5 Najpopularniejszych Sposobów Na Zarabianie Pieniędzy W Świecie Kryptowalut! - CoinCasso
zarabianie na kryptowalutach

5 najpopularniejszych sposobów na zarabianie pieniędzy w świecie kryptowalut!

Czy chciałbyś mieć więcej pieniędzy? Co za pytanie… Świat kryptowalut daje ci mnóstwo okazji do generowania zysków. Niektóre z nich wymagają dużej wiedzy technicznej, a niektóre tylko trochę wysiłku. Poniżej wymieniliśmy pięć najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy w kryptosferze:

Udział w programach bounty

Możesz zarabiać wykonując proste zadania. “Proste” nie oznacza, że ​​zawsze nie wymagają one dużego wysiłku, ale ogólnie rzecz biorąc, możesz otrzymywać tokeny – na przykład dzięki programowi CoinCasso bounty – bez żadnego ryzyka. Jest to świetna opcja dla osób, które nie mają wystarczających środków na inwestycje w kryptowaluty lub boją się wpłacić pieniądze na giełdę kryptowalut.

Możesz zarobić wirtualną walutę, na przykład pisząc artykuły, publikując posty na Facebooku, retweetując posty na , a nawet subskrybując kanały lub dołączając do grup, na przykład do naszej otwartej grupy na Telegramie.

Biorąc udział w programie bounty kryptowalut, możesz nie tylko zarobić w krótkim czasie, ale możesz również przyczynić się do rozwoju projektu, który promujesz. Im więcej osób jest zaangażowanych w program i im więcej wysiłku wkładasz, tym bardziej prawdopodobne jest, że projekt odniesie sukces.

W CoinCasso szczególnie cenimy działalność naszych użytkowników. Tym, czym różni się CoinCasso od innych inicjatyw kryptowalutowych, jest to, że tworzymy społeczność, która będzie miała demokratyczny wpływ na nasz holistyczny projekt i całą branżę blockchain.

Kupowanie i hodlowanie kryptowalut

Inwestowanie w kryptowaluty i hodlowanie ich jest najpopularniejszym sposobem zarabiania pieniędzy w środowisku kryptowalut, ale w przeciwieństwie do programów bounty wiąże się z ryzykiem. Na pewno potrzebujesz wiedzy technicznej, odrobiny szczęścia i właściwego mindsetu inwestora, niezbędna będzie również sprawdzona i polecana giełda kryptowalut by odnieść tutaj sukces.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił, możesz kupić Bitcoiny i Ethereum, a wkrótce także inne kryptowaluty (Dash, Litecoin, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, XRP) na CoinCasso Exchange lub na przykład na Kraken, Bitrex czy CoinHub. Pamiętaj, że nasz projekt znajduje się w pierwszej fazie i nadal go rozszerzamy. To kwestia miesięcy, zanim wprowadzimy projekt hybrydowy – CoinCasso Exchange 2.0, który ma połączyć zalety scentralizowanej i zdecentralizowanej giełdy kryptowalut. Aby uzyskać więcej informacji o naszej wizji, możesz przeczytać nasz oficjalny dokument Whitepaper.

Trading kryptowalutami

Trading to kolejny sposób na zarabianie pieniędzy, w oparciu o kupowanie/sprzedaż wirtualnych walut w krótkim okresie czasu. Pomysł jest prosty – kupuj taniej i sprzedawaj wysoko, gdy cel zostanie osiągnięty. Ta metoda działa bardzo dobrze dla ludzi z wiedzą techniczną, ponieważ kryptosfera, która jest niestabilnym rynkiem, może zmieniać się o 20-50% w ciągu dnia w zależności od dokonanych wyborów.

Poza tradingiem dziennym (ang. day trading) istnieje również tzw. leverage trading (lub margin trading), który polega na pożyczaniu funduszy i inwestowaniu więcej niż rzeczywisty kapitał. Na przykład dźwignia (ang. leverage) 4:1 oznacza, że ​​transakcje są 4 razy większe niż początkowa kwota pieniędzy – pożyczka jest zwykle pobierana od brokera (w przypadku świata kryptowalut, od giełdy kryptowalut).

Pamiętaj, że trading wymaga wiedzy technicznej. Nie zalecamy tego, jeśli nie masz wystarczającego doświadczenia. Jeśli jednak nie boisz się trade’ować, możesz także zarabiać w ten sposób na CoinCasso ExchangeJak już wspomnieliśmy, Bitcoin i Ethereum są obecnie dostępne na naszej giełdzie, a pozostałe kryptowaluty, które planujemy wprowadzić, to Dash, Litecoin, Bitcoin Cash, Ethereum Classic i XRP (token Ripple’a). Zamierzamy również wprowadzić nowe pary handlowe oparte o Bitcoin i nowe kryptowaluty – BTC / DASH, BTC / LTC, BTC / BCH i BTC / ETC. W przyszłości planujemy również wprowadzić transakcje dźwigniowe. Głodny tradingu? Powodzenia!

Inwestowanie w kryptowaluty podczas ICO i STO

Inwestowanie w kryptowaluty podczas ICO lub STO może przynieść znaczące długoterminowe zyski. Pamiętaj, aby uważać w tym względzie, ponieważ wiele projektów jest przereklamowanych, a czasami okazują się one oszustwem. Oprócz spekulacji na temat wartości nowych kryptowalut warto zwrócić uwagę na roadmap i obecny rozwój projektu. W przeciwieństwie do wielu projektów ICO, w których użytkownicy mogą liczyć jedynie na wartość spekulacyjną tokena, CoinCasso prezentuje wielowarstwowy i wielofunkcyjny projekt, który rozwija się holistycznie i gwarantuje bardzo wysokie prawdopodobieństwo sukcesu. Zawsze pamiętaj, aby uzyskać informacje zwrotne na temat projektu z niezależnych źródeł, takich jak platformy ratingowe ICO, takie jak ICOBench lub ICOHolder, i pamiętaj o analizie Whitepapera i bieżących działań projektu.

Dzięki kupowaniu tokenów CCX możesz skorzystać z naszego innowacyjnego projektu, który jako pierwszy w branży będzie dzielić zyski z członkami. Możesz kupić tokeny CCX na CoinCasso.io. Pamiętaj, że cena tokena CCX wzrasta każdego dnia, więc im wcześniej kupisz, tym lepiej dla Ciebie!

Górnictwo (ang. mining), kopanie kryptowalut

Wydobywanie to proces, w którym transakcje kryptowalut są weryfikowane i dodawane do blockchaina. Sam proces wydobycia obejmuje konkurowanie z innymi kryptominerami w rozwiązywaniu złożonych problemów matematycznych. Alternatywą dla górnictwa jest Masternode. Masternode jest pełnym węzłem kryptowaluty (tj. portfelem komputerowym), który obsługuje sieć, przechowując pełną kopię rejestru monet w czasie rzeczywistym. W zamian Masternode otrzymuje monety kryptowalutowe jako nagrodę.

Mining to metoda zarabiania pieniędzy w kryptosferze, która podobnie jak trading wymaga dużej wiedzy technicznej, a przede wszystkim dużej ilości funduszy, które możesz wydać na inwestowanie w odpowiedni sprzęt, na przykład ASIC i GPU oraz dodatkowy sprzęt pomocniczy. Musisz pamiętać, że obecnie wydobywanie jest bardzo trudną i konkurencyjną metodą zarabiania pieniędzy i dlatego umieściliśmy ją na liście jako ostatnią.

Czy spróbujesz swoich sił?

Powyżej opisaliśmy pięć najpopularniejszych metod zarabiania w świecie kryptowalut. Niektóre z nich, takie jak trading i mining, wymagają dużej wiedzy technicznej, a niektóre są po prostu “pieniędzmi leżącymi na ulicy”. Niektóre sposoby zarabiania pieniędzy, które opisaliśmy, nie są trudne do zrealizowania i czasami tylko nasza psychika blokuje nas przed zaangażowaniem się.

W szczególności, jeśli chcesz zacząć zarabiać pieniądze w kryptosferze, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w programie bounty CoinCasso, dzięki któremu możesz zarabiać bez ryzyka. Jeśli posiadasz fundusze i pewną wiedzę na temat kryptowalut, które możesz uzyskać między innymi z naszych artykułów z serii Lista Kryptowalut, możesz spróbować kupić i hodlować wirtualne waluty. Ostatnia metoda, o której wspomnieliśmy, to inwestowanie w ICO lub STO, i chociaż wiąże się to z pewnym ryzykiem, jeśli jesteś choć trochę zaznajomiony ze światem blockchain, możliwe jest prawidłowe oszacowanie szans związanych z sukcesem danego projektu, a zatem, generowanie zysków w dłuższej perspektywie. Jeśli czujesz się niepewnie, ale chciałbyś dowiedzieć się więcej skorzystaj z naszych poradników dla początkujących:

Akademia Blockchain
Co to jest Bitcoin?
Kryptowaluty dla początkujących – podstawowa wiedza – część 1!
Kryptowaluty dla początkujących – podstawowa wiedza – część 2!

Tutaj kupisz kryptowalutę i dowiesz się jak to zrobić:

Jak kupić kryptowaluty na CoinCasso?
Jak kupić Bitcoina?
Jak kupić Bitcoin Cash?
Jak kupić Ethereum?
Jak kupić ChainLink?
Jak kupić Litecoin?
Jak kupić Dash?
Kantor Bitcoin (BTC)
Kantor kryptowalut

 

Ostatnie posty

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Recent Posts

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Недавний пост

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

Son Gönderi

What does market cap mean in crypto
MACD trading strategy
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading
Williams Alligator: how to use in crypto trading

READY TO BUY CRYPTO?
Create an account and start trading right now.

GET STARTED!

Copyright © Coincasso LT UAB 2018-2022