Boty do handlu kryptowalutami. Jak używać botów do kryptowalut? | CoinCasso Exchange
Boty do kryptowalut

W świecie kryptowalut zarabianie zysków zależy przede wszystkim od tego, jak szybko dana osoba zawiera umowę na aktywa cyfrowe. Nie chodzi tylko o duże straty, nawet niewielka strata może przynieść zauważalne szkody w finansach. Na pomoc przychodzą boty do handlowania kryptowalutami. Zaprojektowane z wykorzystaniem zaawansowanych algorytmów, boty do kryptowalut mają na celu ułatwienie każdemu traderowi, czy to początkującemu, czy profesjonaliście. Zajmują wyjątkową pozycję na rynku kryptowalut i oczekujemy od nich, że ułatwią użytkownikom korzystanie z tego, co najlepsze.

Boty do handlu kryptowalutami – wprowadznie

Nazywane programami do kryptowalut, boty giełdowe są odpowiedzialne za automatyzację handlu aktywami w imieniu traderów. Zazwyczaj przedsiębiorca lub inwestor musi siedzieć przed systemem i ręcznie wybierać kryptowalutę, którą chce handlować. W tym wypadku będzie musiał przeanalizować scenariusz rynkowy i trendy, a następnie określić właściwy czas na wymianę ich na inny zasób cyfrowy.

W przeciwieństwie do tego, za pomocą botów do kryptowalut analiza jest wykonywana automatycznie, a statystyki rynkowe są interpretowane. Boty potrafią zbierać dane rynkowe, opracowywać ich interpretację, oceniać ryzyko rynkowe i proponować odpowiedni moment na zawarcie transakcji. Na przykład bot handlujący kryptowalutami można skonfigurować do zakupu bitcoinów, aby powiadamiał, gdy ich cena spadnie z określonego limitu.

Dzięki takiemu udogodnieniu dość łatwo jest zaoszczędzić czas i pieniądze. Te boty giełdowe działają bardziej jak zewnętrzny kontrahent, który jest odpowiedzialny za prowadzenie handlu kryptowalutami w imieniu swoich klientów. W tym miejscu warto wspomnieć, że te boty do kryptowalut są bardziej opłacalne w porównaniu z zasobami ludzkimi.

Rodzaje botów do handlu kryptowalutami

Biorąc pod uwagę zakres ich zastosowania, guru i eksperci świata krypto od czasu do czasu wprowadzają nowe i lepsze boty na rynku kryptowalut. Jednym z takich słynnych butów jest bot Arbitrage, który służy do analizowania cen na giełdach, aby inwestorzy mogli natychmiast reagować i wydobyć to, co najlepsze z rozbieżności cen. Biorąc pod uwagę fakt, że ceny kryptowalut, takich jak Bitcoin, różnią się w zależności od giełdy, boty handlowe pojawiają się jako opcja oszczędzająca czas, dzięki której mogą wykonać tę pracę w krótkim czasie. Te boty są szczególnie idealne dla giełd kryptowalut, których aktualizacja bazy danych zajmuje trochę czasu.

Cryptocurrency And Stock Market

Jak działają boty kryptowalutowe?

Biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie boty do handlu kryptowalutami mają za zadanie pomagać w handlu kryptowalutami, należy zwróćić uwagę na kilka elementów.

 • Analiza danych rynkowych: Ten moduł jest odpowiedzialny za zbieranie surowych danych rynkowych z jak największej liczby źródeł oraz analizowanie i interpretowanie ich w celu uzyskania pomocy traderów. Pomaga im podjąć decyzję o zakupie/sprzedaży określonego zasobu cyfrowego. Istnieje kilka botów handlujących kryptowalutami, które pozwalają użytkownikom dostosować rodzaj analizowanych danych.
 • Przewidywanie ryzyka rynkowego: W tym module dane rynkowe są wykorzystywane do analizy i obliczania ryzyka na rynku. Bot wskazuje, ile należy handlować lub inwestować w określonym czasie.
 • Handel aktywami: Za pomocą interfejsów API ten moduł pomaga w kupowaniu lub sprzedawaniu aktywów kryptograficznych. Czasami nie sugerowałoby to kupowania tokenów w ogromnej ilości, podczas gdy w niektórych scenariuszach zalecałoby natychmiastową inwestycję.

Zalety botów krypto

Oto niektóre cechy, które sprawiają, że boty handlowe są warte inwestycji:

 • Wydajność: W świecie kryptowalut handel botami ma ogromny wpływ na wyniki. Najlepsze jest to, że nie ma miejsca na ludzkie błędy lub opóźnienia, ponieważ boty działają na określonych algorytmach i modułach. Wszystko, czego potrzebują, to prawidłowe informacje i odpowiednie algorytmy, aby mieć pewność, że skorzystają z okazji do osiągnięcia zysku.
 • Emocjonalność: Ponieważ boty do handlu kryptowalutami działają na algorytmach i modułach, na ich decyzje nie mają wpływu emocje. Podejmują decyzje na podstawie dostępnych danych. W przeciwieństwie do ludzi, działają jednakowo dla wszystkich typów traderów – czy to początkujących, czy doświadczonych.
 • Potęga: ludzki umysł może przetwarzać określoną ilość danych na raz. Jednak nawet jeśli przeanalizuje wszystkie dostępne dane, niezwykle trudno byłoby umysłowi wymyślić wnioski lub podjąć decyzję. Z drugiej strony boty do kryptowalut mogą bez wysiłku analizować i przetwarzać dane zbiorczo oraz od razu wyciągać wnioski.

Successful Traders Thanks To Cyrpto Trading Bots

Wady crypto botów

Podobnie jak świat kryptowalut ma pewne wady, boty do handlu kryptowalutami nie mają wyjątków. Biorąc pod uwagę, że pracują na nieprzewidywalnych rynkach krypto, mają do czynienia z wieloma nieoczekiwanymi scenariuszami.

Obecna pandemia jest przykładem, który tak bardzo dotknął cały świat, że nawet kraje rozwinięte muszą walczyć. Mogą powodować nieoczekiwane wydarzenia w gospodarce, które można rozwiązać tylko za pomocą silnej strategii opartej na psychologii, aby zmienić sytuację na korzyść traderów.

Podobnie błędy programistyczne mają wiele wspólnego z napotykaniem problemów w botach handlowych. Dlatego konieczne jest, aby traderzy zwracali szczególną uwagę na stan i działania bota, ponieważ mogą nie przynieść pożądanych rezultatów.

Czy używanie botów kryptograficznych jest legalne?

Tak, podobnie jak kryptowaluty, boty handlowe są legalne i akceptowane na całym świecie.

Happy Excited Trader

Jak korzystać z botów kryptograficznych?

Istnieją dwa sposoby, dzięki którym użytkownicy mogą rozpocząć handel z botami:

Użyj gotowego bota krypto: Wszystko, co muszą zrobić handlowcy, to wybrać odpowiedniego bota Bitcoin czy bota crypto z rynku i zintegrować go ze swoimi giełdami kryptowalut, aby rozpocząć handel. Będą oni obciążani opłatą miesięczną lub zgodną z prowizją od transakcji.

Utwórz własnego bota giełdowego: W przypadku braku pożądanego bota handlowego, handlowcy mogą również tworzyć samodzielnie. Będzie miał dostosowane kontrole i wyniki. Mogą tworzyć od zera lub tradić na platformę, która może pomóc w dostosowaniu funkcji w istniejącym bocie. Niezależnie od wyboru, programowanie powinno odbywać się zgodnie ze strategią handlową.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Czy boty kryptograficzne są opłacalne?

Jeśli dana osoba jest nowa w obsłudze botów do handlu krypto i potrzebuje pomocy, może skonsultować się z kimś z otoczenia, kto z nich korzystał, lub z profesjonalistą, aby uzyskać pełne wskazówki.

Według informacji zwrotnych od różnych użytkowników można stwierdzić, że każda osoba miała inne doświadczenia – niektórzy wspomnieli, że wszystkie komercyjne boty (które zostały wypróbowane) spowodowały, że osoba straciła pieniądze zamiast zarabiać, bez względu na to, jakie ustawienie zostało wykonane . Sugerują nowym traderom, aby nie wdawali się w ten problem, ponieważ nie spełniłoby to ich oczekiwań.

Czy to naprawdę prawda? Jakie były scenariusze, które skłoniły tych ludzi do przekazywania takich stwierdzeń na temat botów handlowych?

Na początek całkiem praktyczne jest stwierdzenie, że handel algorytmiczny zawsze był jednym z najlepszych sposobów na zarabianie. Ale rzeczą, o którą należy się martwić, jest ogromny rozdźwięk między hakerami a wiedzą / bazą danych inwestorów. Istnieje wiele publicznych forów, które twierdzą, że przeprowadzają analizę techniczną, aby zapewnić inwestorom wgląd w zakres i powagę problemu. Mimo to wszędzie panuje niepewność.

Trading Bitcoin

Jaki jest najlepszy bot do handlu kryptograficznego?

Zanim odkryjesz najlepsze boty do handlu krypto, ważne jest, aby zidentyfikować swoje potrzeby. Mogłyby być niezliczone; wszystko, co muszą zrobić handlowcy, to wiedzieć, dlaczego chcą bota giełdowego.

Powody, dla których warto korzystać z bota do kryptowalut

 • Asystent w powtarzalnych/nudnych czynnościach: Jedną z irytujących rzeczy w tym krypto świecie jest powtarzanie czynności. Osobie, która ma pracę w godzinach od 9 do 17, dość trudno byłoby poświęcić wystarczająco dużo czasu na handel kryptowalutami. W tym miejscu pojawia się bot do handlu kryptowalutami. Można go zaprogramować do automatycznego wykonywania tych nudnych i powtarzalnych zadań, podczas gdy inwestorzy mogą skupić się na innych interesujących elementach handlu online. Jednym z takich powtarzających się działań jest zrównoważenie portfela i inwestowanie czasu w poszukiwanie giełd o niskim ryzyku.
 • Wyczucie czasu: Czas zawsze był ważnym elementem we wszelkiego rodzaju firmach. Dobre transakcje zwykle trwają kilka sekund, co oznacza, że ​​jeśli nie odpowiesz na czas, okazja może zostać zmarnowana. Po zdobyciu bota łatwo byłoby wykorzystać wszystkie takie możliwości bez inwestowania masy czasu. Pomoże to handlowcom połączyć się z jak największą liczbą możliwości handlowych, zwiększając w ten sposób szanse na zysk.
 • Uproszczony proces Fickle: Efektywne wdrożenie wysoce wydajnych strategii o niskim ryzyku wymaga dużo doświadczenia i czasu. Z pomocą bota giełdowego nie trzeba czekać na zdobycie doświadczenia, ponieważ bot może je łatwo ominąć. Może uprościć proces i pomóc przedsiębiorcy osiągnąć swój cel w krótkim czasie.

Rzeczy do rozważenia

 • Niezawodność: Jedną z ważnych rzeczy, o których należy pamiętać przy wyborze bota do kryptowalut, jest jego niezawodność. Musi być w stanie prowadzić handel przez całą dobę. Jeśli bot pozostanie w trybie offline przez długi czas lub napotka usterki, możliwości zostaną utracone.
 • Bezpieczeństwo: Biorąc pod uwagę fakt, że giełdy kryptowalut i boty giełdowe są podatne na ataki hakerów, spróbuj poszukać botów o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Upewnij się, że programiści stojący za botem są legalni i wiarygodni oraz mogą zarządzać ogromną społecznością członków ze 100% prywatnością i bezpieczeństwem.
 • Wygoda: Nie każda osoba ma umiejętności i wiedzę, aby po raz pierwszy poradzić sobie z kwestiami technicznymi. To samo dotyczy botów do handlu kryptowalutami, których interfejs musi być prosty i łatwy do zrozumienia, aby inwestorzy mogli bez wysiłku obsługiwać kupowanie lub sprzedawanie aktywów cyfrowych. Dbałość o klienta to kolejny element, który ułatwia użytkownikom zrozumienie i rozwiązanie każdego problemu powstałego podczas ich użytkowania.
 • Opłacalność: W rzeczywistości bot musi być skuteczny w osiąganiu zysków. Traderzy muszą zrozumieć, że nie wszystkie boty Bitcoin są wydajne i użyteczne; ich stopa sukcesu decyduje o ich pozycji w świecie.
 • Cena: Większość botów ma znaczące ceny, które użytkownicy muszą zapłacić, aby skorzystać z ich usług. Jest też sporo, które są darmowe. Dlatego ważne jest, aby użytkownicy ocenili, który bot będzie odpowiadał ich potrzebom i czy warto w nie zainwestować, czy nie.

Trader Working

Najlepsze boty do handlu kryptowalutami

Teraz, gdy jest już jasne, dlaczego i jak wybrać bota Bitcoin, nadszedł czas, aby przyjrzeć się niektórym z najlepszych botów do kryptowalut:

Traality: zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych handlowców

Zaprojektowany, aby ułatwić każdej osobie zainteresowanej skorzystaniem z super kreatywnych i wysoce skomplikowanych algorytmów z infrastrukturą edukacyjną opartą na społeczności, która umożliwia handlowcom uczenie się i rozwijanie nowych umiejętności. Ten bot giełdowy jest jednym z najlepszych botów do handlu kryptowalutami dla osób, które dopiero zaczynają korzystać z zaawansowanych algorytmów i potrzebują pomocy, aby zrobić karierę w handlu kryptowalut. Twórcy wprowadzili najnowocześniejsze narzędzie o nazwie Rule Builder, które jest graficznym, przyjaznym dla użytkownika interfejsem, który pomaga w rozwijaniu logiki bota giełdowego za pomocą strategii i wskaźników.

Dla zaawansowanych traderów dostępna jest funkcja o nazwie Edytor kodu, która jest funkcją opartą na przeglądarce i obsługuje kodowanie w języku Python. Umożliwia traderom wykorzystanie swojej wiedzy do opracowywania lepszych i zaawansowanych strategii przy minimalnym wysiłku.

3Commas: idealne do zaawansowanych opcji

Ten bot jest idealny dla traderów lub inwestorów, którzy dobrze znają rynek kryptowalut i potrzebują zaawansowanych funkcji, aby wyróżnić się spośród innych. 3Commas ułatwia traderom korzystanie z niektórych zaawansowanych funkcji i ustawień. Jego funkcja terminala Smart Trader pozwala inwestorom na jednoczesne monitorowanie kursów wymiany walut oraz sygnałów Trading View. Ponadto będą mogli zarabiać zyski, a także chronić siebie i swoją inwestycję przed sygnałami stoploss. Następną niesamowitą cechą 3Commas jest powiązanie z 23 giełdami kryptowalut, na których użytkownicy mogą udoskonalać swoją strategię inwestycyjną i korzystać z jej funkcji handlu kryptowalutami.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Cryptohopper: zapewnia stałą łączność

Nie można zaprzeczyć, że rynek kryptowalut stale się porusza, a utrata szans nawet na sekundę może dużo kosztować. W tej sytuacji Cryptohopper stał się najlepszym botem handlowym, ponieważ działa 24/7 i wykorzystuje pamięć w chmurze do hostowania swoich usług. Handlowcy mogą być spokojni o brak przestojów, podczas gdy nie muszą czekać na aktualizację bota. Oferuje intuicyjny i łatwy proces konfiguracji oraz integruje nastroje społeczne wśród inwestorów, aby mogli udoskonalić swoje strategie handlowe.

Pionex- tani dostęp

Gdy zaczynasz z czymś przygodę, zastanawiasz się czy kupić pakiet miesięczny, czy nie. Podczas gdy niektórzy od razu inwestują, inni próbują szukać takich opcji, które pozwolą im to zrobić bez wydawania pieniędzy. Pionix jest jednym z takich botów giełdowych, w których inwestorzy mogą to zrobić bez wysiłku.

Bitsgap: do weryfikacji historycznej

Dla tych, którzy szukają przystanku typu „wszystko w jednym”, Bitsgap jest najlepszą opcją. Jego aplikacja w chmurze identyfikuje nowe możliwości handlowe na rynku i powiadamia handlowców, gdy są one dostępne. Jego funkcja backtestingu jest idealna do tworzenia niestandardowych strategii, ponieważ umożliwia traderom hipotetyczne ustawianie parametrów bota i pozwala im decydować o tym, jak mają pracować z historycznymi danymi cenowymi i bieżącymi warunkami rynkowymi.

Stock Market Charts

Czy boty handlowe faktycznie działają?

Na początek musisz wiedzieć, że wyrafinowany bot do handlu kryptograficznego ma 3 ruchome części, które wyznaczają jego standard wśród innych botów:

 • Generator sygnału: Ta część botów krypto jest odpowiedzialna za przewidywanie. Przechowuje i analizuje dane oraz wysyła sygnały kupna i sprzedaży.
 • Alokacja ryzyka: Ta część odbiera sygnał i podejmuje decyzję o tym, z jaką kwotą handlować. Wyjaśnia, czy trader powinien zainwestować cały kapitał, czy jego niewielką część.
 • Wykonanie: Gdy trader podejmie decyzję dotyczącą handlu, dość łatwo jest wykonać transakcje. Jeśli wielu traderów używa tego samego bota do handlu i nawet nie utrzymuje ze sobą kontaktu, jest bardziej prawdopodobne, że uzyskają niekorzystną cenę. Lepiej więc zainwestować trochę czasu i wybrać odpowiedniego bota.

Różnica między człowiekiem a botem handlowym

Nie trzeba dodawać, że człowiek i bot giełdowy to zupełne przeciwieństwa. Mają wiele różnic; niektóre z nich omówiono poniżej:

 • Wytrzymałość: Boty mogą pracować non stop, tj. 24/7, podczas gdy człowiek potrzebuje odpoczynku, aby odświeżyć umysł.
 • Szybkość: Ponieważ robot pracuje na pewnych algorytmach, programach i oprogramowaniu, ma tendencję do szybszego działania w porównaniu z człowiekiem. Zabierają trochę czasu – od myślenia do reakcji.
 • Bez emocji: roboty do kryptowalut nie mają strachu ani chciwości. Pracują nad analizą statystyczną i dlatego częściej znajdują się w sytuacji, w której wszyscy wygrywają.
 • Pojemność: Botom handlowym dość łatwo jest przetwarzać gigabajty danych w kilka sekund, podczas gdy ludzie potrzebują na to czasu.

Podsumowując, można powiedzieć, że programy do handlu kryptowalutami mają wielką przewagę ze względu na zestaw umiejętności, które posiadają. Zawsze mają przewagę nad ludźmi ze względu na ich monotonną i konsekwentną naturę. Utrzymują traderów na właściwej drodze i upewniają się, że zawsze pozostają w zyskownej sytuacji.

Jednak każdy trader musi pamiętać, że bot może być dobrym tylko do czasu, jeśli człowiek nie stworzył go prawidłowo. Istnieje wiele sposobów, dzięki którym boty mogą zostać pokonane, i to również na podstawie subiektywnego myślenia.

Daytrader Using Crypto Trading Bots

Różne algorytmy, które utrzymują działanie programów do handlu krypto

Praktycznie boty do handlu krytpowalutami np. Bitoicn, Ethereum czy Dogecoin były tworzone na dwóch rodzajach algorytmów. Są one zwykle stosowane na różne sposoby i dlatego za każdym razem znane są pod nową nazwą.

 • Pęd: Ceny rosną i spekuluje się, że będą one nadal rosły. Opierając się na statystykach, strategie momentum nie mają wysokiego wskaźnika wygranych, ale kiedy tak się dzieje, ich zyski są znacznie duże.
 • Mean-Reversion: Ceny rosną, ale wkrótce się cofną, co spowoduje sprzedaż lub odwrotnie. Strategie powrotu okazały się opłacalne przy wysokim wskaźniku wygranych. Jednak ich stosunek między zyskiem a stratą jest dość mały.

Tutaj większość ludzi zapomina o jednej rzeczy – opłatach. To jedna rzecz, która ma ogromny wpływ na rentowność tradera. Dokładniej, opłaty transakcyjne (naliczane przez giełdę) i opłaty transakcyjne (oferta kupna) mają znaczący wpływ na to, ile bot handlujący kryptowalutami zarabia. Opłaty giełdowe mogą się różnić w zależności od charakteru bota, tj. czy jest on animatorem płynności (aktywny), czy też taksującym płynność (pasywny).

Kluczową cechą wydajnych algorytmów jest ich zdolność do zarządzania stosunkiem transakcji aktywnych do pasywnych oraz sposobu dokonywania transakcji na wielu giełdach. Ta decyzja zwykle zależy od optymalnego kosztu transakcji.

Kup Kryptowaluty Na Coincasso

Podatki

Po tym, jak trader wybrał bota, zaprojektował i zaprogramował jego strategie i uzyskał wyniki, nadszedł czas, aby pomyśleć o nałożeniu podatku od tych udanych transakcji. Chociaż te boty są odpowiedzialne za handel w imieniu swoich właścicieli, dane muszą być importowane z giełd do oprogramowania podatkowego kryptowaluty. Powodem jest to, że inwestorzy muszą zgłaszać kryptowaluty, aby złożyć swoje zeznanie podatkowe.

Tutaj należy wziąć pod uwagę częstotliwość dokonywania transakcji przez boty- niektóre mają wysoką częstotliwość. Gdy ta częstotliwość zostanie zgłoszona, obliczenie podatku będzie trochę skomplikowane z powodu niewłaściwej strategii bota. Tak więc, to co muszą zrobić handlowcy, to zastosować pasywną strategię handlu krypto, by sprawa byłaby łatwiejsza w obsłudze niż wcześniej.

Last but not least, boty do handlu kryptowalutami okazały się jednym z najważniejszych wynalazków w świecie kryptowalut. Żaden trader nie może być pewien wygranej transakcji bez ich pomocy. Dlatego konieczne jest przeprowadzenie wystarczających badań nad tymi programami Bitcoin i opracowanie opcji, która spełnia wymagania i ma wszystkie wymagane funkcje.

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022