomocą kont w funtach brytyjskich. Wszystkie dane po rejestracji pozostają w UE i są w 100% zabezpieczone. Już wkrótce  uruchomimy większą płynność w funtach brytyjskich w parze handlowej do BTC, a także do innych kryptowalut.

Jesteśmy przygotowani do obsługi wielu użytkowników z dużą ilością danych transakcyjnych na dowolnych rynkach w przyszłości. To pozwala naszym użytkownikom kupować lub sprzedawać BTC i zarabiać na handlu w stosunku do funta brytyjskiego. Market BTC GBP zostanie otwarty do wykorzystania nie tylko na naszej stronie internetowej, ale także przy użyciu naszego bankomatu BTC GBP, który pozwala handlować kryptowalutami za pomocą gotówki  i to wciąż z najlepszym kursem wymiany walut.

Jeśli chcesz handlować parą BTC za GBP lub po prostu kupić lub sprzedać BTC lub inną cyfrową walutę za funt brytyjski z najlepszą ceną, po prostu otwórz konto. Rejestracja oraz otwarcie własnego konta na giełdzie kryptowalut CoinCasso – jest prostsze, niż myślisz.  

btc do gbp

Czy Bitcoin jest legalny w Wielkiej Brytanii?

Oczywiście, że jest. Bitcoin jest legalny w 99% krajów na świecie. Jednak wartość Bitcoina jest niestabilna ze względu na charakter prawa rynkowego – popytu i podaży.

Jak długo trwa wydobycie 1 Bitcoina?

W ostatnich latach, aby wydobyć 1 Bitcoin, wystarczył tylko komputer. Obecnie wydobycie jest dedykowane tylko do ściśle określonych maszyn, które pozwalają połączyć się w puli do wydobywania Bitcoinów. Z powodu wzrostu trudności wydobycia, która zwiększała się proporcjonalnie wraz ze wzrostem kursu Bitcoina, wydobycie (ang. “mining”) jest dedykowany tylko dla zaawansowanych użytkowników oraz firm, które zajmują się tym zawodowo.

Najlepsza cena zakupu Bitcoin?

Przy zakupie Bitcoin nigdy nie ma najlepszej ceny – jest to trudne do przewidzenia. Wszystko zależy od aktualnej sytuacji geopolitycznej i analizy rynkowej. Jeśli jesteś niedoświadczonym inwestorem, nie powinieneś kupować Bitcoinów, bez ustalania własnych limitów i możliwości. Cena może się bardzo szybko zmienić w ciągu zaledwie kilku sekund. Dla początkujących zdecydowanie zalecamy używanie mniejszej ilości środków do kupowania lub sprzedawania Bitcoinów w GBP, USD lub innej walucie. Dopiero po jakimś czasie warto wejść w większy wolumen. Oczywiście znajdą się osoby, dla których wydanie kilkuset tysięcy dolarów czy funtów na handel kryptowalutami nie jest dużym wyzwaniem. Jednak wielu zaleca, aby portfolio inwestycyjne w kryptowaluty nie było większe niż 20-30% całkowitej puli inwestycyjnej. 

Czy kurs Bitcoin pójdzie w górę? Kiedy cena Bitcoina idzie wyżej?

Pytanie brzmi: kiedy. Kurs Bitcoina zawsze idzie do góry w momencie popytu. To jasne, że przy każdej niestabilnej sytuacji na rynku, ​​BTC reaguje pewnym kierunku: w górę lub w dół w stosunku do USD czy GBP. Trudno jest przewidzieć cenę, ponieważ trudno przewidzieć reakcje ludzi. W ostatnich latach obserwujemy duże ruchy na cenie BTC w stosunku do GBP, a także różnych innych par. Ruchy te opierają się na wydarzeniach geopolitycznych i globalnych, a także technologii, która je powoduje zmniejszenie wydobycia (podaży) BTC o połowę tzw. halving.

Zgodnie z podstawowymi danymi o cenie i wolumenie możemy zaobserwować kilka dużych ruchów:

  • Mt. GOX został zhakowany Bitcoin spada.
  • Bitcoin zaczął rosnąć w 2017 r. Po zmniejszeniu wydobycia o połowę, Bitcoin osiągnął bardzo wysoką wartość blisko 20 000 USD, a następnie spadł tuż po tym, jak chiński rząd zakazał wymiany kryptowalut (obecnie sytuacja się zmienia).
  • Podobnie dzieje się z BTC w 2020 r. Kiedy społeczność Bitcoin czeka na halving z nadzieją, że w najbliższej przyszłości coin osiągnie wysoki poziom. Rok 2020 cechuje się bardzo stabilnym wzrostem – zmieniło to jednak koronawirus, który wywołał panikę na każdym rynku. To powoduje bardzo niestabilną cenę na rynku, również na rynku BTC do GBP.
  • Dzieje się tak jednak w każdej walucie. Teraz rynek przygotowuje się do zmniejszenia podaży o połowę, więc możemy spodziewać się kolejnego ruchu BTC. Ze względu na oczekiwany popyt, w przyszłości BTC powinien wzrosnąć.
  • Bardzo ważne jest to, że ostatni poważny globalny kryzys gospodarczy miał miejsce w 2008 r., przed stworzeniem BTC. Oznacza to, że ​​w przypadku nowego kryzysu inwestorzy będą mogli uciec ze swoim funduszem nie tylko w ZŁOTO, ale także w BTC i inne waluty cyfrowe.
  • Wszystkie ruchy, które możemy zaobserwować na wolumenie obrotu BTC w niestabilnej sytuacji w 2020 r.,  pokazują rekord wolumenu. Wielu handlowców składa ofertę kupna, a wielu sprzedaje BTC.

Handel BTC i wiele więcej

CoinCasso jest jedną z giełd oferujących kryptowaluty do GBP. Pozwala również na płatności za pomocą GBP, aby kupić monety z użyciem kart kredytowych lub debetowych za niskie opłaty. Nasza bankowość GBP jest przeznaczona na rynek brytyjski i ma siedzibę w Wielkiej Brytanii. Jest to bankowość przyjazna kryptowalutom. W połączeniu z szybkim i bezpiecznym procesem KYC, CoinCasso jest najlepszą platformą do kupowania lub sprzedawania Bitcoinów dla użytkowników w Wielkiej Brytanii.

Lista kryptowalut i nowe pary monet

W najbliższej przyszłości dodamy więcej par transakcyjnych dla użytkowników GBP, takich jak: LTC do GBP, ETH do GBP i wiele tokenów opartych na technologii ERC-20. Skontaktuj się z nami bezpośrednio na [email protected], jeśli szukasz platformy handlowej do wystawiania tokenów z niską opłatą lub bez opłaty. Wymagany jest minimalny poziom danych, aby móc wystawić z nami nowe kryptowaluty w 2020 r., a proces wystawiania nowych monet zajmuje nie więcej niż 10-20 dni.

Karta debetowa GBP połączona z rynkiem kryptowalut

W tym roku (2020) wdrażamy karty debetowe GBP dla użytkowników. Wyobraź sobie, że twoja nowa karta debetowa, VISA lub MasterCard, pozwala niemal natychmiast zapłacić za kryptowaluty, które właśnie sprzedałeś i otrzymałeś w walucie GBP. Ciężko pracujemy nad wdrożeniem tej karty za mniej niż 6 miesięcy będziesz mógł szybko i wygodnie handlować GBP na BTC z użyciem karty debetowej. Aktualnie pracujemy nad poprawą głębokości tej pary tak, aby zapewnić naszym użytkownikom najlepszą jakość handlu. Wielkość płynności jest bardzo ważna dla każdej pary na każdej platformie wymiany kryptowalut.

Zarabiaj na GBP dzięki krypto

Teraz oferujemy 35 $ premii po rejestracji premia jest wypłacana za pomocą naszych tokenów CCX. Ponadto, jeśli jesteś dobrym marketingowcem lub chciałbyś zacząć zarabiać pieniądze, które śmiało nazywamy pasywnym dochodem masz teraz szansę. Pomożesz nam również na globalny wzrost w strefie GBP. Po rejestracji skorzystaj z sekcji afiliacyjnej, skopiuj swój link i udostępnij go znajomym oraz na każdej swojej stronie internetowej zarabiasz pieniądze za każdym razem, gdy zaproszeni przez Ciebie znajomi poleceni handlują. Razem rozwiniemy rynek krypto w strefie GBP oraz globalnie. Chcesz odebrać 35 $ za rejestrację? 

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022